2008.02.28, Bergensliga Spring 2008 nr 8

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 14:10 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Spring 2008 #8 28.2.2008=== '''Tabell Gruppespill 1''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Spring 2008 #8 28.2.2008

Tabell Gruppespill 1


Pl Navn K S U T +/- P
1. Power Gym , BSI Bordhockey 10 09 01 00 46-19 19
2. Andreas Røren, Bizarro City 10 05 02 03 32-22 12
3. Lars Eirik Aase, BSI Bordhockey 10 05 02 03 32-24 12
4. Paul Ivar Røren, Bizarro City 10 06 00 04 33-22 12
5. Svein Olav Humberset, BSI Bordhockey 10 06 00 04 34-23 12
6. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 10 06 00 04 28-22 12
7. Jon Andreas Hestad, BSI Bordhockey 10 05 01 04 28-22 11
8. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 10 03 04 03 31-28 10
9. Dag Øyvind Seter, Bizarro City 10 02 02 06 28-31 06
10. T. Hogstad, BSI Bordhockey 10 02 00 08 22-51 04
11. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 10 00 00 10 00-50 00


Resultater Gruppespill 1


Svein Olav Humberset - Dag Øyvind Seter 5-2

Svein Olav Humberset - Andreas Røren 1-3

Svein Olav Humberset - Power Gym 2-4

Svein Olav Humberset - T. Hogstad 5-2

Svein Olav Humberset - Jon Andreas Hestad 6-1

Svein Olav Humberset - Lars Eirik Aase 3-2

Svein Olav Humberset - Paul Ivar Røren 3-5

Svein Olav Humberset - Arne Johannes Holmin 1-2

Svein Olav Humberset - Trond Gangsøy 5-0w

Svein Olav Humberset - Anne Grethe Gangsøy 3-2


Jon Andreas Hestad - Paul Ivar Røren 1-3

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 2-3

Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 5-0w

Jon Andreas Hestad - Anne Grethe Gangsøy 3-0

Jon Andreas Hestad - Svein Olav Humberset 1-6

Jon Andreas Hestad - Dag Øyvind Seter 3-3

Jon Andreas Hestad - Andreas Røren 1-0

Jon Andreas Hestad - Power Gym 1-3

Jon Andreas Hestad - T. Hogstad 7-1

Jon Andreas Hestad - Lars Eirik Aase 4-3


Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 4-4

Anne Grethe Gangsøy - Power Gym 2-2

Anne Grethe Gangsøy - T. Hogstad 5-3

Anne Grethe Gangsøy - Jon Andreas Hestad 0-3

Anne Grethe Gangsøy - Lars Eirik Aase 3-3

Anne Grethe Gangsøy - Paul Ivar Røren 5-3

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-3

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 5-0w

Anne Grethe Gangsøy - Svein Olav Humberset 2-3

Anne Grethe Gangsøy - Dag Øyvind Seter 4-4


T. Hogstad - Arne Johannes Holmin 1-5

T. Hogstad - Trond Gangsøy 5-0w

T. Hogstad - Anne Grethe Gangsøy 3-5

T. Hogstad - Svein Olav Humberset 2-5

T. Hogstad - Dag Øyvind Seter 5-4

T. Hogstad - Andreas Røren 0-4

T. Hogstad - Power Gym 2-8

T. Hogstad - Jon Andreas Hestad 1-7

T. Hogstad - Lars Eirik Aase 2-6

T. Hogstad - Paul Ivar Røren 1-7


Trond Gangsøy - Power Gym 0-5w

Trond Gangsøy - T. Hogstad 0-5w

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 0-5w

Trond Gangsøy - Lars Eirik Aase 0-5w

Trond Gangsøy - Paul Ivar Røren 0-5w

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 0-5w

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 0-5w

Trond Gangsøy - Svein Olav Humberset 0-5w

Trond Gangsøy - Dag Øyvind Seter 0-5w

Trond Gangsøy - Andreas Røren 0-5w


Power Gym - Trond Gangsøy 5-0w

Power Gym - Anne Grethe Gangsøy 2-2

Power Gym - Svein Olav Humberset 4-2

Power Gym - Dag Øyvind Seter 4-2

Power Gym - Andreas Røren 7-4

Power Gym - T. Hogstad 8-2

Power Gym - Jon Andreas Hestad 3-1

Power Gym - Lars Eirik Aase 6-2

Power Gym - Paul Ivar Røren 4-2

