2005.11.16, Bergensliga Autumn 2005 nr 13

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 15:18 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2005 #13 16.11.2005=== '''Tabell Gruppespill 2''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2005 #13 16.11.2005

Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T +/- P
1. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 12 07 04 01 35-16 18
2. Ewoud van Veen, Bizarro City 12 07 03 02 34-19 17
3. Jon Andreas Hestad, BSI Bordhockey 12 07 03 02 34-21 17
4. Lars Eirik Aase, BSI Bordhockey 12 05 04 03 27-18 14
5. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 12 04 02 06 37-34 10
6. Torgeir Thorud, Bsi Bordhockey 12 00 04 08 17-45 04
7. Anne Grete Gangsøy, Bsi Bordhockey 12 01 02 09 17-48 04


Resultater Gruppespill 1


Anne Grete Gangsøy - Arne Johannes Holmin 4-2

Anne Grete Gangsøy - Jon Andreas Hestad 2-3

Anne Grete Gangsøy - Ewoud van Veen 0-7

Anne Grete Gangsøy - Torgeir Thorud 1-1

Anne Grete Gangsøy - Trond Gangsøy 2-4

Anne Grete Gangsøy - Lars Eirik Aase 1-6


Ewoud van Veen - Trond Gangsøy 2-2

Ewoud van Veen - Lars Eirik Aase 2-0

Ewoud van Veen - Anne Grete Gangsøy 7-0

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 3-1

Ewoud van Veen - Jon Andreas Hestad 1-0

Ewoud van Veen - Torgeir Thorud 6-2


Lars Eirik Aase - Jon Andreas Hestad 2-2

Lars Eirik Aase - Ewoud van Veen 0-2

Lars Eirik Aase - Torgeir Thorud 4-0

Lars Eirik Aase - Trond Gangsøy 1-2

Lars Eirik Aase - Anne Grete Gangsøy 6-1

Lars Eirik Aase - Arne Johannes Holmin 1-3


Jon Andreas Hestad - Lars Eirik Aase 2-2

Jon Andreas Hestad - Anne Grete Gangsøy 3-2

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 3-2

Jon Andreas Hestad - Ewoud van Veen 0-1

Jon Andreas Hestad - Torgeir Thorud 3-1

Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 3-3


Trond Gangsøy - Ewoud van Veen 2-2

Trond Gangsøy - Torgeir Thorud 4-0

Trond Gangsøy - Lars Eirik Aase 2-1

Trond Gangsøy - Anne Grete Gangsøy 4-2

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 0-2

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 3-3


Arne Johannes Holmin - Anne Grete Gangsøy 2-4

Arne Johannes Holmin - Jon Andreas Hestad 2-3

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 1-3

Arne Johannes Holmin - Torgeir Thorud 3-3

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 2-0

Arne Johannes Holmin - Lars Eirik Aase 3-1


Torgeir Thorud - Trond Gangsøy 0-4

Torgeir Thorud - Lars Eirik Aase 0-4

Torgeir Thorud - Anne Grete Gangsøy 1-1

Torgeir Thorud - Arne Johannes Holmin 3-3

Torgeir Thorud - Jon Andreas Hestad 1-3

Torgeir Thorud - Ewoud van Veen 2-6


Resultater Gruppespill 2


Anne Grete Gangsøy - Arne Johannes Holmin 3-6

Anne Grete Gangsøy - Jon Andreas Hestad 2-5

Anne Grete Gangsøy - Ewoud van Veen 0-3

Anne Grete Gangsøy - Torgeir Thorud 1-1

Anne Grete Gangsøy - Trond Gangsøy 0-6

Anne Grete Gangsøy - Lars Eirik Aase 1-4


Ewoud van Veen - Trond Gangsøy 1-4

Ewoud van Veen - Lars Eirik Aase 2-2

Ewoud van Veen - Anne Grete Gangsøy 3-0

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-2

Ewoud van Veen - Jon Andreas Hestad 0-2

Ewoud van Veen - Torgeir Thorud 5-4


Lars Eirik Aase - Jon Andreas Hestad 2-1

Lars Eirik Aase - Ewoud van Veen 2-2

Lars Eirik Aase - Torgeir Thorud 1-1

Lars Eirik Aase - Trond Gangsøy 0-0

Lars Eirik Aase - Anne Grete Gangsøy 4-1

Lars Eirik Aase - Arne Johannes Holmin 4-3


Jon Andreas Hestad - Lars Eirik Aase 1-2

Jon Andreas Hestad - Anne Grete Gangsøy 5-2

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 6-1

Jon Andreas Hestad - Ewoud van Veen 2-0

Jon Andreas Hestad - Torgeir Thorud 4-3

Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 2-2


Trond Gangsøy - Ewoud van Veen 4-1

Trond Gangsøy - Torgeir Thorud 4-0

Trond Gangsøy - Lars Eirik Aase 0-0

Trond Gangsøy - Anne Grete Gangsøy 6-0

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 4-3

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 2-2


Arne Johannes Holmin - Anne Grete Gangsøy 6-3

Arne Johannes Holmin - Jon Andreas Hestad 1-6

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 2-2

Arne Johannes Holmin - Torgeir Thorud 9-1

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 3-4

Arne Johannes Holmin - Lars Eirik Aase 3-4


Torgeir Thorud - Trond Gangsøy 0-4

Torgeir Thorud - Lars Eirik Aase 1-1

Torgeir Thorud - Anne Grete Gangsøy 1-1

Torgeir Thorud - Arne Johannes Holmin 1-9

Torgeir Thorud - Jon Andreas Hestad 3-4

Torgeir Thorud - Ewoud van Veen 4-5




Tabell Gruppespill 4


Pl Navn K S U T +/- P
1. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 04 03 01 00 15-06 07
2. Torgeir Thorud, Bsi Bordhockey 04 01 01 02 07-13 03
3. Anne Grete Gangsøy, Bsi Bordhockey 04 00 02 02 04-07 02


Resultater Gruppespill 3


Anne Grete Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-4

Anne Grete Gangsøy - Torgeir Thorud 2-2


Arne Johannes Holmin - Anne Grete Gangsøy 4-2

Arne Johannes Holmin - Torgeir Thorud 6-3


Torgeir Thorud - Anne Grete Gangsøy 2-2

Torgeir Thorud - Arne Johannes Holmin 3-6


Resultater Gruppespill 4


Anne Grete Gangsøy - Arne Johannes Holmin 0-0

Anne Grete Gangsøy - Torgeir Thorud 0-1


Arne Johannes Holmin - Anne Grete Gangsøy 0-0

Arne Johannes Holmin - Torgeir Thorud 5-1


Torgeir Thorud - Anne Grete Gangsøy 1-0

Torgeir Thorud - Arne Johannes Holmin 1-5




Sluttspill 1


Semifinaler:

Trond Gangsøy - Lars Eirik Aase 0-3 (1-3,1-2,1-4)

Ewoud van Veen - Jon Andreas Hestad 3-0 (3-2,2-1s,3-1)


Finale:

Lars Eirik Aase - Ewoud van Veen 2-3 (2-3,3-0,1-2,7-1,1-3)


Bronsefinale:

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 3-0 (3-1,5-0w,5-0w)