2006.09.13, Bergensliga Autumn 2006 nr 5

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 14:24 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2006 #5 13.9.2006=== '''Tabell Gruppespill 1''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2006 #5 13.9.2006

Tabell Gruppespill 1


Pl Navn K S U T +/- P
1. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 10 08 01 01 34-20 17
2. Trond Løkling, BSI Bordhockey 10 07 01 02 35-23 15
3. Lars Eirik Aase, BSI Bordhockey 10 06 02 02 27-18 14
4. Jon Andreas Hestad, BSI Bordhockey 10 06 01 03 25-17 13
5. Ewoud van Veen, Bizarro City 10 06 00 04 24-16 12
6. Svein Olav Humberset, BSI Bordhockey 10 05 01 04 30-20 11
7. PowerGym , BSI Bordhockey 10 05 00 05 31-26 10
8. Anne Grete Gangsøy, BSI Bordhockey 10 03 02 05 27-30 08
9. Torgeir Thorrud, BSI Bordhockey 10 03 01 06 21-27 07
10. Morten Aarflot, BSI Bordhockey 10 01 00 09 17-47 02
11. Silje Berg, BSI Bordhockey 10 00 01 09 11-38 01


Resultater Gruppespill 1


Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 3-3

Jon Andreas Hestad - Lars Eirik Aase 3-2

Jon Andreas Hestad - PowerGym 3-2

Jon Andreas Hestad - Morten Aarflot 4-1

Jon Andreas Hestad - Torgeir Thorrud 0-1

Jon Andreas Hestad - Ewoud van Veen 1-2

Jon Andreas Hestad - Anne Grete Gangsøy 4-1

Jon Andreas Hestad - Silje Berg 3-1

Jon Andreas Hestad - Trond Løkling 2-3

Jon Andreas Hestad - Svein Olav Humberset 2-1


Torgeir Thorrud - Anne Grete Gangsøy 2-2

Torgeir Thorrud - Silje Berg 4-2

Torgeir Thorrud - Trond Løkling 1-2

Torgeir Thorrud - Svein Olav Humberset 2-5

Torgeir Thorrud - Jon Andreas Hestad 1-0

Torgeir Thorrud - Trond Gangsøy 3-6

Torgeir Thorrud - Lars Eirik Aase 1-3

Torgeir Thorrud - PowerGym 1-3

Torgeir Thorrud - Morten Aarflot 6-2

Torgeir Thorrud - Ewoud van Veen 0-2


Svein Olav Humberset - Lars Eirik Aase 2-3

Svein Olav Humberset - PowerGym 3-1

Svein Olav Humberset - Morten Aarflot 5-1

Svein Olav Humberset - Torgeir Thorrud 5-2

Svein Olav Humberset - Ewoud van Veen 6-1

Svein Olav Humberset - Anne Grete Gangsøy 2-0

Svein Olav Humberset - Silje Berg 1-1

Svein Olav Humberset - Trond Løkling 2-5

Svein Olav Humberset - Jon Andreas Hestad 1-2

Svein Olav Humberset - Trond Gangsøy 3-4


Morten Aarflot - Silje Berg 2-1

Morten Aarflot - Trond Løkling 3-6

Morten Aarflot - Svein Olav Humberset 1-5

Morten Aarflot - Jon Andreas Hestad 1-4

Morten Aarflot - Trond Gangsøy 1-6

Morten Aarflot - Lars Eirik Aase 2-4

Morten Aarflot - PowerGym 4-6

Morten Aarflot - Torgeir Thorrud 2-6

Morten Aarflot - Ewoud van Veen 0-5

Morten Aarflot - Anne Grete Gangsøy 1-4


Trond Løkling - PowerGym 5-4

Trond Løkling - Morten Aarflot 6-3

Trond Løkling - Torgeir Thorrud 2-1

Trond Løkling - Ewoud van Veen 0-2

Trond Løkling - Anne Grete Gangsøy 5-3

Trond Løkling - Silje Berg 5-1

Trond Løkling - Svein Olav Humberset 5-2

Trond Løkling - Jon Andreas Hestad 3-2

Trond Løkling - Trond Gangsøy 2-3

Trond Løkling - Lars Eirik Aase 2-2


PowerGym - Trond Løkling 4-5

PowerGym - Svein Olav Humberset 1-3

PowerGym - Jon Andreas Hestad 2-3

PowerGym - Trond Gangsøy 4-0

PowerGym - Lars Eirik Aase 1-3

PowerGym - Morten Aarflot 6-4

PowerGym - Torgeir Thorrud 3-1

PowerGym - Ewoud van Veen 1-3