Power Gym - Arne Johannes Holmin 3-2


Arne Johannes Holmin - T. Hogstad 5-1

Arne Johannes Holmin - Jon Andreas Hestad 3-2

Arne Johannes Holmin - Lars Eirik Aase 2-4

Arne Johannes Holmin - Paul Ivar Røren 2-3

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 5-0w

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-1

Arne Johannes Holmin - Svein Olav Humberset 2-1

Arne Johannes Holmin - Dag Øyvind Seter 3-2

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 1-5

Arne Johannes Holmin - Power Gym 2-3


Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 4-4

Andreas Røren - Svein Olav Humberset 3-1

Andreas Røren - Dag Øyvind Seter 2-4

Andreas Røren - Power Gym 4-7

Andreas Røren - T. Hogstad 4-0

Andreas Røren - Jon Andreas Hestad 0-1

Andreas Røren - Lars Eirik Aase 2-2

Andreas Røren - Paul Ivar Røren 3-2

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 5-1

Andreas Røren - Trond Gangsøy 5-0w


Paul Ivar Røren - Jon Andreas Hestad 3-1

Paul Ivar Røren - Lars Eirik Aase 1-2

Paul Ivar Røren - Arne Johannes Holmin 3-2

Paul Ivar Røren - Trond Gangsøy 5-0w

Paul Ivar Røren - Anne Grethe Gangsøy 3-5

Paul Ivar Røren - Svein Olav Humberset 5-3

Paul Ivar Røren - Dag Øyvind Seter 2-1

Paul Ivar Røren - Andreas Røren 2-3

Paul Ivar Røren - Power Gym 2-4

Paul Ivar Røren - T. Hogstad 7-1


Dag Øyvind Seter - Svein Olav Humberset 2-5

Dag Øyvind Seter - Andreas Røren 4-2

Dag Øyvind Seter - Power Gym 2-4

Dag Øyvind Seter - T. Hogstad 4-5

Dag Øyvind Seter - Jon Andreas Hestad 3-3

Dag Øyvind Seter - Lars Eirik Aase 1-3

Dag Øyvind Seter - Paul Ivar Røren 1-2

Dag Øyvind Seter - Arne Johannes Holmin 2-3

Dag Øyvind Seter - Trond Gangsøy 5-0w

Dag Øyvind Seter - Anne Grethe Gangsøy 4-4


Lars Eirik Aase - Paul Ivar Røren 2-1

Lars Eirik Aase - Arne Johannes Holmin 4-2

Lars Eirik Aase - Trond Gangsøy 5-0w

Lars Eirik Aase - Anne Grethe Gangsøy 3-3

Lars Eirik Aase - Svein Olav Humberset 2-3

Lars Eirik Aase - Dag Øyvind Seter 3-1

Lars Eirik Aase - Andreas Røren 2-2

Lars Eirik Aase - Power Gym 2-6

Lars Eirik Aase - T. Hogstad 6-2

Lars Eirik Aase - Jon Andreas Hestad 3-4




Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T +/- P
1. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 02 01 01 00 05-03 03
2. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 02 00 02 00 06-06 02
3. T. Hogstad, BSI Bordhockey 02 00 01 01 05-07 01


Resultater Gruppespill 2


Anne Grethe Gangsøy - T. Hogstad 3-1

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-2


T. Hogstad - Anne Grethe Gangsøy 1-3

T. Hogstad - Arne Johannes Holmin 4-4


Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 2-2

Arne Johannes Holmin - T. Hogstad 4-4




Sluttspill 2


Åttendelsfinaler:

Power Gym - W.O.

Andreas Røren - W.O.

Lars Eirik Aase - W.O.

Paul Ivar Røren - W.O.

Svein Olav Humberset - W.O.

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 1-2 (3-0,1-4,3-4s)

Jon Andreas Hestad - Thorstein Bryne Hogstad 2-0 (5-1,6-1)

Anne Grethe Gangsøy - Dag Øyvind Seter 1-2 (4-3,3-4,1-4)


Kvartfinaler:

Power Gym - Dag Øyvind Seter 2-0 (7-2,4-1)

Andreas Røren - Jon Andreas Hestad 2-1 (1-2,4-3,4-1)

Lars Eirik Aase - Trond Gangsøy 0-2 (3-4,1-3)

Paul Ivar Røren - Svein Olav Humberset 2-1 (4-3,2-3,3-1)


Semifinaler:

Power Gym - Paul Ivar Røren 2-0 (3-2,4-3s)

Andreas Røren - Trond Gangsøy 2-1 (4-0,4-5s,3-2s)


Finale:

Power Gym - Andreas Røren 2-0 (9-5,3-2)


Bronsefinale:

Paul Ivar Røren - Trond Gangsøy 2-0 (5-0w,5-0w)