2009.09.08, Bergensliga Autumn 2009 nr 3

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 01:04 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2009 #3 8.9.2009=== '''Tabell Gruppespill 2''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #a...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2009 #3 8.9.2009

Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Bjørn Hagerup, Tønsberg BHK 10 9 0 1 41 16 25 18
2. Ljunet , Bizarro City 10 6 1 3 34 19 15 13
3. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 10 4 3 3 22 20 2 11
4. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 10 5 1 4 28 31 -3 11
5. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 10 3 0 7 27 33 -6 6
6. Kent Amar Eriksen, BSI Bordhockey 10 0 1 9 13 46 -33 1


Resultater Gruppespill 1


Ljunet - Arne Johannes Holmin 3-0

Ljunet - Trond Gangsøy 2-4

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 5-1

Ljunet - Bjørn Hagerup 2-5

Ljunet - Kent Amar Eriksen 3-0


Anne Grethe Gangsøy - Kent Amar Eriksen 6-3

Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 1-3

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 1-5

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 3-1

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 1-3


Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 5-1

Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 3-1

Bjørn Hagerup - Kent Amar Eriksen 7-0

Bjørn Hagerup - Ljunet 5-2

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 4-3


Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 1-5

Trond Gangsøy - Ljunet 4-2

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 4-5

Trond Gangsøy - Kent Amar Eriksen 3-1

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 3-1


Kent Amar Eriksen - Anne Grethe Gangsøy 3-6

Kent Amar Eriksen - Arne Johannes Holmin 0-3

Kent Amar Eriksen - Bjørn Hagerup 0-7

Kent Amar Eriksen - Trond Gangsøy 1-3

Kent Amar Eriksen - Ljunet 0-3


Arne Johannes Holmin - Ljunet 0-3

Arne Johannes Holmin - Kent Amar Eriksen 3-0

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 5-4

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 1-3

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 3-4


Resultater Gruppespill 2


Ljunet - Arne Johannes Holmin 1-1

Ljunet - Trond Gangsøy 7-1

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 5-4

Ljunet - Bjørn Hagerup 2-3

Ljunet - Kent Amar Eriksen 4-0


Anne Grethe Gangsøy - Kent Amar Eriksen 6-2

Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 2-4

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 4-5

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 0-2

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 3-5


Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 2-0

Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 4-2

Bjørn Hagerup - Kent Amar Eriksen 7-2

Bjørn Hagerup - Ljunet 3-2

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 1-3


Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 0-2

Trond Gangsøy - Ljunet 1-7

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-2

Trond Gangsøy - Kent Amar Eriksen 5-3

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 5-3


Kent Amar Eriksen - Anne Grethe Gangsøy 2-6

Kent Amar Eriksen - Arne Johannes Holmin 2-2

Kent Amar Eriksen - Bjørn Hagerup 2-7

Kent Amar Eriksen - Trond Gangsøy 3-5

Kent Amar Eriksen - Ljunet 0-4


Arne Johannes Holmin - Ljunet 1-1

Arne Johannes Holmin - Kent Amar Eriksen 2-2

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 2-2

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 2-0

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 3-1




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Bjørn Hagerup - W.O.

Ljunet - W.O.

Arne Johannes Holmin - Kent Amar Eriksen 3-0 (4-3,2-0,3-0)

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 3-1 (6-4,6-4,0-5,5-4)


Semifinaler:

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 0-3 (2-4,2-5,3-4)

Ljunet - Arne Johannes Holmin 3-1 (4-1,2-1,2-3,2-1)


Finale:

Trond Gangsøy - Ljunet 0-3 (2-5,1-5,2-6)


Bronsefinale:

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 3-1 (7-1,2-3,4-3s,2-1s)