PowerGym - Anne Grete Gangsøy 5-3

PowerGym - Silje Berg 4-1


Silje Berg - Morten Aarflot 1-2

Silje Berg - Torgeir Thorrud 2-4

Silje Berg - Ewoud van Veen 1-6

Silje Berg - Anne Grete Gangsøy 3-5

Silje Berg - Trond Løkling 1-5

Silje Berg - Svein Olav Humberset 1-1

Silje Berg - Jon Andreas Hestad 1-3

Silje Berg - Trond Gangsøy 0-3

Silje Berg - Lars Eirik Aase 0-5

Silje Berg - PowerGym 1-4


Lars Eirik Aase - Svein Olav Humberset 3-2

Lars Eirik Aase - Jon Andreas Hestad 2-3

Lars Eirik Aase - Trond Gangsøy 1-4

Lars Eirik Aase - PowerGym 3-1

Lars Eirik Aase - Morten Aarflot 4-2

Lars Eirik Aase - Torgeir Thorrud 3-1

Lars Eirik Aase - Ewoud van Veen 2-1

Lars Eirik Aase - Anne Grete Gangsøy 2-2

Lars Eirik Aase - Silje Berg 5-0

Lars Eirik Aase - Trond Løkling 2-2


Anne Grete Gangsøy - Torgeir Thorrud 2-2

Anne Grete Gangsøy - Ewoud van Veen 4-2

Anne Grete Gangsøy - Silje Berg 5-3

Anne Grete Gangsøy - Trond Løkling 3-5

Anne Grete Gangsøy - Svein Olav Humberset 0-2

Anne Grete Gangsøy - Jon Andreas Hestad 1-4

Anne Grete Gangsøy - Trond Gangsøy 3-4

Anne Grete Gangsøy - Lars Eirik Aase 2-2

Anne Grete Gangsøy - PowerGym 3-5

Anne Grete Gangsøy - Morten Aarflot 4-1


Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 3-3

Trond Gangsøy - Lars Eirik Aase 4-1

Trond Gangsøy - PowerGym 0-4

Trond Gangsøy - Morten Aarflot 6-1

Trond Gangsøy - Torgeir Thorrud 6-3

Trond Gangsøy - Ewoud van Veen 1-0

Trond Gangsøy - Anne Grete Gangsøy 4-3

Trond Gangsøy - Silje Berg 3-0

Trond Gangsøy - Trond Løkling 3-2

Trond Gangsøy - Svein Olav Humberset 4-3


Ewoud van Veen - Anne Grete Gangsøy 2-4

Ewoud van Veen - Silje Berg 6-1

Ewoud van Veen - Trond Løkling 2-0

Ewoud van Veen - Svein Olav Humberset 1-6

Ewoud van Veen - Jon Andreas Hestad 2-1

Ewoud van Veen - Trond Gangsøy 0-1

Ewoud van Veen - Lars Eirik Aase 1-2

Ewoud van Veen - PowerGym 3-1

Ewoud van Veen - Morten Aarflot 5-0

Ewoud van Veen - Torgeir Thorrud 2-0




Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T +/- P
1. Trond Løkling, BSI Bordhockey 02 01 01 00 07-02 03
1. Ewoud van Veen, Bizarro City 02 01 01 00 07-02 03
3. Lars Eirik Aase, BSI Bordhockey 02 00 00 02 00-10 00


Resultater Gruppespill 2


Trond Løkling - Lars Eirik Aase 5-0w

Trond Løkling - Ewoud van Veen 2-2


Lars Eirik Aase - Trond Løkling 0-5w

Lars Eirik Aase - Ewoud van Veen 0-5w


Ewoud van Veen - Trond Løkling 2-2

Ewoud van Veen - Lars Eirik Aase 5-0w




Sluttspill 1


Åttendelsfinaler:

Trond Gangsøy - W.O.

Trond Løkling - W.O.

Lars Eirik Aase - W.O.

Jon Andreas Hestad - W.O.

Ewoud van Veen - W.O.

Svein Olav Humberset - Silje Berg 2-0 (5-1,4-3s)

PowerGym - Morten Aarflot 2-0 (6-1,6-1)

Anne Grete Gangsøy - Torgeir Thorrud 2-1 (3-4,4-3,3-2)


Kvartfinaler:

Trond Gangsøy - Anne Grete Gangsøy 2-0 (4-0,3-1)

Trond Løkling - PowerGym 0-2 (1-4,1-5)

Lars Eirik Aase - Svein Olav Humberset 1-2 (0-4,5-2,1-2)

Jon Andreas Hestad - Ewoud van Veen 2-0 (4-1,4-0)


Semifinaler:

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 0-2 (2-3s,2-3)

PowerGym - Svein Olav Humberset 2-1 (4-3s,2-3,9-0)


Finale:

Jon Andreas Hestad - PowerGym 0-1 (3-6)


Bronsefinale:

Trond Gangsøy - Svein Olav Humberset 0-2 (0-5w,0-5w)