2004.09.15, Bergensliga Autumn 2004 nr 3

Fra Puckwiki
Revisjon per 4. mar. 2014 kl. 12:57 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2004 #3 15.9.2004=== '''Tabell Gruppespill 2''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2004 #3 15.9.2004

Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T +/- P
1. Trond Selseng, TBHK 14 11 02 01 70-12 24
2. Bjørn Hagerup, Bergen Blod & Hockey 14 11 01 02 80-18 23
3. Ewoud van Veen, Bizarro City 14 10 01 03 71-27 21
4. Ole Bore Jr, Bergen Blod & Hockey 14 09 01 04 65-37 19
5. Arne Johannes Holmin, Bergen Blod & Hock ey14 05 02 07 40-55 12
6. Vegar Areklett, Bergen Blod & Hockey 14 03 00 11 24-80 06
7. Roman Tikhonov, Bergen Blod & Hockey 14 02 00 12 10-72 04
8. Darko Mrdalj, Bergen Blod & Hockey 14 01 01 12 16-75 03


Resultater Gruppespill 1


Trond Selseng - Bjørn Hagerup 1-3

Trond Selseng - Arne Johannes Holmin 6-2

Trond Selseng - Roman Tikhonov 8-0

Trond Selseng - Ewoud van Veen 8-0

Trond Selseng - Ole Bore Jr 5-2

Trond Selseng - Vegar Areklett 6-0

Trond Selseng - Darko Mrdalj 7-0


Ewoud van Veen - Ole Bore Jr 6-1

Ewoud van Veen - Vegar Areklett 8-0

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 9-0

Ewoud van Veen - Trond Selseng 0-8

Ewoud van Veen - Bjørn Hagerup 3-1

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 5-5

Ewoud van Veen - Roman Tikhonov 5-0


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-4

Darko Mrdalj - Roman Tikhonov 3-0

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 0-9

Darko Mrdalj - Ole Bore Jr 1-7

Darko Mrdalj - Vegar Areklett 2-4

Darko Mrdalj - Trond Selseng 0-7

Darko Mrdalj - Bjørn Hagerup 0-13


Roman Tikhonov - Vegar Areklett 1-0

Roman Tikhonov - Darko Mrdalj 0-3

Roman Tikhonov - Trond Selseng 0-8

Roman Tikhonov - Bjørn Hagerup 0-6

Roman Tikhonov - Arne Johannes Holmin 0-6

Roman Tikhonov - Ewoud van Veen 0-5

Roman Tikhonov - Ole Bore Jr 1-7


Vegar Areklett - Roman Tikhonov 0-1

Vegar Areklett - Ewoud van Veen 0-8

Vegar Areklett - Ole Bore Jr 1-6

Vegar Areklett - Darko Mrdalj 4-2

Vegar Areklett - Trond Selseng 0-6

Vegar Areklett - Bjørn Hagerup 2-10

Vegar Areklett - Arne Johannes Holmin 1-5


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-1

Arne Johannes Holmin - Trond Selseng 2-6

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 1-6

Arne Johannes Holmin - Roman Tikhonov 6-0

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 5-5

Arne Johannes Holmin - Ole Bore Jr 2-5

Arne Johannes Holmin - Vegar Areklett 5-1


Ole Bore Jr - Ewoud van Veen 1-6

Ole Bore Jr - Vegar Areklett 6-1

Ole Bore Jr - Darko Mrdalj 7-1

Ole Bore Jr - Trond Selseng 2-5

Ole Bore Jr - Bjørn Hagerup 3-2

Ole Bore Jr - Arne Johannes Holmin 5-2

Ole Bore Jr - Roman Tikhonov 7-1


Bjørn Hagerup - Trond Selseng 3-1

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 6-1

Bjørn Hagerup - Roman Tikhonov 6-0

Bjørn Hagerup - Ewoud van Veen 1-3

Bjørn Hagerup - Ole Bore Jr 2-3

Bjørn Hagerup - Vegar Areklett 10-2

Bjørn Hagerup - Darko Mrdalj 13-0


Resultater Gruppespill 2


Trond Selseng - Bjørn Hagerup 2-2

Trond Selseng - Arne Johannes Holmin 6-0

Trond Selseng - Roman Tikhonov 7-0

Trond Selseng - Ewoud van Veen 1-0

Trond Selseng - Ole Bore Jr 3-3

Trond Selseng - Vegar Areklett 7-0

Trond Selseng - Darko Mrdalj 3-0


Ewoud van Veen - Ole Bore Jr 4-3

Ewoud van Veen - Vegar Areklett 6-2

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 6-1

Ewoud van Veen - Trond Selseng 0-1

Ewoud van Veen - Bjørn Hagerup 1-5

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 11-0

Ewoud van Veen - Roman Tikhonov 7-0


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-1

Darko Mrdalj - Roman Tikhonov 3-4

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-6

Darko Mrdalj - Ole Bore Jr 1-6

Darko Mrdalj - Vegar Areklett 3-7

Darko Mrdalj - Trond Selseng 0-3

Darko Mrdalj - Bjørn Hagerup 0-4


Roman Tikhonov - Vegar Areklett 2-4

Roman Tikhonov - Darko Mrdalj 4-3

Roman Tikhonov - Trond Selseng 0-7

Roman Tikhonov - Bjørn Hagerup 0-4

Roman Tikhonov - Arne Johannes Holmin 1-5

Roman Tikhonov - Ewoud van Veen 0-7

Roman Tikhonov - Ole Bore Jr 1-7


Vegar Areklett - Roman Tikhonov 4-2

Vegar Areklett - Ewoud van Veen 2-6

Vegar Areklett - Ole Bore Jr 1-8

Vegar Areklett - Darko Mrdalj 7-3

Vegar Areklett - Trond Selseng 0-7

Vegar Areklett - Bjørn Hagerup 1-10

Vegar Areklett - Arne Johannes Holmin 1-6


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-1

Arne Johannes Holmin - Trond Selseng 0-6

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 2-6

Arne Johannes Holmin - Roman Tikhonov 5-1

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 0-11

Arne Johannes Holmin - Ole Bore Jr 1-5

Arne Johannes Holmin - Vegar Areklett 6-1


Ole Bore Jr - Ewoud van Veen 3-4

Ole Bore Jr - Vegar Areklett 8-1

Ole Bore Jr - Darko Mrdalj 6-1

Ole Bore Jr - Trond Selseng 3-3

Ole Bore Jr - Bjørn Hagerup 2-8

Ole Bore Jr - Arne Johannes Holmin 5-1

Ole Bore Jr - Roman Tikhonov 7-1


Bjørn Hagerup - Trond Selseng 2-2

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 6-2

Bjørn Hagerup - Roman Tikhonov 4-0

Bjørn Hagerup - Ewoud van Veen 5-1

Bjørn Hagerup - Ole Bore Jr 8-2

Bjørn Hagerup - Vegar Areklett 10-1

Bjørn Hagerup - Darko Mrdalj 4-0