Forskjell mellom versjoner av «2016.02.18 Bergensliga Spring 2016 nr 7»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2016 #7 18.02.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 18. feb. 2016 kl. 22:33



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 8 6 0 2 29 16 13 12
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 4 2 2 18 14 4 10
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 4 1 3 19 15 4 9
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 2 1 5 15 27 -12 5
5. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 1 2 5 17 26 -9 4

Resultater Gruppespill runde 1


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-1

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 0-2

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-1


Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 5-1

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-0

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 0-2

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 4-3


Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-5

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-4

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-1


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-2

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-0

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-3


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-1

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 1-2

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-3

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 3-4


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 4 3 0 1 11 6 5 6
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 4 3 0 1 8 5 3 6
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 4 2 0 2 7 6 1 4
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 4 1 1 2 6 11 -5 3
5. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 4 0 1 3 6 10 -4 1

Resultater Gruppespill runde 2


Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 7-3

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 3-2

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 6-1

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-4


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-2

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 2-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-1

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-3


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-4

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 4-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-1


Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 3-7

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-3

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-3


Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-3

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 1-6

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-4

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 3-3




Sluttspill

Kvartfinaler:

Vegard Flatoy - W.O.

Espen Eidsnes - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-2 (2-3,2-6)


Semifinaler:

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 3-1 (5-4s,3-5,4-3,3-2s)

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-3 (4-5s,4-2,2-4,5-3,2-3)


Finale:

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-1 (6-0,5-0,2-3s,4-1)


Bronsefinale:

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)