2017.03.29, Bergensliga Spring 2017 nr 12

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 15 10 3 2 51 31 20 23
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 15 9 1 5 56 31 25 19
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 15 8 2 5 45 41 4 18
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 15 5 4 6 27 34 -7 14
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 15 5 3 7 28 37 -9 13
6. Eivind Stolen, BHK Graaveir 15 0 3 12 14 47 -33 3

Resultater Gruppespill runde 1


Henning Tvedten - Magnus Stendal 0-6

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 5-0

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-4

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-3

Henning Tvedten - Eivind Stolen 1-1


Trond Ove Gangsoy - Eivind Stolen 4-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-4

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-1

Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 5-4

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 0-2


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-0

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-3

Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 2-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-2

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 1-3


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-5

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 0-5

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 0-1

Darko Mrdalj - Eivind Stolen 3-0

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-0


Eivind Stolen - Trond Ove Gangsoy 1-4

Eivind Stolen - Magnus Stendal 1-2

Eivind Stolen - Arne Johannes Holmin 1-2

Eivind Stolen - Darko Mrdalj 0-3

Eivind Stolen - Henning Tvedten 1-1


Magnus Stendal - Henning Tvedten 6-0

Magnus Stendal - Eivind Stolen 2-1

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-0

Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 4-5

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 3-1


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 5 4 0 1 16 7 9 8
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 5 4 0 1 15 9 6 8
3. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 5 3 0 2 16 12 4 6
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 5 2 0 3 5 11 -6 4
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 5 1 1 3 9 14 -5 3
6. Eivind Stolen, BHK Graaveir 5 0 1 4 4 12 -8 1

Resultater Gruppespill runde 2


Henning Tvedten - Magnus Stendal 2-5

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-2

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-2

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-5

Henning Tvedten - Eivind Stolen 2-1


Trond Ove Gangsoy - Eivind Stolen 7-0

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-5

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 2-2

Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 3-0

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-4


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 5-3

Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 3-3

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 5-2

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 3-4


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-1

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 3-3

Darko Mrdalj - Eivind Stolen 2-1

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-1


Eivind Stolen - Trond Ove Gangsoy 0-7

Eivind Stolen - Magnus Stendal 0-3

Eivind Stolen - Arne Johannes Holmin 3-3

Eivind Stolen - Darko Mrdalj 1-2

Eivind Stolen - Henning Tvedten 1-2


Magnus Stendal - Henning Tvedten 5-2

Magnus Stendal - Eivind Stolen 3-0

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 3-3

Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 0-3

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 4-3


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 10 7 1 2 31 18 13 15
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 10 6 2 2 33 23 10 14
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 10 5 2 3 18 19 -1 12
4. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 10 5 1 4 32 23 9 11
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 10 2 2 6 18 29 -11 6
6. Eivind Stolen, BHK Graaveir 10 0 2 8 9 29 -20 2

Resultater Gruppespill runde 3


Henning Tvedten - Magnus Stendal 3-3

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-2

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 0-1

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 3-2

Henning Tvedten - Eivind Stolen 1-0


Trond Ove Gangsoy - Eivind Stolen 9-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-1

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 1-0

Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 4-5

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-1


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 1-5

Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 3-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-3

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 3-7


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-3

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 2-2

Darko Mrdalj - Eivind Stolen 2-2

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-5


Eivind Stolen - Trond Ove Gangsoy 1-9

Eivind Stolen - Magnus Stendal 1-3

Eivind Stolen - Arne Johannes Holmin 1-3

Eivind Stolen - Darko Mrdalj 2-2

Eivind Stolen - Henning Tvedten 0-1


Magnus Stendal - Henning Tvedten 3-3

Magnus Stendal - Eivind Stolen 3-1

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 2-2

Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 5-4

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 7-3




Sluttspill

Kvartfinaler:

Magnus Stendal - W.O.

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 3-1 (4-0,2-3,2-0,4-3)

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1 (0-2,3-0,2-0,4-2)


Semifinaler:

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 0-3 (1-4,2-3s,1-3)

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3 (3-4s,2-3s,4-3s,2-1,3-4)


Finale:

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-0 (3-2,3-2,4-3)


Bronsefinale:

Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)




Referat


Av Arne Johannes Holmin