2017.02.15, Bergensliga Spring 2017 nr 6

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Klippen, Jæren BHK 14 14 0 0 53 14 39 28
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 14 12 0 2 56 22 34 24
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 14 8 1 5 41 27 14 17
4. Henning Tvedten, BHK Graaveir 14 7 2 5 35 35 0 16
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 14 6 2 6 39 35 4 14
6. Heljar Kjerstad, NHFHS BHK 14 2 2 10 22 37 -15 6
7. Tollak Fredheim, NHFHS BHK 14 2 0 12 27 55 -28 4
8. E. Pettersen, 14 1 1 12 12 60 -48 3

Resultater Gruppespill runde 1


Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-2

Henning Tvedten - E. Pettersen 5-0w

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-1

Henning Tvedten - Tollak Fredheim 5-2

Henning Tvedten - Vegard Klippen 1-5

Henning Tvedten - Heljar Kjerstad 3-1

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-6


Tollak Fredheim - Vegard Klippen 2-5

Tollak Fredheim - Trond Ove Gangsoy 3-5

Tollak Fredheim - Heljar Kjerstad 2-1

Tollak Fredheim - Henning Tvedten 2-5

Tollak Fredheim - Darko Mrdalj 3-5

Tollak Fredheim - Arne Johannes Holmin 2-5

Tollak Fredheim - E. Pettersen 5-0w


Heljar Kjerstad - E. Pettersen 5-0w

Heljar Kjerstad - Darko Mrdalj 0-4

Heljar Kjerstad - Tollak Fredheim 1-2

Heljar Kjerstad - Arne Johannes Holmin 2-2

Heljar Kjerstad - Trond Ove Gangsoy 0-2

Heljar Kjerstad - Henning Tvedten 1-3

Heljar Kjerstad - Vegard Klippen 0-3


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-2

Darko Mrdalj - Heljar Kjerstad 4-0

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-1

Darko Mrdalj - Vegard Klippen 1-3

Darko Mrdalj - Tollak Fredheim 5-3

Darko Mrdalj - E. Pettersen 5-0w

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-2


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 2-1

Trond Ove Gangsoy - Tollak Fredheim 5-3

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 7-1

Trond Ove Gangsoy - E. Pettersen 5-0w

Trond Ove Gangsoy - Heljar Kjerstad 2-0

Trond Ove Gangsoy - Vegard Klippen 1-6

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 6-1


E. Pettersen - Heljar Kjerstad 0-5w

E. Pettersen - Henning Tvedten 0-5w

E. Pettersen - Vegard Klippen 0-5w

E. Pettersen - Trond Ove Gangsoy 0-5w

E. Pettersen - Arne Johannes Holmin 0-5w

E. Pettersen - Darko Mrdalj 0-5w

E. Pettersen - Tollak Fredheim 0-5w


Vegard Klippen - Tollak Fredheim 5-2

Vegard Klippen - Arne Johannes Holmin 2-1

Vegard Klippen - E. Pettersen 5-0w

Vegard Klippen - Darko Mrdalj 3-1

Vegard Klippen - Henning Tvedten 5-1

Vegard Klippen - Trond Ove Gangsoy 6-1

Vegard Klippen - Heljar Kjerstad 3-0


Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-2

Arne Johannes Holmin - Vegard Klippen 1-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 1-7

Arne Johannes Holmin - Heljar Kjerstad 2-2

Arne Johannes Holmin - E. Pettersen 5-0w

Arne Johannes Holmin - Tollak Fredheim 5-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-4


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Klippen, Jæren BHK 7 7 0 0 29 6 23 14
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 7 6 0 1 28 12 16 12
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 7 4 1 2 21 11 10 9
4. Henning Tvedten, BHK Graaveir 7 3 2 2 18 17 1 8
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 7 2 2 3 18 19 -1 6
6. Tollak Fredheim, NHFHS BHK 7 2 0 5 19 26 -7 4
7. Heljar Kjerstad, NHFHS BHK 7 1 1 5 9 16 -7 3
8. E. Pettersen, 7 0 0 7 0 35 -35 0


Resultater Gruppespill runde 2


Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-1

Henning Tvedten - E. Pettersen 2-1

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-2

Henning Tvedten - Tollak Fredheim 5-2

Henning Tvedten - Vegard Klippen 3-4

Henning Tvedten - Heljar Kjerstad 4-0

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 0-8


Tollak Fredheim - Vegard Klippen 0-4

Tollak Fredheim - Trond Ove Gangsoy 1-3

Tollak Fredheim - Heljar Kjerstad 2-6

Tollak Fredheim - Henning Tvedten 2-5

Tollak Fredheim - Darko Mrdalj 1-5

Tollak Fredheim - Arne Johannes Holmin 1-4

Tollak Fredheim - E. Pettersen 1-2


Heljar Kjerstad - E. Pettersen 4-4

Heljar Kjerstad - Darko Mrdalj 1-3

Heljar Kjerstad - Tollak Fredheim 6-2

Heljar Kjerstad - Arne Johannes Holmin 1-2

Heljar Kjerstad - Trond Ove Gangsoy 0-2

Heljar Kjerstad - Henning Tvedten 0-4

Heljar Kjerstad - Vegard Klippen 1-4


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-4

Darko Mrdalj - Heljar Kjerstad 3-1

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-1

Darko Mrdalj - Vegard Klippen 1-2

Darko Mrdalj - Tollak Fredheim 5-1

Darko Mrdalj - E. Pettersen 4-2

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-5


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-2

Trond Ove Gangsoy - Tollak Fredheim 3-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-3

Trond Ove Gangsoy - E. Pettersen 4-1

Trond Ove Gangsoy - Heljar Kjerstad 2-0

Trond Ove Gangsoy - Vegard Klippen 2-3

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 8-0


E. Pettersen - Heljar Kjerstad 4-4

E. Pettersen - Henning Tvedten 1-2

E. Pettersen - Vegard Klippen 0-5

E. Pettersen - Trond Ove Gangsoy 1-4

E. Pettersen - Arne Johannes Holmin 2-5

E. Pettersen - Darko Mrdalj 2-4

E. Pettersen - Tollak Fredheim 2-1


Vegard Klippen - Tollak Fredheim 4-0

Vegard Klippen - Arne Johannes Holmin 2-1

Vegard Klippen - E. Pettersen 5-0

Vegard Klippen - Darko Mrdalj 2-1

Vegard Klippen - Henning Tvedten 4-3

Vegard Klippen - Trond Ove Gangsoy 3-2

Vegard Klippen - Heljar Kjerstad 4-1


Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-2

Arne Johannes Holmin - Vegard Klippen 1-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-5

Arne Johannes Holmin - Heljar Kjerstad 2-1

Arne Johannes Holmin - E. Pettersen 5-2

Arne Johannes Holmin - Tollak Fredheim 4-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-3




Sluttspill

Kvartfinaler:

Vegard Klippen - E. Pettersen 1-0 (5-0)

Trond Ove Gangsoy - Tollak Fredheim 1-0 (4-1)

Darko Mrdalj - Heljar Kjerstad 1-0 (3-1)

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-0 (4-3)


Semifinaler:

Vegard Klippen - Henning Tvedten 1-0 (6-1)

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-0 (4-2)


Finale:

Vegard Klippen - Trond Ove Gangsoy 1-0 (6-3)


Bronsefinale:

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-0 (3-2)