2015.11.26, Bergensliga Autumn 2015 nr 15

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 14 9 2 3 53 31 22 20
2. Ewoud van Veen, Bizarro 14 7 3 4 36 31 5 17
3. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 14 6 4 4 33 34 -1 16
4. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 14 6 3 5 40 31 9 15
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 14 6 0 8 30 37 -7 12
6. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 14 4 3 7 28 29 -1 11
7. Henning Tvedten, BHK Graaveir 14 4 3 7 31 43 -12 11
8. Tom S Kosmo, Isotop BHK 14 4 2 8 32 47 -15 10

Resultater Gruppespill runde 1


Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 1-1

Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 4-0

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-0

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 0-3

Svein Arne Fure - Tom S Kosmo 2-3

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 4-1

Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 0-3


Espen Eidsnes - Tom S Kosmo 6-1

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-2

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 5-5

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 3-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 1-3

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 2-3

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 5-2


Henning Tvedten - Vegard Flatoy 2-2

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-3

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 5-5

Henning Tvedten - Trond Gangsoy 2-2

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 3-4

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 1-4

Henning Tvedten - Tom S Kosmo 3-2


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 4-5

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-1

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 0-1

Arne Johannes Holmin - Tom S Kosmo 2-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-1

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 0-2

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-2


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 5-4

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-2

Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 2-2

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 2-3

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 4-3

Ewoud van Veen - Tom S Kosmo 6-3

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 3-0


Vegard Flatoy - Henning Tvedten 2-2

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 0-4

Vegard Flatoy - Tom S Kosmo 2-2

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 3-2

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 1-4

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-0

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-5


Tom S Kosmo - Espen Eidsnes 1-6

Tom S Kosmo - Trond Gangsoy 1-4

Tom S Kosmo - Vegard Flatoy 2-2

Tom S Kosmo - Arne Johannes Holmin 3-2

Tom S Kosmo - Svein Arne Fure 3-2

Tom S Kosmo - Ewoud van Veen 3-6

Tom S Kosmo - Henning Tvedten 2-3


Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 1-1

Trond Gangsoy - Tom S Kosmo 4-1

Trond Gangsoy - Ewoud van Veen 2-2

Trond Gangsoy - Henning Tvedten 2-2

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 4-1

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 3-2

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ewoud van Veen, Bizarro 7 4 2 1 24 17 7 10
2. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 7 3 3 1 18 12 6 9
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 7 3 2 2 24 16 8 8
4. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 7 3 1 3 12 11 1 7
5. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 7 2 2 3 12 19 -7 6
6. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 7 3 0 4 15 15 0 6
7. Henning Tvedten, BHK Graaveir 7 1 3 3 17 22 -5 5
8. Tom S Kosmo, Isotop BHK 7 2 1 4 15 25 -10 5

Resultater Gruppespill runde 2


Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 2-5

Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 2-2

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-3

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 0-3

Svein Arne Fure - Tom S Kosmo 2-2

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 6-0

Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 2-3


Espen Eidsnes - Tom S Kosmo 6-4

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 4-1

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 6-3

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 3-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-1

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 4-3

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 1-3


Henning Tvedten - Vegard Flatoy 2-4

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-0

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 3-6

Henning Tvedten - Trond Gangsoy 1-3

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 3-2

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 0-6

Henning Tvedten - Tom S Kosmo 3-0


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 0-2

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-2

Arne Johannes Holmin - Tom S Kosmo 3-5

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-5

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 1-4

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 4-3


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 1-3

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 1-4

Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 2-1

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 0-0

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 2-3

Ewoud van Veen - Tom S Kosmo 3-1

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 3-2


Vegard Flatoy - Henning Tvedten 4-2

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 2-2

Vegard Flatoy - Tom S Kosmo 2-5

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 0-0

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 6-4

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-1

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 3-1


Tom S Kosmo - Espen Eidsnes 4-6

Tom S Kosmo - Trond Gangsoy 0-3

Tom S Kosmo - Vegard Flatoy 5-2

Tom S Kosmo - Arne Johannes Holmin 5-3

Tom S Kosmo - Svein Arne Fure 2-2

Tom S Kosmo - Ewoud van Veen 1-3

Tom S Kosmo - Henning Tvedten 0-3


Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 5-2

Trond Gangsoy - Tom S Kosmo 3-0

Trond Gangsoy - Ewoud van Veen 1-2

Trond Gangsoy - Henning Tvedten 3-1

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 4-6

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 3-4

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-4




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 2 2 0 0 5 3 2 4
2. Henning Tvedten, BHK Graaveir 2 1 0 1 4 4 0 2
3. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 2 0 0 2 2 4 -2 0

Resultater Kamp om 5. plass


Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 2-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-2


Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-2

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 1-2


Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-3

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 2-1




Sluttspill

Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - Tom S Kosmo 3-0 (6-2,9-2,5-2)

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 3-0 (3-2s,5-1,5-1)

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-2 (2-3,2-3,3-0,4-1,2-1s)

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-2 (0-3,4-3s,1-5,6-2,3-1)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 1-3 (1-2,2-3s,4-1,3-4s)

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 3-2 (3-1,1-3,1-0s,1-3,2-1s)


Finale:

Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 2-3 (2-1,6-7s,6-2,3-4s,2-4)


Bronsefinale:

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-1 (4-3,2-6,4-3,4-1)