Forskjell mellom versjoner av «2016.02.04 Bergensliga Spring 2016 nr 5»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2016 #5 04.02.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 4. feb. 2016 kl. 20:27



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 16 13 0 3 66 32 34 26
2. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 16 12 0 4 52 32 20 24
3. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 16 11 0 5 51 28 23 22
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 16 8 2 6 34 40 -6 18
5. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 16 8 0 8 54 41 13 16
6. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 16 4 3 9 33 47 -14 11
7. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 16 4 2 10 35 52 -17 10
8. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 16 3 3 10 29 52 -23 9
9. Henning Tvedten, BHK Graaveir 16 3 2 11 35 65 -30 8

Resultater Gruppespill runde 1


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-3

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-4

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 5-2

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 1-4

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-1

Darko Mrdalj - Trond Gangsoy 4-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-4

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 3-3


Hans Christian Lonne - Trond Gangsoy 2-5

Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 3-4

Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 4-1

Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 4-1

Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 2-1

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 3-0

Hans Christian Lonne - Magnus Stendal 3-0

Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-0


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 2-4

Svein Arne Fure - Magnus Stendal 0-0

Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-4

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-4

Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 3-2

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 0-6

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 3-3

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 4-1


Magnus Stendal - Espen Eidsnes 1-5

Magnus Stendal - Svein Arne Fure 0-0

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 2-5

Magnus Stendal - Henning Tvedten 7-3

Magnus Stendal - Vegard Flatoy 5-1

Magnus Stendal - Hans Christian Lonne 0-3

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 2-2

Magnus Stendal - Trond Gangsoy 4-1


Espen Eidsnes - Magnus Stendal 5-1

Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 4-3

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 4-2

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 4-2

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 6-0

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-0

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 7-1

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 2-5


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 4-2

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 4-1

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-3

Vegard Flatoy - Magnus Stendal 1-5

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 0-3

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 5-0

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 5-0

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 5-2


Trond Gangsoy - Hans Christian Lonne 5-2

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 2-4

Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 2-3

Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 2-4

Trond Gangsoy - Henning Tvedten 7-1

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 0-5

Trond Gangsoy - Magnus Stendal 1-4


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-1

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 3-5

Henning Tvedten - Magnus Stendal 3-7

Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 1-2

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 4-3

Henning Tvedten - Trond Gangsoy 1-7

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-7

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 1-4


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 3-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-4

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 4-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-4

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 0-5

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 2-2

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 0-3


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 7 0 1 36 14 22 14
2. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 8 6 0 2 24 12 12 12
3. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 8 6 0 2 29 16 13 12
4. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 8 3 2 3 21 20 1 8
5. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 3 1 4 17 23 -6 7
6. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 8 2 2 4 15 24 -9 6
7. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 2 1 5 15 24 -9 5
8. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 8 2 0 6 21 26 -5 4
9. Henning Tvedten, BHK Graaveir 8 2 0 6 17 36 -19 4

Resultater Gruppespill runde 2


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 2-1

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 3-1

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 4-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Trond Gangsoy 0-5

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-3

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 2-1


Hans Christian Lonne - Trond Gangsoy 2-8

Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 4-1

Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 4-2

Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 3-4

Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 4-1

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 4-2

Hans Christian Lonne - Magnus Stendal 4-2

Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-0


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 0-3

Svein Arne Fure - Magnus Stendal 4-1

Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 2-4

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 4-2

Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 3-4

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 1-4

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 1-2

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 3-3


Magnus Stendal - Espen Eidsnes 1-8

Magnus Stendal - Svein Arne Fure 1-4

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-3

Magnus Stendal - Henning Tvedten 5-1

Magnus Stendal - Vegard Flatoy 0-5

Magnus Stendal - Hans Christian Lonne 2-4

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 3-4

Magnus Stendal - Trond Gangsoy 1-3


Espen Eidsnes - Magnus Stendal 8-1

Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 1-4

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 4-0

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 3-2

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 4-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-1

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 6-3

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 1-6


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-0

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-2

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 2-1

Vegard Flatoy - Magnus Stendal 5-0

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-4

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-1

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 1-3

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 6-1


Trond Gangsoy - Hans Christian Lonne 8-2

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 6-1

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 2-3

Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 4-3

Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 5-0

Trond Gangsoy - Henning Tvedten 2-4

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 3-1

Trond Gangsoy - Magnus Stendal 3-1


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-3

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 1-2

Henning Tvedten - Magnus Stendal 1-5

Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 1-4

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 4-4

Henning Tvedten - Trond Gangsoy 4-2

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 3-6

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 3-3


Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 1-6

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 0-4

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 2-4

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-4

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 1-2

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 4-3

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 0-3