Forskjell mellom versjoner av «2013.12.12, Bergensliga Autumn 2013 nr 18»
(Ny side: ===Bergensliga Autumn 2013 #18 12.12.2013=== '''Tabell Gruppespill 1''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px...) |
(Ingen forskjell)
|
Revisjonen fra 3. mai 2014 kl. 17:19
Bergensliga Autumn 2013 #18 12.12.2013
Tabell Gruppespill 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 11 | 7 | 2 | 2 | 36 | 22 | 14 | 16 |
2. | Ewoud van Veen, Bizarro | 11 | 6 | 3 | 2 | 38 | 18 | 20 | 15 |
3. | Trond Gangsoy, BSI Bordhockey | 11 | 7 | 1 | 3 | 45 | 21 | 24 | 15 |
4. | Hans Chrisian Lonne, Stigarevolusjonen | 11 | 5 | 4 | 2 | 31 | 18 | 13 | 14 |
5. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 11 | 6 | 2 | 3 | 33 | 25 | 8 | 14 |
6. | Darko Mrdalj, Judasgeitene | 11 | 5 | 1 | 5 | 24 | 34 | -10 | 11 |
7. | Magnus Stendal, Minde Muthapuckers | 11 | 4 | 3 | 4 | 26 | 30 | -4 | 11 |
8. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 23 | 0 | 11 |
9. | Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers | 11 | 4 | 2 | 5 | 40 | 37 | 3 | 10 |
10. | Fredrik Torkildsen, Judasgeitene | 11 | 4 | 1 | 6 | 23 | 32 | -9 | 9 |
11. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 11 | 2 | 2 | 7 | 17 | 45 | -28 | 6 |
12. | Morten Aarflot, BSI Bordhockey | 11 | 0 | 0 | 11 | 15 | 46 | -31 | 0 |
Resultater Gruppespill 1
Morten Aarflot - Ewoud van Veen 0-2
Morten Aarflot - Hans Chrisian Lonne 0-3
Morten Aarflot - Henning Tvedten 2-3
Morten Aarflot - Magnus Stendal 1-5
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 0-3
Morten Aarflot - Darko Mrdalj 2-5
Morten Aarflot - Fredrik Torkildsen 0-1
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 1-6
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 5-6
Morten Aarflot - Trond Gangsoy 1-4
Morten Aarflot - Espen Eidsnes 3-8
Darko Mrdalj - Fredrik Torkildsen 1-5
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 1-5
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-5
Darko Mrdalj - Trond Gangsoy 1-3
Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-1
Darko Mrdalj - Morten Aarflot 5-2
Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-5
Darko Mrdalj - Hans Chrisian Lonne 3-2
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 5-3
Darko Mrdalj - Magnus Stendal 1-1
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 4-2
Espen Eidsnes - Hans Chrisian Lonne 1-7
Espen Eidsnes - Henning Tvedten 12-1
Espen Eidsnes - Magnus Stendal 5-3
Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 1-1
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-2
Espen Eidsnes - Fredrik Torkildsen 6-2
Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 2-3
Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-4
Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 0-9
Espen Eidsnes - Morten Aarflot 8-3
Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-2
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-4
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-1
Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 0-5
Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 1-1
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 3-0
Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 1-1
Vegard Flatoy - Hans Chrisian Lonne 4-1
Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-1
Vegard Flatoy - Magnus Stendal 2-2
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 2-4
Vegard Flatoy - Fredrik Torkildsen 0-3
Trond Gangsoy - Henning Tvedten 7-3
Trond Gangsoy - Magnus Stendal 4-0
Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 5-0
Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 3-1
Trond Gangsoy - Fredrik Torkildsen 4-2
Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 3-3
Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3
Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 9-0
Trond Gangsoy - Morten Aarflot 4-1
Trond Gangsoy - Ewoud van Veen 2-4
Trond Gangsoy - Hans Chrisian Lonne 2-4
Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 2-1
Magnus Stendal - Trond Gangsoy 0-4
Magnus Stendal - Espen Eidsnes 3-5
Magnus Stendal - Morten Aarflot 5-1
Magnus Stendal - Ewoud van Veen 4-3
Magnus Stendal - Hans Chrisian Lonne 0-3
Magnus Stendal - Henning Tvedten 2-2
Magnus Stendal - Vegard Flatoy 2-2
Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-1
Magnus Stendal - Fredrik Torkildsen 6-4
Magnus Stendal - Svein Arne Fure 1-4
Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 1-2
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 1-2
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-0
Arne Johannes Holmin - Fredrik Torkildsen 5-2
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 4-1
Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-2
Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-2
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 6-5
Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-2
Arne Johannes Holmin - Hans Chrisian Lonne 3-3
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-1
Henning Tvedten - Trond Gangsoy 3-7
Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-12
Henning Tvedten - Morten Aarflot 3-2
