2010.10.26, Bergensliga Autumn 2010 nr 8

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 00:30 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Autumn 2010 #8 26.10.2010=== '''Tabell Gruppespill 4''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px ...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Autumn 2010 #8 26.10.2010

Tabell Gruppespill 4


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Stian Ostrem, Stigarevolusjonen 12 6 3 3 44 34 10 15
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 5 4 3 36 31 5 14
3. Andreas Roren, Stigarevolusjonen 12 3 4 5 38 50 -12 10
4. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 12 2 5 5 40 43 -3 9


Resultater Gruppespill 1


Arne Johannes Holmin - Andreas Roren 2-0

Arne Johannes Holmin - Stian Ostrem 4-1

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-4


Stian Ostrem - Trond Gangsoy 5-4

Stian Ostrem - Arne Johannes Holmin 1-4

Stian Ostrem - Andreas Roren 3-3


Trond Gangsoy - Stian Ostrem 4-5

Trond Gangsoy - Andreas Roren 6-3

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-3


Andreas Roren - Arne Johannes Holmin 0-2

Andreas Roren - Trond Gangsoy 3-6

Andreas Roren - Stian Ostrem 3-3


Resultater Gruppespill 2


Arne Johannes Holmin - Andreas Roren 4-4

Arne Johannes Holmin - Stian Ostrem 2-2

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 4-4


Stian Ostrem - Trond Gangsoy 3-3

Stian Ostrem - Arne Johannes Holmin 2-2

Stian Ostrem - Andreas Roren 3-4


Trond Gangsoy - Stian Ostrem 3-3

Trond Gangsoy - Andreas Roren 2-4

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-4


Andreas Roren - Arne Johannes Holmin 4-4

Andreas Roren - Trond Gangsoy 4-2

Andreas Roren - Stian Ostrem 4-3


Resultater Gruppespill 3


Arne Johannes Holmin - Andreas Roren 3-4

Arne Johannes Holmin - Stian Ostrem 4-3

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 1-1


Stian Ostrem - Trond Gangsoy 4-3

Stian Ostrem - Arne Johannes Holmin 3-4

Stian Ostrem - Andreas Roren 5-3


Trond Gangsoy - Stian Ostrem 3-4

Trond Gangsoy - Andreas Roren 3-3

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-1


Andreas Roren - Arne Johannes Holmin 4-3

Andreas Roren - Trond Gangsoy 3-3

Andreas Roren - Stian Ostrem 3-5


Resultater Gruppespill 4


Arne Johannes Holmin - Andreas Roren 3-1

Arne Johannes Holmin - Stian Ostrem 1-3

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 5-4


Stian Ostrem - Trond Gangsoy 2-0

Stian Ostrem - Arne Johannes Holmin 3-1

Stian Ostrem - Andreas Roren 10-3


Trond Gangsoy - Stian Ostrem 0-2

Trond Gangsoy - Andreas Roren 6-6

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-5


Andreas Roren - Arne Johannes Holmin 1-3

Andreas Roren - Trond Gangsoy 6-6

Andreas Roren - Stian Ostrem 3-10




Sluttspill 1


Semifinaler:

Stian Ostrem - Trond Gangsoy 4-2 (5-1,5-2,6-5s,3-4s,4-5,2-0)

Arne Johannes Holmin - Andreas Roren 2-4 (2-4,1-4,4-1,5-2,3-5,3-4)


Finale:

Stian Ostrem - Andreas Roren 1-4 (3-5,0-2,2-5,2-1,0-2)


Bronsefinale:

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-4 (2-3,3-2,2-3,4-0,2-5,2-1,3-4)