2008.10.01, Bergensliga Autumn 2008 nr 5

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 13:57 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2008 #5 1.10.2008=== '''Tabell Gruppespill 3''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2008 #5 1.10.2008

Tabell Gruppespill 3


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Andreas Røren, Bizarro City 15 13 0 2 72 29 43 26
2. Stian Høie Østrem, BSI Bordhockey 15 10 1 4 48 40 8 21
3. Einar Kjosavik, BSI Bordhockey 15 7 1 7 29 40 -11 15
4. Ørjan Vermeer, BSI Bordhockey 15 6 1 8 31 42 -11 13
5. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 15 5 1 9 42 52 -10 11
6. Arne Johannes Holmin, 15 2 0 13 25 44 -19 4


Resultater Gruppespill 1


Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 5-2

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 2-0

Stian Høie Østrem - Einar Kjosavik 3-2

Stian Høie Østrem - Ørjan Vermeer 5-2

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 2-5


Einar Kjosavik - Andreas Røren 0-3

Einar Kjosavik - Ørjan Vermeer 1-2

Einar Kjosavik - Stian Høie Østrem 2-3

Einar Kjosavik - Anne Grethe Gangsøy 0-1

Einar Kjosavik - Arne Johannes Holmin 3-2


Ørjan Vermeer - Arne Johannes Holmin 2-0

Ørjan Vermeer - Einar Kjosavik 2-1

Ørjan Vermeer - Andreas Røren 3-7

Ørjan Vermeer - Stian Høie Østrem 2-5

Ørjan Vermeer - Anne Grethe Gangsøy 0-5


Arne Johannes Holmin - Ørjan Vermeer 0-2

Arne Johannes Holmin - Stian Høie Østrem 0-2

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-2

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 1-2

Arne Johannes Holmin - Einar Kjosavik 2-3


Andreas Røren - Einar Kjosavik 3-0

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 6-1

Andreas Røren - Ørjan Vermeer 7-3

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 2-1

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 5-2


Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-5

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 1-6

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-3

Anne Grethe Gangsøy - Einar Kjosavik 1-0

Anne Grethe Gangsøy - Ørjan Vermeer 5-0


Resultater Gruppespill 2


Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 3-2

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 3-1

Stian Høie Østrem - Einar Kjosavik 3-1

Stian Høie Østrem - Ørjan Vermeer 3-4

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 0-6


Einar Kjosavik - Andreas Røren 1-7

Einar Kjosavik - Ørjan Vermeer 3-1

Einar Kjosavik - Stian Høie Østrem 1-3

Einar Kjosavik - Anne Grethe Gangsøy 3-1

Einar Kjosavik - Arne Johannes Holmin 3-2


Ørjan Vermeer - Arne Johannes Holmin 2-1

Ørjan Vermeer - Einar Kjosavik 1-3

Ørjan Vermeer - Andreas Røren 4-2

Ørjan Vermeer - Stian Høie Østrem 4-3

Ørjan Vermeer - Anne Grethe Gangsøy 2-3


Arne Johannes Holmin - Ørjan Vermeer 1-2

Arne Johannes Holmin - Stian Høie Østrem 1-3

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-6

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 1-3

Arne Johannes Holmin - Einar Kjosavik 2-3


Andreas Røren - Einar Kjosavik 7-1

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 6-3

Andreas Røren - Ørjan Vermeer 2-4

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 3-1

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 6-0


Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-3

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 3-6

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 6-3

Anne Grethe Gangsøy - Einar Kjosavik 1-3

Anne Grethe Gangsøy - Ørjan Vermeer 3-2


Resultater Gruppespill 3


Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 5-4

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 3-1

Stian Høie Østrem - Einar Kjosavik 3-3

Stian Høie Østrem - Ørjan Vermeer 2-3

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 6-4


Einar Kjosavik - Andreas Røren 0-8

Einar Kjosavik - Ørjan Vermeer 2-1

Einar Kjosavik - Stian Høie Østrem 3-3

Einar Kjosavik - Anne Grethe Gangsøy 5-2

Einar Kjosavik - Arne Johannes Holmin 2-1


Ørjan Vermeer - Arne Johannes Holmin 2-4

Ørjan Vermeer - Einar Kjosavik 1-2

Ørjan Vermeer - Andreas Røren 1-2

Ørjan Vermeer - Stian Høie Østrem 3-2

Ørjan Vermeer - Anne Grethe Gangsøy 2-2


Arne Johannes Holmin - Ørjan Vermeer 4-2

Arne Johannes Holmin - Stian Høie Østrem 1-3

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 2-5

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 3-4

Arne Johannes Holmin - Einar Kjosavik 1-2


Andreas Røren - Einar Kjosavik 8-0

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 7-3

Andreas Røren - Ørjan Vermeer 2-1

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 4-3

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 4-6


Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 4-5

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 3-7

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 5-2

Anne Grethe Gangsøy - Einar Kjosavik 2-5

Anne Grethe Gangsøy - Ørjan Vermeer 2-2




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Andreas Røren - W.O.

Stian Høie Østrem - W.O.

Einar Kjosavik - Arne Johannes Holmin 0-2 (1-3,2-4)

Ørjan Vermeer - Anne Grethe Gangsøy 1-2 (3-2,2-6,0-4)


Semifinaler:

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 2-0 (3-0,3-2)

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 1-2 (1-2,3-2,2-4)


Finale:

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 2-0 (4-2,5-3)


Bronsefinale:

Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-1 (3-7,3-0,5-4s)




Sluttspill 2


Finale:

Einar Kjosavik - Ørjan Vermeer 0-2 (2-3s,1-2)