2011.06.21, Bergensliga Spring 2011 nr 22

Fra Puckwiki
Revisjon per 26. mai 2014 kl. 01:47 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Spring 2011 #22 21.6.2011=== '''Tabell Gruppespill 4''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px ...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Spring 2011 #22 21.6.2011

Tabell Gruppespill 4


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ljunet , Stigarevolusjonen 16 10 2 4 62 35 27 22
2. Trond Ove Gangsøy, BSI Bordhockey 16 9 1 6 70 50 20 19
3. Bjørn Hagerup Røken, TøBHK 16 9 1 6 63 44 19 19
4. Arne Johannes Holmin, TøBHK 16 8 2 6 42 41 1 18
5. Bjarte Kysnes, BSI Bordhockey 16 1 0 15 13 80 -67 2


Resultater Gruppespill 1


Trond Ove Gangsøy - Bjarte Kysnes 5-0w

Trond Ove Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-3

Trond Ove Gangsøy - Bjørn Hagerup Røken 2-6

Trond Ove Gangsøy - Ljunet 1-6


Arne Johannes Holmin - Ljunet 0-5

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsøy 3-1

Arne Johannes Holmin - Bjarte Kysnes 5-0w

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup Røken 1-2


Ljunet - Arne Johannes Holmin 5-0

Ljunet - Bjørn Hagerup Røken 3-0

Ljunet - Trond Ove Gangsøy 6-1

Ljunet - Bjarte Kysnes 5-0w


Bjarte Kysnes - Trond Ove Gangsøy 0-5w

Bjarte Kysnes - Arne Johannes Holmin 0-5w

Bjarte Kysnes - Bjørn Hagerup Røken 0-5w

Bjarte Kysnes - Ljunet 0-5w


Bjørn Hagerup Røken - Ljunet 0-3

Bjørn Hagerup Røken - Trond Ove Gangsøy 6-2

Bjørn Hagerup Røken - Bjarte Kysnes 5-0w

Bjørn Hagerup Røken - Arne Johannes Holmin 2-1


Resultater Gruppespill 2


Trond Ove Gangsøy - Bjarte Kysnes 7-0

Trond Ove Gangsøy - Arne Johannes Holmin 5-5

Trond Ove Gangsøy - Bjørn Hagerup Røken 2-5

Trond Ove Gangsøy - Ljunet 3-4


Arne Johannes Holmin - Ljunet 2-1

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsøy 5-5

Arne Johannes Holmin - Bjarte Kysnes 3-2

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup Røken 5-3


Ljunet - Arne Johannes Holmin 1-2

Ljunet - Bjørn Hagerup Røken 3-4

Ljunet - Trond Ove Gangsøy 4-3

Ljunet - Bjarte Kysnes 3-1


Bjarte Kysnes - Trond Ove Gangsøy 0-7

Bjarte Kysnes - Arne Johannes Holmin 2-3

Bjarte Kysnes - Bjørn Hagerup Røken 2-4

Bjarte Kysnes - Ljunet 1-3


Bjørn Hagerup Røken - Ljunet 4-3

Bjørn Hagerup Røken - Trond Ove Gangsøy 5-2

Bjørn Hagerup Røken - Bjarte Kysnes 4-2

Bjørn Hagerup Røken - Arne Johannes Holmin 3-5


Resultater Gruppespill 3


Trond Ove Gangsøy - Bjarte Kysnes 8-3

Trond Ove Gangsøy - Arne Johannes Holmin 1-2

Trond Ove Gangsøy - Bjørn Hagerup Røken 7-4

Trond Ove Gangsøy - Ljunet 4-3


Arne Johannes Holmin - Ljunet 3-5

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsøy 2-1

Arne Johannes Holmin - Bjarte Kysnes 1-3

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup Røken 2-1


Ljunet - Arne Johannes Holmin 5-3

Ljunet - Bjørn Hagerup Røken 5-4

Ljunet - Trond Ove Gangsøy 3-4

Ljunet - Bjarte Kysnes 5-0


Bjarte Kysnes - Trond Ove Gangsøy 3-8

Bjarte Kysnes - Arne Johannes Holmin 3-1

Bjarte Kysnes - Bjørn Hagerup Røken 0-8

Bjarte Kysnes - Ljunet 0-5


Bjørn Hagerup Røken - Ljunet 4-5

Bjørn Hagerup Røken - Trond Ove Gangsøy 4-7

Bjørn Hagerup Røken - Bjarte Kysnes 8-0

Bjørn Hagerup Røken - Arne Johannes Holmin 1-2


Resultater Gruppespill 4


Trond Ove Gangsøy - Bjarte Kysnes 9-0

Trond Ove Gangsøy - Arne Johannes Holmin 4-3

Trond Ove Gangsøy - Bjørn Hagerup Røken 5-1

Trond Ove Gangsøy - Ljunet 6-5


Arne Johannes Holmin - Ljunet 2-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsøy 3-4

Arne Johannes Holmin - Bjarte Kysnes 2-1

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup Røken 3-5


Ljunet - Arne Johannes Holmin 2-2

Ljunet - Bjørn Hagerup Røken 4-4

Ljunet - Trond Ove Gangsøy 5-6

Ljunet - Bjarte Kysnes 3-1


Bjarte Kysnes - Trond Ove Gangsøy 0-9

Bjarte Kysnes - Arne Johannes Holmin 1-2

Bjarte Kysnes - Bjørn Hagerup Røken 0-7

Bjarte Kysnes - Ljunet 1-3


Bjørn Hagerup Røken - Ljunet 4-4

Bjørn Hagerup Røken - Trond Ove Gangsøy 1-5

Bjørn Hagerup Røken - Bjarte Kysnes 7-0

Bjørn Hagerup Røken - Arne Johannes Holmin 5-3




Sluttspill 1


Kvartfinaler:

Ljunet - W.O.

Trond Ove Gangsøy - W.O.

Bjørn Hagerup Røken - W.O.

Arne Johannes Holmin - Bjarte Kysnes 2-0 (4-3,3-1)


Semifinaler:

Ljunet - Arne Johannes Holmin 3-4 (3-4,5-4s,0-4,5-1,2-3,5-0w,0-5w)

Trond Ove Gangsøy - Bjørn Hagerup Røken 3-4 (4-2,4-3,1-2,1-5,2-4,5-0w,0-5w)


Finale:

Arne Johannes Holmin - Bjørn Hagerup Røken 1-4 (5-6,3-2,2-3s,0-1,2-4)


Bronsefinale:

Ljunet - Trond Ove Gangsøy 4-3 (3-2,3-2s,3-2,3-4,1-2s,3-4,5-2)