Henning Tvedten - Ewoud van Veen 0-6
Henning Tvedten - Hans Chrisian Lonne 0-3
Henning Tvedten - Magnus Stendal 2-2
Henning Tvedten - Vegard Flatoy 1-5
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-5
Henning Tvedten - Fredrik Torkildsen 2-0
Henning Tvedten - Svein Arne Fure 1-2
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-1
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 4-3
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 5-1
Svein Arne Fure - Fredrik Torkildsen 1-2
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-4
Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 3-3
Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 3-2
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 6-1
Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 2-5
Svein Arne Fure - Hans Chrisian Lonne 2-2
Svein Arne Fure - Henning Tvedten 2-1
Svein Arne Fure - Magnus Stendal 4-1
Hans Chrisian Lonne - Espen Eidsnes 7-1
Hans Chrisian Lonne - Morten Aarflot 3-0
Hans Chrisian Lonne - Ewoud van Veen 2-2
Hans Chrisian Lonne - Henning Tvedten 3-0
Hans Chrisian Lonne - Magnus Stendal 3-0
Hans Chrisian Lonne - Vegard Flatoy 1-4
Hans Chrisian Lonne - Darko Mrdalj 2-3
Hans Chrisian Lonne - Fredrik Torkildsen 1-1
Hans Chrisian Lonne - Svein Arne Fure 2-2
Hans Chrisian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-3
Hans Chrisian Lonne - Trond Gangsoy 4-2
Fredrik Torkildsen - Darko Mrdalj 5-1
Fredrik Torkildsen - Svein Arne Fure 2-1
Fredrik Torkildsen - Arne Johannes Holmin 2-5
Fredrik Torkildsen - Trond Gangsoy 2-4
Fredrik Torkildsen - Espen Eidsnes 2-6
Fredrik Torkildsen - Morten Aarflot 1-0
Fredrik Torkildsen - Ewoud van Veen 1-6
Fredrik Torkildsen - Hans Chrisian Lonne 1-1
Fredrik Torkildsen - Henning Tvedten 0-2
Fredrik Torkildsen - Magnus Stendal 4-6
Fredrik Torkildsen - Vegard Flatoy 3-0
Ewoud van Veen - Morten Aarflot 2-0
Ewoud van Veen - Hans Chrisian Lonne 2-2
Ewoud van Veen - Henning Tvedten 6-0
Ewoud van Veen - Magnus Stendal 3-4
Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 1-1
Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 5-1
Ewoud van Veen - Fredrik Torkildsen 6-1
Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 5-2
Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-3
Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 4-2
Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-2
Tabell kamp om 9. plass
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Fredrik Torkildsen, Judasgeitene | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 5 |
2. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 | 4 |
3. | Morten Aarflot, BSI Bordhockey | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 14 | -7 | 3 |
Resultater Kamp om 9. plass runde 1
Morten Aarflot - Fredrik Torkildsen 2-2
Morten Aarflot - Henning Tvedten 3-2
Fredrik Torkildsen - Morten Aarflot 2-2
Fredrik Torkildsen - Henning Tvedten 2-1
Henning Tvedten - Morten Aarflot 2-3
Henning Tvedten - Fredrik Torkildsen 1-2
Tabell Kamp om 9. plass runde 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Morten Aarflot, BSI Bordhockey | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 |
2. | Fredrik Torkildsen, Judasgeitene | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 |
3. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 |
Resultater kamp om 9. plass runde 2
Morten Aarflot - Fredrik Torkildsen 0-5
Morten Aarflot - Henning Tvedten 2-5
Fredrik Torkildsen - Morten Aarflot 5-0
Fredrik Torkildsen - Henning Tvedten 1-4
Henning Tvedten - Morten Aarflot 5-2
Henning Tvedten - Fredrik Torkildsen 4-1
Tabell Kamp om 5. plass
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 |
2. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 |
3. | Darko Mrdalj, Judasgeitene | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3 |
4. | Magnus Stendal, Minde Muthapuckers | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 0 |
Resultater Kamp om 5. plass
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-0
Vegard Flatoy - Magnus Stendal 1-0
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 3-3
Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-4
Magnus Stendal - Vegard Flatoy 0-1
Magnus Stendal - Svein Arne Fure 0-2
Darko Mrdalj - Magnus Stendal 4-1
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 2-3
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 3-3
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 0-3
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 3-2
Svein Arne Fure - Magnus Stendal 2-0
Sluttspill 1
Kvartfinaler:
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-1 (1-5,3-2,3-2,4-2)
Ewoud van Veen - Magnus Stendal 3-0 (5-1,6-1,4-3)
Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 3-0 (4-1,4-2,3-2)
Hans Chrisian Lonne - Svein Arne Fure 3-0 (3-1,4-2,3-1)
Semifinaler:
Arne Johannes Holmin - Hans Chrisian Lonne 3-2 (2-0,1-2,3-2s,4-5s,5-1)
Ewoud van Veen - Trond Gangsoy 2-3 (6-2,1-3,3-1,4-5s,3-5)
Finale:
Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-2 (5-2,2-5,4-5,6-3,7-2)
Bronsefinale:
Ewoud van Veen - Hans Chrisian Lonne 3-0 (2-1,3-2,3-2)