2009.02.25, Bergensliga Spring 2009 nr 7

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 13:55 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Spring 2009 #7 25.2.2009=== '''Tabell Gruppespill 1''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Spring 2009 #7 25.2.2009

Tabell Gruppespill 1


Pl Navn K S U T +/- P
1. Bjørn Hagerup, BSI Bordhockey 08 05 02 01 39-26 12
2. Einar Kjosavik, BSI Bordhockey 08 05 01 02 26-23 11
3. Stian Høie Østrem, BSI Bordhockey 08 04 02 02 26-16 10
4. Andreas Røren, Bizarro City 08 05 00 03 27-18 10
5. Arne Holmin, BSI Bordhockey 08 04 01 03 21-18 09
6. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 08 03 01 04 21-23 07
7. Lars Eirik Aase, BSI Bordhockey 08 02 03 03 16-22 07
8. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 08 03 00 05 20-29 06
9. Ørjan Vermeer, BSI Bordhockey 08 00 00 08 06-27 00


Resultater Gruppespill 1


Anne Grethe Gangsøy - Lars Eirik Aase 3-0

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 2-5

Anne Grethe Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-2

Anne Grethe Gangsøy - Einar Kjosavik 2-3

Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 4-6

Anne Grethe Gangsøy - Arne Holmin 3-2

Anne Grethe Gangsøy - Andreas Røren 2-5

Anne Grethe Gangsøy - Ørjan Vermeer 3-0


Einar Kjosavik - Arne Holmin 4-3

Einar Kjosavik - Andreas Røren 4-2

Einar Kjosavik - Ørjan Vermeer 6-1

Einar Kjosavik - Anne Grethe Gangsøy 3-2

Einar Kjosavik - Lars Eirik Aase 2-2

Einar Kjosavik - Trond Gangsøy 4-2

Einar Kjosavik - Stian Høie Østrem 1-4

Einar Kjosavik - Bjørn Hagerup 2-7


Ørjan Vermeer - Trond Gangsøy 1-3

Ørjan Vermeer - Stian Høie Østrem 0-2

Ørjan Vermeer - Einar Kjosavik 1-6

Ørjan Vermeer - Bjørn Hagerup 1-4

Ørjan Vermeer - Arne Holmin 1-3

Ørjan Vermeer - Andreas Røren 0-3

Ørjan Vermeer - Anne Grethe Gangsøy 0-3

Ørjan Vermeer - Lars Eirik Aase 2-3


Stian Høie Østrem - Andreas Røren 4-1

Stian Høie Østrem - Ørjan Vermeer 2-0

Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 2-2

Stian Høie Østrem - Lars Eirik Aase 5-5

Stian Høie Østrem - Trond Gangsøy 5-0w

Stian Høie Østrem - Einar Kjosavik 4-1

Stian Høie Østrem - Bjørn Hagerup 3-5

Stian Høie Østrem - Arne Holmin 1-2


Andreas Røren - Stian Høie Østrem 1-4

Andreas Røren - Einar Kjosavik 2-4

Andreas Røren - Bjørn Hagerup 7-5

Andreas Røren - Arne Holmin 1-3

Andreas Røren - Ørjan Vermeer 3-0

Andreas Røren - Anne Grethe Gangsøy 5-2

Andreas Røren - Lars Eirik Aase 3-0

Andreas Røren - Trond Gangsøy 5-0w


Trond Gangsøy - Ørjan Vermeer 3-1

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 5-2

Trond Gangsøy - Lars Eirik Aase 2-3

Trond Gangsøy - Stian Høie Østrem 0-5w

Trond Gangsøy - Einar Kjosavik 2-4

Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 3-6

Trond Gangsøy - Arne Holmin 5-3

Trond Gangsøy - Andreas Røren 0-5w


Arne Holmin - Einar Kjosavik 3-4

Arne Holmin - Bjørn Hagerup 3-3

Arne Holmin - Andreas Røren 3-1

Arne Holmin - Ørjan Vermeer 3-1

Arne Holmin - Anne Grethe Gangsøy 2-3

Arne Holmin - Lars Eirik Aase 2-0

Arne Holmin - Trond Gangsøy 3-5

Arne Holmin - Stian Høie Østrem 2-1


Lars Eirik Aase - Anne Grethe Gangsøy 0-3

Lars Eirik Aase - Trond Gangsøy 3-2

Lars Eirik Aase - Stian Høie Østrem 5-5

Lars Eirik Aase - Einar Kjosavik 2-2

Lars Eirik Aase - Bjørn Hagerup 3-3

Lars Eirik Aase - Arne Holmin 0-2

Lars Eirik Aase - Andreas Røren 0-3

Lars Eirik Aase - Ørjan Vermeer 3-2


Bjørn Hagerup - Arne Holmin 3-3

Bjørn Hagerup - Andreas Røren 5-7

Bjørn Hagerup - Ørjan Vermeer 4-1

Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 6-4

Bjørn Hagerup - Lars Eirik Aase 3-3

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 6-3

Bjørn Hagerup - Stian Høie Østrem 5-3

Bjørn Hagerup - Einar Kjosavik 7-2




Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T +/- P
1. Einar Kjosavik, BSI Bordhockey 02 01 00 01 04-01 02
2. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 02 01 00 01 04-05 02
3. Arne Holmin, BSI Bordhockey 02 01 00 01 05-07 02


Resultater Gruppespill 2


Einar Kjosavik - Arne Holmin 4-0

Einar Kjosavik - Anne Grethe Gangsøy 0-1


Arne Holmin - Einar Kjosavik 0-4

Arne Holmin - Anne Grethe Gangsøy 5-3


Anne Grethe Gangsøy - Einar Kjosavik 1-0

Anne Grethe Gangsøy - Arne Holmin 3-5




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Bjørn Hagerup - Ørjan Vermeer 3-1 (2-3,5-2,3-1,10-1)

Einar Kjosavik - Trond Gangsøy 1-3 (1-9,1-0,0-3,1-7)

Stian Høie Østrem - Anne Grethe Gangsøy 3-1 (4-3,5-6s,6-0,5-3)

Andreas Røren - Arne Holmin 3-1 (5-4s,5-2,2-3s,3-1)


Semifinaler:

Bjørn Hagerup - Andreas Røren 0-3 (5-6,6-7s,2-3)

Trond Gangsøy - Stian Høie Østrem 2-3 (4-5s,2-4,4-3,7-3,2-3)


Finale:

Andreas Røren - Stian Høie Østrem 0-3 (3-4,3-4s,4-5s)


Bronsefinale:

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)




Sluttspill 2


Finale:

Einar Kjosavik - Arne Holmin 3-2 (3-2,2-4,3-5,3-2s,4-3)