2017.01.18, Bergensliga Spring 2017 nr 2

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 15 10 1 4 61 44 17 21
2. Vegard Klippen, Jæren BHK 15 10 0 5 53 36 17 20
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 15 8 3 4 49 36 13 19
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 15 5 2 8 30 44 -14 12
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 15 4 3 8 44 52 -8 11
6. Henning Tvedten, BHK Graaveir 15 3 1 11 26 51 -25 7

Resultater Gruppespill runde 1


Vegard Klippen - Arne Johannes Holmin 1-4

Vegard Klippen - Espen Eidsnes 4-1

Vegard Klippen - Trond Ove Gangsoy 3-1

Vegard Klippen - Henning Tvedten 5-0

Vegard Klippen - Darko Mrdalj 4-0


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-2

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 3-3

Trond Ove Gangsoy - Vegard Klippen 1-3

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 7-6

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 1-5


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-1

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 3-3

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 2-3

Henning Tvedten - Vegard Klippen 0-5

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-3


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 1-2

Espen Eidsnes - Vegard Klippen 1-4

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-6

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 5-1


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 6-2

Darko Mrdalj - Vegard Klippen 0-4


Arne Johannes Holmin - Vegard Klippen 4-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-4

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-3

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 6-7

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-1


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Klippen, Jæren BHK 5 4 0 1 17 6 11 8
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 5 4 0 1 15 12 3 8
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 5 2 1 2 19 16 3 5
4. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 5 1 1 3 12 16 -4 3
5. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 5 1 1 3 13 19 -6 3
6. Henning Tvedten, BHK Graaveir 5 1 1 3 8 15 -7 3

Resultater Gruppespill runde 2


Vegard Klippen - Arne Johannes Holmin 5-4

Vegard Klippen - Espen Eidsnes 2-3

Vegard Klippen - Trond Ove Gangsoy 4-7

Vegard Klippen - Henning Tvedten 3-2

Vegard Klippen - Darko Mrdalj 3-2


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-1

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-0

Trond Ove Gangsoy - Vegard Klippen 7-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-3

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 4-3


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-6

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 0-4

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-2

Henning Tvedten - Vegard Klippen 2-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 4-1


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 6-2

Espen Eidsnes - Vegard Klippen 3-2

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 1-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-1

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-4


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-4

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-4

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-5

Darko Mrdalj - Vegard Klippen 2-3


Arne Johannes Holmin - Vegard Klippen 4-5

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-1

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-5

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-4


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Klippen, Jæren BHK 10 7 0 3 34 24 10 14
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 10 6 1 3 37 30 7 13
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 10 4 2 4 30 26 4 10
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 10 5 0 5 23 29 -6 10
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 10 3 2 5 32 33 -1 8
6. Henning Tvedten, BHK Graaveir 10 2 1 7 17 31 -14 5

Resultater Gruppespill runde 3


Vegard Klippen - Arne Johannes Holmin 5-2

Vegard Klippen - Espen Eidsnes 2-3

Vegard Klippen - Trond Ove Gangsoy 4-5

Vegard Klippen - Henning Tvedten 5-1

Vegard Klippen - Darko Mrdalj 3-1


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 6-1

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 6-1

Trond Ove Gangsoy - Vegard Klippen 5-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-2

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-6


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-4

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-6

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-2

Henning Tvedten - Vegard Klippen 1-5

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-3


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 4-2

Espen Eidsnes - Vegard Klippen 3-2

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-1

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 6-2


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-6

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-1

Darko Mrdalj - Vegard Klippen 1-3


Arne Johannes Holmin - Vegard Klippen 2-5

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-5

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 2-5

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-2




Sluttspill

Kvartfinaler:

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Vegard Klippen - W.O.

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 1-0 (4-1)

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-1 (1-3)


Semifinaler:

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 0-1 (4-5s)

Vegard Klippen - Espen Eidsnes 0-1 (2-4)


Finale:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 0-1 (3-5)


Bronsefinale:

Trond Ove Gangsoy - Vegard Klippen 0-1 (0-5w)