2013.02.07, Bergensliga Spring 2013 nr 5

Fra Puckwiki
Revisjon per 3. mai 2014 kl. 21:41 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: ===Bergensliga Spring 2013 #5 7.2.2013=== '''Tabell Gruppespill 2''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #a...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Spring 2013 #5 7.2.2013

Tabell Gruppespill 2


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 14 12 1 1 63 20 43 25
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 14 12 0 2 48 23 25 24
3. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 14 10 2 2 44 15 29 22
4. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 14 10 0 4 44 27 17 20
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 14 9 2 3 47 27 20 20
6. Ewoud van Veen, Bizarro 14 9 1 4 54 26 28 19
7. Hans Chrisian Lonne, Judasgeitene 14 8 1 5 46 29 17 17
8. Fredrik Torkildsen, Judasgeitene 14 6 1 7 21 24 -3 13
9. Thomas Peter Calder, Judasgeitene 14 5 3 6 39 40 -1 13
10. Darko Mrdalj, Judasgeitene 14 5 1 8 31 37 -6 11
11. Endre Vestbo, Judasgeitene 14 5 0 9 26 42 -16 10
12. Magnus Stendal, Minde Muthapuckers 14 3 2 9 31 54 -23 8
13. T. Heritier, Syv Fjell BHK 14 3 0 11 13 50 -37 6
14. Jostein Aaroen, BSI Bordhockey 14 1 0 13 11 50 -39 2
15. Thomas Husebo, Syv Fjell BHK 14 0 0 14 8 62 -54 0


Resultater Gruppespill 2


Hans Chrisian Lonne - Vegard Flatoy 2-3

Hans Chrisian Lonne - T. Heritier 4-1

Hans Chrisian Lonne - Magnus Stendal 7-3

Hans Chrisian Lonne - Endre Vestbo 3-0

Hans Chrisian Lonne - Espen Eidsnes 2-3

Hans Chrisian Lonne - Arne Johannes Holmin 1-4

Hans Chrisian Lonne - Thomas Husebo 3-0

Hans Chrisian Lonne - Trond Gangsoy 1-3

Hans Chrisian Lonne - Darko Mrdalj 6-2

Hans Chrisian Lonne - Svein Arne Fure 0-3

Hans Chrisian Lonne - Thomas Peter Calder 3-3

Hans Chrisian Lonne - Ewoud van Veen 7-3

Hans Chrisian Lonne - Jostein Aaroen 5-1

Hans Chrisian Lonne - Fredrik Torkildsen 2-0


Thomas Husebo - Darko Mrdalj 1-9

Thomas Husebo - Svein Arne Fure 1-7

Thomas Husebo - Thomas Peter Calder 0-2

Thomas Husebo - Ewoud van Veen 0-5

Thomas Husebo - Jostein Aaroen 2-3

Thomas Husebo - Fredrik Torkildsen 0-1

Thomas Husebo - Hans Chrisian Lonne 0-3

Thomas Husebo - Vegard Flatoy 0-4

Thomas Husebo - T. Heritier 0-2

Thomas Husebo - Magnus Stendal 1-4

Thomas Husebo - Endre Vestbo 1-6

Thomas Husebo - Espen Eidsnes 1-5

Thomas Husebo - Arne Johannes Holmin 1-3

Thomas Husebo - Trond Gangsoy 0-8


Fredrik Torkildsen - T. Heritier 3-0

Fredrik Torkildsen - Magnus Stendal 2-1

Fredrik Torkildsen - Endre Vestbo 0-3

Fredrik Torkildsen - Espen Eidsnes 3-5

Fredrik Torkildsen - Arne Johannes Holmin 2-3

Fredrik Torkildsen - Thomas Husebo 1-0

Fredrik Torkildsen - Trond Gangsoy 1-3

Fredrik Torkildsen - Darko Mrdalj 1-0

Fredrik Torkildsen - Svein Arne Fure 0-0

Fredrik Torkildsen - Thomas Peter Calder 2-1

Fredrik Torkildsen - Ewoud van Veen 1-3

Fredrik Torkildsen - Jostein Aaroen 4-0

Fredrik Torkildsen - Hans Chrisian Lonne 0-2

Fredrik Torkildsen - Vegard Flatoy 1-3


Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 0-1

Arne Johannes Holmin - Thomas Peter Calder 2-3

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-2

Arne Johannes Holmin - Jostein Aaroen 5-2

Arne Johannes Holmin - Fredrik Torkildsen 3-2

Arne Johannes Holmin - Hans Chrisian Lonne 4-1

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-3

Arne Johannes Holmin - T. Heritier 4-0

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 5-5

Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 6-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-0

