Forskjell mellom versjoner av «2016.02.11 Bergensliga Spring 2016 nr 6»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
Linje 277: Linje 277:
 
Vegard Flatoy - W.O.  
 
Vegard Flatoy - W.O.  
  
Svein Arne Fure - Henning Tvedten              3-1 (4-1,1-2,2-0,5-0)
+
Svein Arne Fure - Henning Tvedten              2-1 (4-1,1-2,2-0)
  
  
Linje 309: Linje 309:
 
'''Bronsefinale:'''
 
'''Bronsefinale:'''
  
Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy              3-0 (5-0,5-0,5-0)
+
Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy              3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)

Revisjonen fra 12. feb. 2016 kl. 00:08



Tabell Gruppespill 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 5 2 1 20 14 6 12
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 6 0 2 25 14 11 12
3. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 8 5 0 3 21 14 7 10
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 4 1 3 15 14 1 9
5. Ewoud van Veen, Bizarro 8 3 3 2 20 16 4 9
6. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 4 1 3 31 20 11 9
7. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 8 3 0 5 22 28 -6 6
8. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 8 2 0 6 16 24 -8 4
9. Henning Tvedten, BHK Graaveir 8 0 1 7 10 36 -26 1

Resultater Gruppespill 1


Ewoud van Veen - Hans Christian Lonne 2-0

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 2-3

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 1-1

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-2

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 1-3

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 5-3

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 3-3

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 4-1


Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 2-1

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 4-5

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 2-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-2

Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 3-2

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 3-0

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-1


Henning Tvedten - Svein Arne Fure 1-5

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-2

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-2

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 4-6

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 2-5

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 0-8

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 1-4

Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 0-4


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-1

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-0

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-1

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 0-3

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 3-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-2

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-2

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 4-3


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-3

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 5-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 3-4

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 8-0

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 3-3

Trond Ove Gangsoy - Hans Christian Lonne 4-1

Trond Ove Gangsoy - Svein Arne Fure 5-2


Svein Arne Fure - Henning Tvedten 5-1

Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 3-2

Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 2-3

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 2-3

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 0-3

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 0-4

Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 2-3

Svein Arne Fure - Trond Ove Gangsoy 2-5


Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 1-2

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 1-5

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 4-3

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-2

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 3-5

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-5

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-2

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 3-4


Hans Christian Lonne - Ewoud van Veen 0-2

Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 3-2

Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 3-0

Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 2-3

Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-1

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 5-2

Hans Christian Lonne - Trond Ove Gangsoy 1-4

Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 4-0


Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 5-1

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 6-4

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-1

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 1-3

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 4-0

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-2




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 3 3 0 0 14 6 8 6
2. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 3 2 0 1 15 7 8 4
3. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 3 1 0 2 6 9 -3 2
4. Henning Tvedten, BHK Graaveir 3 0 0 3 1 14 -13 0

Resultater Kamp om 5. plass


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 1-5

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-4

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 3-0


Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 5-0

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 4-2

Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 5-4


Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 0-5

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 1-6

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 0-3


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 5-1

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 6-1

Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 4-5




Sluttspill 2 (Velgesystem)

Åttendelsfinaler:

Espen Eidsnes - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Hans Christian Lonne - W.O.

Darko Mrdalj - W.O.

Ewoud van Veen - W.O.

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Vegard Flatoy - W.O.

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 2-1 (4-1,1-2,2-0)


Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 3-0 (4-1,3-2,4-2)

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-1 (2-3s,4-3,3-2s,5-3)

Hans Christian Lonne - Trond Ove Gangsoy 1-3 (5-2,3-4,2-3,2-5)

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 0-3 (1-2,3-6,0-7)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-0 (7-2,2-1,5-1)

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-0 (3-0,4-3s,3-1)


Finale:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 1-3 (3-1,3-6,1-3,2-3s)


Bronsefinale:

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)