2008.08.27, Bergensliga Autumn 2008 nr 1

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 13:58 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2008 #1 27.8.2008=== '''Tabell Gruppespill 2''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2008 #1 27.8.2008

Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Stian Høie Østrem, BSI Bordhockey 14 10 2 2 51 26 25 22
2. Andreas Røren, Bizarro City 14 8 2 4 49 33 16 18
3. Paul Ivar Røren, Bizarro City 14 7 2 5 44 32 12 16
4. Dag Øyvind Seter, Bizarro City 14 7 2 5 54 43 11 16
5. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 13 7 2 4 42 36 6 16
6. Arne Johannes Holmin, 14 6 2 6 34 33 1 14
7. Thorstein B Hogstad, BSI Bordhockey 14 3 1 10 33 52 -19 7
8. Bjørnar Stien, BSI Bordhockey 13 0 1 12 6 58 -52 1


Resultater Gruppespill 1


Andreas Røren - Dag Øyvind Seter 5-5

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 5-4

Andreas Røren - Thorstein B Hogstad 5-3

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 5-0

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 2-3

Andreas Røren - Bjørnar Stien 5-0

Andreas Røren - Paul Ivar Røren 4-3


Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 4-3

Arne Johannes Holmin - Paul Ivar Røren 5-0

Arne Johannes Holmin - Bjørnar Stien 2-2

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 0-5

Arne Johannes Holmin - Thorstein B Hogstad 4-3

Arne Johannes Holmin - Dag Øyvind Seter 5-3

Arne Johannes Holmin - Stian Høie Østrem 1-1


Bjørnar Stien - Stian Høie Østrem 1-3

Bjørnar Stien - Thorstein B Hogstad 1-6

Bjørnar Stien - Arne Johannes Holmin 2-2

Bjørnar Stien - Dag Øyvind Seter 2-7

Bjørnar Stien - Paul Ivar Røren 0-4

Bjørnar Stien - Andreas Røren 0-5

Bjørnar Stien - Anne Grethe Gangsøy 0-1


Thorstein B Hogstad - Paul Ivar Røren 0-5

Thorstein B Hogstad - Bjørnar Stien 6-1

Thorstein B Hogstad - Andreas Røren 3-5

Thorstein B Hogstad - Anne Grethe Gangsøy 3-3

Thorstein B Hogstad - Arne Johannes Holmin 3-4

Thorstein B Hogstad - Stian Høie Østrem 3-7

Thorstein B Hogstad - Dag Øyvind Seter 3-6


Paul Ivar Røren - Thorstein B Hogstad 5-0

Paul Ivar Røren - Arne Johannes Holmin 0-5

Paul Ivar Røren - Dag Øyvind Seter 3-3

Paul Ivar Røren - Stian Høie Østrem 0-2

Paul Ivar Røren - Bjørnar Stien 4-0

Paul Ivar Røren - Anne Grethe Gangsøy 6-3

Paul Ivar Røren - Andreas Røren 3-4


Stian Høie Østrem - Bjørnar Stien 3-1

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 4-5

Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 2-2

Stian Høie Østrem - Paul Ivar Røren 2-0

Stian Høie Østrem - Dag Øyvind Seter 2-1

Stian Høie Østrem - Thorstein B Hogstad 7-3

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 1-1


Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 3-4

Anne Grethe Gangsøy - Dag Øyvind Seter 2-6

Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-2

Anne Grethe Gangsøy - Thorstein B Hogstad 3-3

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 3-2

Anne Grethe Gangsøy - Paul Ivar Røren 3-6

Anne Grethe Gangsøy - Bjørnar Stien 1-0


Dag Øyvind Seter - Andreas Røren 5-5

Dag Øyvind Seter - Anne Grethe Gangsøy 6-2

Dag Øyvind Seter - Paul Ivar Røren 3-3

Dag Øyvind Seter - Bjørnar Stien 7-2

Dag Øyvind Seter - Stian Høie Østrem 1-2