Arne Johannes Holmin - Thomas Husebo 3-1

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-2


Jostein Aaroen - Magnus Stendal 1-3

Jostein Aaroen - Endre Vestbo 1-3

Jostein Aaroen - Espen Eidsnes 0-3

Jostein Aaroen - Arne Johannes Holmin 2-5

Jostein Aaroen - Thomas Husebo 3-2

Jostein Aaroen - Trond Gangsoy 0-3

Jostein Aaroen - Darko Mrdalj 0-1

Jostein Aaroen - Svein Arne Fure 1-4

Jostein Aaroen - Thomas Peter Calder 0-5

Jostein Aaroen - Ewoud van Veen 1-7

Jostein Aaroen - Fredrik Torkildsen 0-4

Jostein Aaroen - Hans Chrisian Lonne 1-5

Jostein Aaroen - Vegard Flatoy 0-2

Jostein Aaroen - T. Heritier 1-3


Espen Eidsnes - Thomas Peter Calder 2-1

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-2

Espen Eidsnes - Jostein Aaroen 3-0

Espen Eidsnes - Fredrik Torkildsen 5-3

Espen Eidsnes - Hans Chrisian Lonne 3-2

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-2

Espen Eidsnes - T. Heritier 4-0

Espen Eidsnes - Magnus Stendal 5-1

Espen Eidsnes - Endre Vestbo 5-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 0-2

Espen Eidsnes - Thomas Husebo 5-1

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 4-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-3

