2009.10.06, Bergensliga Autumn 2009 nr 7

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 02:04 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2009 #7 6.10.2009=== '''Tabell Gruppespill 2''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2009 #7 6.10.2009

Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ljunet , Bizarro City 10 8 2 0 32 14 18 18
2. Bjørn Hagerup, Tønsberg BHK 10 6 1 3 41 33 8 13
3. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 10 5 2 3 37 26 11 12
4. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 10 5 2 3 30 23 7 12
5. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 10 2 1 7 17 36 -19 5
6. O. Pallesen Knutsen, Tønsberg BHK 10 0 0 10 10 35 -25 0


Resultater Gruppespill 1


Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 1-3

Anne Grethe Gangsøy - O. Pallesen Knutsen 2-0

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-3

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 3-3

Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 1-7


Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 5-2

Arne Johannes Holmin - Ljunet 1-4

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-2

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 2-3

Arne Johannes Holmin - O. Pallesen Knutsen 1-0


Ljunet - O. Pallesen Knutsen 2-1

Ljunet - Arne Johannes Holmin 4-1

Ljunet - Bjørn Hagerup 6-2

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 3-3

Ljunet - Trond Gangsøy 4-3


O. Pallesen Knutsen - Ljunet 1-2

O. Pallesen Knutsen - Anne Grethe Gangsøy 0-2

O. Pallesen Knutsen - Trond Gangsøy 1-3

O. Pallesen Knutsen - Bjørn Hagerup 4-6

O. Pallesen Knutsen - Arne Johannes Holmin 0-1


Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 2-5

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 5-4

Bjørn Hagerup - Ljunet 2-6

Bjørn Hagerup - O. Pallesen Knutsen 6-4

Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 7-1


Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 3-1

Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 4-5

Trond Gangsøy - O. Pallesen Knutsen 3-1

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 3-2

Trond Gangsøy - Ljunet 3-4


Resultater Gruppespill 2


Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 3-7

Anne Grethe Gangsøy - O. Pallesen Knutsen 1-0

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-5

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 1-4

Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 2-4


Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 3-5

Arne Johannes Holmin - Ljunet 2-2

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 5-1

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 2-2

Arne Johannes Holmin - O. Pallesen Knutsen 6-2


Ljunet - O. Pallesen Knutsen 2-1

Ljunet - Arne Johannes Holmin 2-2

Ljunet - Bjørn Hagerup 2-0

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 4-1

Ljunet - Trond Gangsøy 3-0


O. Pallesen Knutsen - Ljunet 1-2

O. Pallesen Knutsen - Anne Grethe Gangsøy 0-1

O. Pallesen Knutsen - Trond Gangsøy 0-7

O. Pallesen Knutsen - Bjørn Hagerup 1-5

O. Pallesen Knutsen - Arne Johannes Holmin 2-6


Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 5-3

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 5-5

Bjørn Hagerup - Ljunet 0-2

Bjørn Hagerup - O. Pallesen Knutsen 5-1

Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 4-2


Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 7-3

Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 5-5

Trond Gangsøy - O. Pallesen Knutsen 7-0

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-2

Trond Gangsøy - Ljunet 0-3




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Ljunet - W.O.

Bjørn Hagerup - W.O.

Trond Gangsøy - O. Pallesen Knutsen 3-0 (4-0,6-0,8-0)

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-2 (4-1,2-3s,3-5,4-2,2-1)


Semifinaler:

Ljunet - Arne Johannes Holmin 3-0 (3-1,3-1,3-1)

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 3-2 (5-4s,7-3,2-3,3-6,6-2)


Finale:

Ljunet - Bjørn Hagerup 2-3 (4-0,2-5,2-3,7-2,1-2s)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)




Kamp om 5.


Finale:

Anne Grethe Gangsøy - O. Pallesen Knutsen 3-0 (5-1,3-1,2-1)