2008.11.26, Bergensliga Autumn 2008 nr 13

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 13:56 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2008 #13 26.11.2008=== '''Tabell Gruppespill 1''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2008 #13 26.11.2008

Tabell Gruppespill 1


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Stian Høie Østrem, BSI Bordhockey 8 6 1 1 32 13 19 13
2. Andreas Røren, Bizarro City 8 5 1 2 22 15 7 11
3. Kent Nielsen, 8 5 0 3 24 31 -7 10
4. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 8 4 2 2 19 14 5 10
5. Trond Gangsøy, 8 4 1 3 30 22 8 9
6. Einar Kjosavik, BSI Bordhockey 8 4 1 3 25 20 5 9
7. Steinar Berge, BSI Bordhockey 8 2 1 5 12 23 -11 5
8. Thorstein B Hogstad, BSI Bordhockey 8 1 1 6 17 27 -10 3
9. Arne Johannes Holmin, 8 1 0 7 6 22 -16 2


Resultater Gruppespill 1


Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 3-2

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 3-3

Anne Grethe Gangsøy - Steinar Berge 2-0

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-0

Anne Grethe Gangsøy - Thorstein B Hogstad 4-2

Anne Grethe Gangsøy - Kent Nielsen 4-5

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 0-1

Anne Grethe Gangsøy - Einar Kjosavik 1-1


Arne Johannes Holmin - Kent Nielsen 2-3

Arne Johannes Holmin - Andreas Røren 1-2

Arne Johannes Holmin - Einar Kjosavik 0-5

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 0-2

Arne Johannes Holmin - Stian Høie Østrem 1-3

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 0-5

Arne Johannes Holmin - Steinar Berge 1-2

Arne Johannes Holmin - Thorstein B Hogstad 1-0


Einar Kjosavik - Trond Gangsøy 4-5

Einar Kjosavik - Steinar Berge 4-2

Einar Kjosavik - Arne Johannes Holmin 5-0

Einar Kjosavik - Thorstein B Hogstad 5-3

Einar Kjosavik - Kent Nielsen 2-4

Einar Kjosavik - Andreas Røren 3-2

Einar Kjosavik - Anne Grethe Gangsøy 1-1

Einar Kjosavik - Stian Høie Østrem 1-3


Steinar Berge - Andreas Røren 2-3

Steinar Berge - Einar Kjosavik 2-4

Steinar Berge - Anne Grethe Gangsøy 0-2

Steinar Berge - Stian Høie Østrem 3-6

Steinar Berge - Trond Gangsøy 1-0

Steinar Berge - Arne Johannes Holmin 2-1

Steinar Berge - Thorstein B Hogstad 1-1

Steinar Berge - Kent Nielsen 1-6


Andreas Røren - Steinar Berge 3-2

Andreas Røren - Arne Johannes Holmin 2-1

Andreas Røren - Thorstein B Hogstad 3-4

Andreas Røren - Kent Nielsen 4-0

Andreas Røren - Einar Kjosavik 2-3

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 1-0

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 2-2

Andreas Røren - Trond Gangsøy 5-3


Trond Gangsøy - Einar Kjosavik 5-4

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 3-3

Trond Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-4

Trond Gangsøy - Steinar Berge 0-1

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 5-0

Trond Gangsøy - Thorstein B Hogstad 4-3

Trond Gangsøy - Kent Nielsen 8-2

Trond Gangsøy - Andreas Røren 3-5


Kent Nielsen - Arne Johannes Holmin 3-2

Kent Nielsen - Thorstein B Hogstad 4-3

Kent Nielsen - Andreas Røren 0-4

Kent Nielsen - Einar Kjosavik 4-2

Kent Nielsen - Anne Grethe Gangsøy 5-4

Kent Nielsen - Stian Høie Østrem 0-7

Kent Nielsen - Trond Gangsøy 2-8

Kent Nielsen - Steinar Berge 6-1


Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 2-3

Stian Høie Østrem - Trond Gangsøy 4-2

Stian Høie Østrem - Steinar Berge 6-3

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 3-1

Stian Høie Østrem - Thorstein B Hogstad 5-1

Stian Høie Østrem - Kent Nielsen 7-0

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 2-2

Stian Høie Østrem - Einar Kjosavik 3-1


Thorstein B Hogstad - Kent Nielsen 3-4

Thorstein B Hogstad - Andreas Røren 4-3

Thorstein B Hogstad - Einar Kjosavik 3-5

Thorstein B Hogstad - Anne Grethe Gangsøy 2-4

Thorstein B Hogstad - Stian Høie Østrem 1-5

Thorstein B Hogstad - Trond Gangsøy 3-4

Thorstein B Hogstad - Steinar Berge 1-1

Thorstein B Hogstad - Arne Johannes Holmin 0-1




Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 3 1 2 0 7 6 1 4
2. Kent Nielsen, 3 0 3 0 9 9 0 3
3. Arne Johannes Holmin, 3 1 1 1 4 4 0 3
4. Steinar Berge, BSI Bordhockey 3 0 2 1 8 9 -1 2


Resultater Gruppespill 2


Arne Johannes Holmin - Kent Nielsen 3-3

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 0-1

Arne Johannes Holmin - Steinar Berge 1-0


Anne Grethe Gangsøy - Steinar Berge 4-4

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-0

Anne Grethe Gangsøy - Kent Nielsen 2-2


Steinar Berge - Anne Grethe Gangsøy 4-4

Steinar Berge - Kent Nielsen 4-4

Steinar Berge - Arne Johannes Holmin 0-1


Kent Nielsen - Arne Johannes Holmin 3-3

Kent Nielsen - Steinar Berge 4-4

Kent Nielsen - Anne Grethe Gangsøy 2-2




Sluttspill 1


Åttendelsfinaler:

Stian Høie Østrem - W.O.

Andreas Røren - W.O.

Kent Nielsen - W.O.

Anne Grethe Gangsøy - W.O.

Trond Gangsøy - W.O.

Einar Kjosavik - W.O.

Steinar Berge - W.O.

Thorstein B Hogstad - Arne Johannes Holmin 0-2 (2-3,0-3)


Kvartfinaler:

Stian Høie Østrem - Arne Johannes Holmin 2-0 (4-1,5-3)

Andreas Røren - Steinar Berge 2-0 (5-2,4-3s)

Kent Nielsen - Einar Kjosavik 1-2 (2-0,1-3,2-4)

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 0-2 (1-2s,0-1)


Semifinaler:

Stian Høie Østrem - Trond Gangsøy 2-0 (4-2,5-4s)

Andreas Røren - Einar Kjosavik 2-0 (6-1,4-2)


Finale:

Stian Høie Østrem - Andreas Røren 2-0 (2-1,6-5)


Bronsefinale:

Trond Gangsøy - Einar Kjosavik 0-2 (0-5w,0-5w)