2009.10.20, Bergensliga Autumn 2009 nr 9

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 02:04 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2009 #9 20.10.2009=== '''Tabell Gruppespill 5''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px ...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2009 #9 20.10.2009

Tabell Gruppespill 5


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 12 7 2 3 44 33 11 16
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 7 0 5 43 37 6 14
3. Bjorn Hagerup Roken, Tonsberg BHK 12 4 2 6 38 42 -4 10
4. Anne Grethe Gangsoy, BSI Bordhockey 12 3 2 7 32 45 -13 8


Resultater Gruppespill 2


Anne Grethe Gangsoy - Trond Gangsoy 0-6

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-8

Anne Grethe Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 4-2


Arne Johannes Holmin - Bjorn Hagerup Roken 5-4

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 8-3

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-1


Bjorn Hagerup Roken - Arne Johannes Holmin 4-5

Bjorn Hagerup Roken - Trond Gangsoy 4-3

Bjorn Hagerup Roken - Anne Grethe Gangsoy 2-4


Trond Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 6-0

Trond Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 3-4

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-3


Resultater Gruppespill 3


Anne Grethe Gangsoy - Trond Gangsoy 3-4

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-3

Anne Grethe Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 3-3


Arne Johannes Holmin - Bjorn Hagerup Roken 2-5

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 3-5

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-1


Bjorn Hagerup Roken - Arne Johannes Holmin 5-2

Bjorn Hagerup Roken - Trond Gangsoy 3-3

Bjorn Hagerup Roken - Anne Grethe Gangsoy 3-3


Trond Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 4-3

Trond Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 3-3

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-3


Resultater Gruppespill 4


Anne Grethe Gangsoy - Trond Gangsoy 3-3

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-4

Anne Grethe Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 2-5


Arne Johannes Holmin - Bjorn Hagerup Roken 4-0

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 4-1

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-4


Bjorn Hagerup Roken - Arne Johannes Holmin 0-4

Bjorn Hagerup Roken - Trond Gangsoy 3-6

Bjorn Hagerup Roken - Anne Grethe Gangsoy 5-2


Trond Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 3-3

Trond Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 6-3

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-3


Resultater Gruppespill 5


Anne Grethe Gangsoy - Trond Gangsoy 1-3

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 6-1

Anne Grethe Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 1-3


Arne Johannes Holmin - Bjorn Hagerup Roken 4-2

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 1-6

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-5


Bjorn Hagerup Roken - Arne Johannes Holmin 2-4

Bjorn Hagerup Roken - Trond Gangsoy 4-5

Bjorn Hagerup Roken - Anne Grethe Gangsoy 3-1


Trond Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 3-1

Trond Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 5-4

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-3




Sluttspill 1


Semifinaler:

Trond Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 3-2 (7-2,2-4,0-4,2-1s,5-1)

Arne Johannes Holmin - Bjorn Hagerup Roken 2-3 (6-4,1-2s,5-2,0-5,2-4)


Finale:

Trond Gangsoy - Bjorn Hagerup Roken 3-0 (7-3,6-2,5-4s)


Bronsefinale:

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 0-3 (1-6,1-2,2-3)