2010.10.19, Bergensliga Autumn 2010 nr 7

Fra Puckwiki
Revisjon per 16. nov. 2014 kl. 01:52 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2010 #7 19.10.2010

Tabell Gruppespill 3


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ljunet , Bizarro City 12 8 2 2 47 34 13 18
2. Bjørn Hagerup, Tønsberg BHK 12 5 2 5 45 45 0 12
3. Trond Gangsøy, BSI Bordhockey 12 5 2 5 40 41 -1 12
4. Arne Johannes Holmin, BSI Bordhockey 12 5 1 6 30 30 0 11
5. Anne Grethe Gangsøy, BSI Bordhockey 12 3 1 8 32 44 -12 7


Resultater Gruppespill 1


Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 5-2

Bjørn Hagerup - Ljunet 3-5

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 5-2

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 6-4


Ljunet - Trond Gangsøy 2-2

Ljunet - Bjørn Hagerup 5-3

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 2-1

Ljunet - Arne Johannes Holmin 5-4


Trond Gangsøy - Ljunet 2-2

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-3

Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 4-6

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 1-3


Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 2-5

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 1-2

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 2-1

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 3-1


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 3-2

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 2-5

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 1-2

Arne Johannes Holmin - Ljunet 4-5


Resultater Gruppespill 2


Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 6-2

Bjørn Hagerup - Ljunet 1-4

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 5-2

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 2-7


Ljunet - Trond Gangsøy 5-3

Ljunet - Bjørn Hagerup 4-1

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 5-3

Ljunet - Arne Johannes Holmin 1-1


Trond Gangsøy - Ljunet 3-5

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 0-5

Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 7-2

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 4-3


Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 2-6

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 3-5

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 0-4

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 3-4


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 5-0

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 2-5

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 4-0

Arne Johannes Holmin - Ljunet 1-1


Resultater Gruppespill 3


Bjørn Hagerup - Anne Grethe Gangsøy 4-4

Bjørn Hagerup - Ljunet 3-6

Bjørn Hagerup - Arne Johannes Holmin 1-3

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 4-4


Ljunet - Trond Gangsøy 4-6

Ljunet - Bjørn Hagerup 6-3

Ljunet - Anne Grethe Gangsøy 7-5

Ljunet - Arne Johannes Holmin 1-2


Trond Gangsøy - Ljunet 6-4

Trond Gangsøy - Arne Johannes Holmin 3-2

Trond Gangsøy - Bjørn Hagerup 4-4

Trond Gangsøy - Anne Grethe Gangsøy 4-2


Anne Grethe Gangsøy - Bjørn Hagerup 4-4

Anne Grethe Gangsøy - Ljunet 5-7

Anne Grethe Gangsøy - Arne Johannes Holmin 5-1

Anne Grethe Gangsøy - Trond Gangsøy 2-4


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 2-3

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup 3-1

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 1-5

Arne Johannes Holmin - Ljunet 2-1




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Ljunet - W.O.

Bjørn Hagerup - W.O.

Trond Gangsøy - W.O.

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsøy 3-1 (2-1,3-4s,2-1s,3-2)


Semifinaler:

Ljunet - Arne Johannes Holmin 3-1 (2-3,2-1,5-1,4-3s)

Bjørn Hagerup - Trond Gangsøy 3-1 (8-4,1-4,4-3,5-1)


Finale:

Ljunet - Bjørn Hagerup 3-1 (5-3,4-5,4-2,5-0)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsøy 2-3 (4-3,1-4,2-1s,1-2,1-2)




1. Ljunet

2. Bjørn Hagerup

3. Trond Gangsøy

4. Arne Johannes Holmin

5. Anne Grethe Gangsøy