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 2-3


Ewoud van Veen - Endre Vestbo 3-0

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-3

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-3

Ewoud van Veen - Thomas Husebo 5-0

Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 3-5

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 5-1

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 2-2

Ewoud van Veen - Thomas Peter Calder 5-1

Ewoud van Veen - Jostein Aaroen 7-1

Ewoud van Veen - Fredrik Torkildsen 3-1

Ewoud van Veen - Hans Chrisian Lonne 3-7

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 4-1

Ewoud van Veen - T. Heritier 5-0

Ewoud van Veen - Magnus Stendal 5-1


Endre Vestbo - Ewoud van Veen 0-3

Endre Vestbo - Jostein Aaroen 3-1

Endre Vestbo - Fredrik Torkildsen 3-0

Endre Vestbo - Hans Chrisian Lonne 0-3

Endre Vestbo - Vegard Flatoy 1-6

Endre Vestbo - T. Heritier 4-2

Endre Vestbo - Magnus Stendal 2-1

Endre Vestbo - Espen Eidsnes 1-5

Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 2-6

Endre Vestbo - Thomas Husebo 6-1

Endre Vestbo - Trond Gangsoy 2-6

Endre Vestbo - Darko Mrdalj 0-1

Endre Vestbo - Svein Arne Fure 1-5

Endre Vestbo - Thomas Peter Calder 1-2


Thomas Peter Calder - Espen Eidsnes 1-2

Thomas Peter Calder - Arne Johannes Holmin 3-2

Thomas Peter Calder - Thomas Husebo 2-0

Thomas Peter Calder - Trond Gangsoy 2-6

Thomas Peter Calder - Darko Mrdalj 3-3

Thomas Peter Calder - Svein Arne Fure 2-7

Thomas Peter Calder - Ewoud van Veen 1-5

Thomas Peter Calder - Jostein Aaroen 5-0

Thomas Peter Calder - Fredrik Torkildsen 1-2

Thomas Peter Calder - Hans Chrisian Lonne 3-3

Thomas Peter Calder - Vegard Flatoy 3-4

Thomas Peter Calder - T. Heritier 7-1

Thomas Peter Calder - Magnus Stendal 4-4

Thomas Peter Calder - Endre Vestbo 2-1


Magnus Stendal - Jostein Aaroen 3-1

Magnus Stendal - Fredrik Torkildsen 1-2

Magnus Stendal - Hans Chrisian Lonne 3-7

Magnus Stendal - Vegard Flatoy 1-5

Magnus Stendal - T. Heritier 2-3

Magnus Stendal - Endre Vestbo 1-2

Magnus Stendal - Espen Eidsnes 1-5

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 5-5

Magnus Stendal - Thomas Husebo 4-1

Magnus Stendal - Trond Gangsoy 0-8

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 3-5

Magnus Stendal - Svein Arne Fure 2-1

Magnus Stendal - Thomas Peter Calder 4-4

Magnus Stendal - Ewoud van Veen 1-5


Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-0

Svein Arne Fure - Thomas Husebo 7-1

Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 1-3

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 2-0

Svein Arne Fure - Thomas Peter Calder 7-2

Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 2-2

Svein Arne Fure - Jostein Aaroen 4-1

Svein Arne Fure - Fredrik Torkildsen 0-0

Svein Arne Fure - Hans Chrisian Lonne 3-0

Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 3-1

Svein Arne Fure - T. Heritier 5-0

Svein Arne Fure - Magnus Stendal 1-2

Svein Arne Fure - Endre Vestbo 5-1

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 3-2


T. Heritier - Fredrik Torkildsen 0-3

T. Heritier - Hans Chrisian Lonne 1-4

T. Heritier - Vegard Flatoy 1-5

T. Heritier - Magnus Stendal 3-2

T. Heritier - Endre Vestbo 2-4

T. Heritier - Espen Eidsnes 0-4

T. Heritier - Arne Johannes Holmin 0-4

T. Heritier - Thomas Husebo 2-0

T. Heritier - Trond Gangsoy 0-5

T. Heritier - Darko Mrdalj 0-1

T. Heritier - Svein Arne Fure 0-5

T. Heritier - Thomas Peter Calder 1-7

T. Heritier - Ewoud van Veen 0-5

T. Heritier - Jostein Aaroen 3-1


Darko Mrdalj - Thomas Husebo 9-1

Darko Mrdalj - Trond Gangsoy 2-3

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 0-2

Darko Mrdalj - Thomas Peter Calder 3-3

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-5

Darko Mrdalj - Jostein Aaroen 1-0

Darko Mrdalj - Fredrik Torkildsen 0-1

Darko Mrdalj - Hans Chrisian Lonne 2-6

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-4

Darko Mrdalj - T. Heritier 1-0

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 5-3

Darko Mrdalj - Endre Vestbo 1-0

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 3-4

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-5


Vegard Flatoy - Hans Chrisian Lonne 3-2

Vegard Flatoy - T. Heritier 5-1

Vegard Flatoy - Magnus Stendal 5-1

Vegard Flatoy - Endre Vestbo 6-1

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-3

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-2

Vegard Flatoy - Thomas Husebo 4-0

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 1-5

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 4-1

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 1-3

Vegard Flatoy - Thomas Peter Calder 4-3

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 1-4

Vegard Flatoy - Jostein Aaroen 2-0

Vegard Flatoy - Fredrik Torkildsen 3-1


Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 3-2

Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 3-1

Trond Gangsoy - Thomas Peter Calder 6-2

Trond Gangsoy - Ewoud van Veen 5-3

Trond Gangsoy - Jostein Aaroen 3-0

Trond Gangsoy - Fredrik Torkildsen 3-1

Trond Gangsoy - Hans Chrisian Lonne 3-1

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 5-1

Trond Gangsoy - T. Heritier 5-0

Trond Gangsoy - Magnus Stendal 8-0

Trond Gangsoy - Endre Vestbo 6-2

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 2-4

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-3

Trond Gangsoy - Thomas Husebo 8-0




Tabell Gruppespill 3


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 7 5 1 1 21 18 3 11
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 7 4 1 2 28 17 11 9
3. Ewoud van Veen, Bizarro 7 4 1 2 22 13 9 9
4. Hans Chrisian Lonne, Judasgeitene 7 4 1 2 23 15 8 9
5. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 7 3 2 2 19 18 1 8
6. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 7 2 2 3 13 14 -1 6
7. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 7 2 0 5 19 23 -4 4
8. Fredrik Torkildsen, Judasgeitene 7 0 0 7 3 30 -27 0


