Forskjell mellom versjoner av «2016.02.25 Bergensliga Spring 2016 nr 8»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2016 #8 25.02.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 25. feb. 2016 kl. 21:08



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 7 0 1 25 8 17 14
2. Ewoud van Veen, Bizarro 8 5 1 2 25 15 10 11
3. Martin Hatlebrekke, BHK Graaveir 8 3 4 1 21 15 6 10
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 4 2 2 17 12 5 10
5. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 8 4 1 3 19 18 1 9
6. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 8 3 1 4 20 25 -5 7
7. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 3 0 5 27 24 3 6
8. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 2 0 6 15 28 -13 4
9. Henning Tvedten, BHK Graaveir 8 0 1 7 11 35 -24 1

Resultater Gruppespill


Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-0

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-1

Espen Eidsnes - Martin Hatlebrekke 2-1

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 5-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-1

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-4

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 6-1

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 4-0


Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 4-2

Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 1-3

Svein Arne Fure - Trond Ove Gangsoy 4-2

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 0-5

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 4-1

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 3-0

Svein Arne Fure - Martin Hatlebrekke 2-4

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-1


Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 10-2

Trond Ove Gangsoy - Martin Hatlebrekke 1-2

Trond Ove Gangsoy - Svein Arne Fure 2-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-5

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 1-5

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 3-2

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 0-4

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 8-0


Martin Hatlebrekke - Vegard Flatoy 4-4

Martin Hatlebrekke - Trond Ove Gangsoy 2-1

Martin Hatlebrekke - Espen Eidsnes 1-2

Martin Hatlebrekke - Darko Mrdalj 4-0

Martin Hatlebrekke - Henning Tvedten 2-2

Martin Hatlebrekke - Svein Arne Fure 4-2

Martin Hatlebrekke - Arne Johannes Holmin 2-2

Martin Hatlebrekke - Ewoud van Veen 2-2


Vegard Flatoy - Martin Hatlebrekke 4-4

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-1

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 0-3

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 0-3

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 2-3

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 1-6

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 5-4

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-1


Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-10

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-3

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-4

Henning Tvedten - Martin Hatlebrekke 2-2

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 0-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 0-2

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 4-6

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 1-5


Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 2-4

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 0-1

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 3-0

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 5-1

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 4-2

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-1

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 6-4

Ewoud van Veen - Martin Hatlebrekke 2-2


Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-1

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-1

Darko Mrdalj - Martin Hatlebrekke 0-4

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 1-4

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 5-2

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-3

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 4-5

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-8


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 1-0

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-0

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 5-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-5

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-0

Arne Johannes Holmin - Martin Hatlebrekke 2-2

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 1-1




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 3 3 0 0 11 2 9 6
2. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 3 2 0 1 10 4 6 4
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 3 1 0 2 8 8 0 2
4. Henning Tvedten, BHK Graaveir 3 0 0 3 0 15 -15 0

Resultater Kamp om 5. plass


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 5-0w

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-4

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 2-4


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 2-1

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 4-1

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-0w


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 1-2

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 5-0w

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 4-2


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-5w

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 0-5w

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 0-5w




Omspill om 3. plass


Finale:

Martin Hatlebrekke - Arne Johannes Holmin 0-1 (1-4)




Sluttspill

Åttendelsfinaler:

Espen Eidsnes - W.O.

Ewoud van Veen - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Martin Hatlebrekke - W.O.

Svein Arne Fure - W.O.

Vegard Flatoy - W.O.

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-0 (2-1s,2-1,5-0w)


Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-1 (3-1,2-3s,5-3,6-2)

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 3-1 (2-3,1-0s,6-0,2-1)

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-1 (1-2s,2-1,4-1,4-3)

Martin Hatlebrekke - Svein Arne Fure 3-1 (0-3,4-0,3-1,2-1)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Martin Hatlebrekke 3-0 (5-0,4-2,6-2)

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 0-3 (1-2,2-3s,3-4s)


Finale:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-1 (1-3,4-2,3-2,6-3)


Bronsefinale:

Ewoud van Veen - Martin Hatlebrekke 3-2 (3-2,1-3,0-3,5-3,3-2)




Av Martin Hatlebrekke