Dag Øyvind Seter - Arne Johannes Holmin 3-5

Dag Øyvind Seter - Thorstein B Hogstad 6-3


Resultater Gruppespill 2


Andreas Røren - Dag Øyvind Seter 1-3

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 2-4

Andreas Røren - Thorstein B Hogstad 1-2

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 2-1

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 4-2

Andreas Røren - Bjørnar Stien 5-0w

Andreas Røren - Paul Ivar Røren 3-3


Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 1-4

Arne Johannes Holmin - Paul Ivar Røren 2-5

Arne Johannes Holmin - Bjørnar Stien 5-0w

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 1-2

Arne Johannes Holmin - Thorstein B Hogstad 1-0

Arne Johannes Holmin - Dag Øyvind Seter 2-3

Arne Johannes Holmin - Stian Høie Østrem 1-2


Bjørnar Stien - Stian Høie Østrem 0-5w

Bjørnar Stien - Thorstein B Hogstad 0-5w

Bjørnar Stien - Arne Johannes Holmin 0-5w

Bjørnar Stien - Dag Øyvind Seter 0-5w

Bjørnar Stien - Paul Ivar Røren 0-5w

Bjørnar Stien - Andreas Røren 0-5w

Bjørnar Stien - Anne Grethe Gangsøy 0-5w


Thorstein B Hogstad - Paul Ivar Røren 2-4

Thorstein B Hogstad - Bjørnar Stien 5-0w

Thorstein B Hogstad - Andreas Røren 2-1

Thorstein B Hogstad - Anne Grethe Gangsøy 0-3

Thorstein B Hogstad - Arne Johannes Holmin 0-1

Thorstein B Hogstad - Stian Høie Østrem 1-7

Thorstein B Hogstad - Dag Øyvind Seter 2-5


Paul Ivar Røren - Thorstein B Hogstad 4-2

Paul Ivar Røren - Arne Johannes Holmin 5-2

Paul Ivar Røren - Dag Øyvind Seter 4-1

Paul Ivar Røren - Stian Høie Østrem 2-4

Paul Ivar Røren - Bjørnar Stien 5-0w

Paul Ivar Røren - Anne Grethe Gangsøy 0-3

Paul Ivar Røren - Andreas Røren 3-3


Stian Høie Østrem - Bjørnar Stien 5-0w

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 4-2

Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 3-6

Stian Høie Østrem - Paul Ivar Røren 4-2

Stian Høie Østrem - Dag Øyvind Seter 5-1

Stian Høie Østrem - Thorstein B Hogstad 7-1

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 2-1


Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 4-1

Anne Grethe Gangsøy - Dag Øyvind Seter 7-5

Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 6-3

Anne Grethe Gangsøy - Thorstein B Hogstad 3-0

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 2-4

Anne Grethe Gangsøy - Paul Ivar Røren 3-0

Anne Grethe Gangsøy - Bjørnar Stien 5-0w


Dag Øyvind Seter - Andreas Røren 3-1

Dag Øyvind Seter - Anne Grethe Gangsøy 5-7

Dag Øyvind Seter - Paul Ivar Røren 1-4

Dag Øyvind Seter - Bjørnar Stien 5-0w

Dag Øyvind Seter - Stian Høie Østrem 1-5

Dag Øyvind Seter - Arne Johannes Holmin 3-2

Dag Øyvind Seter - Thorstein B Hogstad 5-2




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Stian Høie Østrem - W.O.

Andreas Røren - W.O.

Paul Ivar Røren - Thorstein B Hogstad 2-1 (2-3,6-1,3-0)

Dag Øyvind Seter - Arne Johannes Holmin 1-2 (4-2,3-4,2-3)


Semifinaler:

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 2-1 (6-5,3-4,6-2)

Andreas Røren - Paul Ivar Røren 2-0 (3-2,2-0)


Finale:

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 2-1 (4-2,3-4s,6-4)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Paul Ivar Røren 1-2 (1-2s,2-1s,3-4)




Sluttspill 2


Finale:

Dag Øyvind Seter - Thorstein B Hogstad 2-0 (2-1s,6-1)