Resultater Gruppespill 3


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 4-1

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 1-2

Svein Arne Fure - Fredrik Torkildsen 4-0

Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 4-5

Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 1-6

Svein Arne Fure - Hans Chrisian Lonne 2-4

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 3-5


Trond Gangsoy - Ewoud van Veen 4-1

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-7

Trond Gangsoy - Hans Chrisian Lonne 2-1

Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 5-4

Trond Gangsoy - Fredrik Torkildsen 3-1

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 2-2

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 4-2


Hans Chrisian Lonne - Espen Eidsnes 3-2

Hans Chrisian Lonne - Fredrik Torkildsen 5-1

Hans Chrisian Lonne - Trond Gangsoy 1-2

Hans Chrisian Lonne - Vegard Flatoy 4-4

Hans Chrisian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-4

Hans Chrisian Lonne - Svein Arne Fure 4-2

Hans Chrisian Lonne - Ewoud van Veen 3-0


Fredrik Torkildsen - Arne Johannes Holmin 0-5

Fredrik Torkildsen - Hans Chrisian Lonne 1-5

Fredrik Torkildsen - Svein Arne Fure 0-4

Fredrik Torkildsen - Ewoud van Veen 0-6

Fredrik Torkildsen - Trond Gangsoy 1-3

Fredrik Torkildsen - Espen Eidsnes 1-3

Fredrik Torkildsen - Vegard Flatoy 0-4


Arne Johannes Holmin - Fredrik Torkildsen 5-0

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 7-1

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-4

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-2

Arne Johannes Holmin - Hans Chrisian Lonne 4-3

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 2-4

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 5-3


Espen Eidsnes - Hans Chrisian Lonne 2-3

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 2-1

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 1-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-2

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 1-2

Espen Eidsnes - Fredrik Torkildsen 3-1

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 2-4


Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 1-4

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 4-2

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 1-1

Ewoud van Veen - Fredrik Torkildsen 6-0

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 6-1

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 4-2

Ewoud van Veen - Hans Chrisian Lonne 0-3


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 1-4

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 2-4

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-3

Vegard Flatoy - Hans Chrisian Lonne 4-4

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-1

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 2-2

Vegard Flatoy - Fredrik Torkildsen 4-0




Tabell Gruppespill 4


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Darko Mrdalj, Judasgeitene 4 3 1 0 15 5 10 7
2. Thomas Peter Calder, Judasgeitene 4 2 2 0 13 6 7 6
3. Magnus Stendal, Minde Muthapuckers 4 2 1 1 12 8 4 5
4. Endre Vestbo, Judasgeitene 4 1 0 3 6 10 -4 2
5. T. Heritier, Syv Fjell BHK 4 0 0 4 1 18 -17 0


Resultater Gruppespill 4


Darko Mrdalj - T. Heritier 6-0

Darko Mrdalj - Endre Vestbo 3-1

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 3-1

Darko Mrdalj - Thomas Peter Calder 3-3


Endre Vestbo - Thomas Peter Calder 1-3

Endre Vestbo - Darko Mrdalj 1-3

Endre Vestbo - T. Heritier 2-0

Endre Vestbo - Magnus Stendal 2-4


Thomas Peter Calder - Endre Vestbo 3-1

Thomas Peter Calder - Magnus Stendal 2-2

Thomas Peter Calder - Darko Mrdalj 3-3

Thomas Peter Calder - T. Heritier 5-0


T. Heritier - Darko Mrdalj 0-6

T. Heritier - Endre Vestbo 0-2

T. Heritier - Magnus Stendal 1-5

T. Heritier - Thomas Peter Calder 0-5


Magnus Stendal - Thomas Peter Calder 2-2

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-3

Magnus Stendal - T. Heritier 5-1

Magnus Stendal - Endre Vestbo 4-2