2009.09.29, Bergensliga Autumn 2009 nr 6

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 02:04 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2009 #6 29.9.2009=== '''Tabell Gruppespill 3''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2009 #6 29.9.2009

Tabell Gruppespill 3


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ljunet , Bizarro City 12 8 2 2 42 29 13 18
2. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 12 7 1 4 37 25 12 15
3. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 12 5 1 6 31 36 -5 11
4. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 12 3 4 5 40 42 -2 10
5. Jon Andreas Hestad, BSI Bordhockey 12 2 2 8 28 46 -18 6


Resultater Gruppespill 1


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 6-3

Arne Johannes Holmin - Jon Andreas Hestad 6-2

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 5-4

Arne Johannes Holmin - Ljunet 5-0


Jon Andreas Hestad - Ljunet 0-3

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 2-6

Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 3-2

Jon Andreas Hestad - Anne Grethe Gangsøy 1-2


Ljunet - Jon Andreas Hestad 3-0

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 2-2

Ljunet - Arne Johannes Holmin 0-5

Ljunet - Trond Gangsøy 6-2


Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 3-6

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 2-3

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 1-4

Trond Gangsøy - Ljunet 2-6


Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 2-2

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 4-5

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 4-1

Anne Grethe Gangsøy - Jon Andreas Hestad 2-1


Resultater Gruppespill 2


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 1-5

Arne Johannes Holmin - Jon Andreas Hestad 5-1

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 2-1

Arne Johannes Holmin - Ljunet 1-3


Jon Andreas Hestad - Ljunet 2-7

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 1-5

Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 3-3

Jon Andreas Hestad - Anne Grethe Gangsøy 5-3


Ljunet - Jon Andreas Hestad 7-2

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 6-1

Ljunet - Arne Johannes Holmin 3-1

Ljunet - Trond Gangsøy 5-5


Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 5-1

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 3-3

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 5-4

Trond Gangsøy - Ljunet 5-5


Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 1-6

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-2

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 4-5

Anne Grethe Gangsøy - Jon Andreas Hestad 3-5


Resultater Gruppespill 3


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 1-1

Arne Johannes Holmin - Jon Andreas Hestad 4-2

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 0-1

Arne Johannes Holmin - Ljunet 1-2


Jon Andreas Hestad - Ljunet 2-3

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 2-4

Jon Andreas Hestad - Trond Gangsøy 3-3

Jon Andreas Hestad - Anne Grethe Gangsøy 4-5


Ljunet - Jon Andreas Hestad 3-2

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 3-0

Ljunet - Arne Johannes Holmin 2-1

Ljunet - Trond Gangsøy 2-8


Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-1

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 3-3

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 2-4

Trond Gangsøy - Ljunet 8-2


Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 0-3

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-0

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 4-2

Anne Grethe Gangsøy - Jon Andreas Hestad 5-4




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Ljunet - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Anne Grethe Gangsøy - W.O.

Trond Gangsøy - Jon Andreas Hestad 2-3 (0-5,8-5,5-2,1-2,2-3)


Semifinaler:

Ljunet - Jon Andreas Hestad 2-3 (6-2,3-2,2-3,2-3s,0-3)

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-1 (2-3,6-1,4-1,4-1)


Finale:

Jon Andreas Hestad - Arne Johannes Holmin 3-2 (1-2,2-3,2-1,6-2,4-2)


Bronsefinale:

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 3-2 (2-4,4-2,5-2,2-3,3-2)