Forskjell mellom versjoner av «2016.05.12 Bergensliga Spring 2016 nr 18»
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2016 #18 12.05.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...) |
(Ingen forskjell)
|
Nåværende revisjon fra 12. mai 2016 kl. 20:17
Tabell Gruppespill
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 12 | 9 | 1 | 2 | 47 | 23 | 24 | 19 |
2. | Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers | 12 | 9 | 0 | 3 | 49 | 33 | 16 | 18 |
3. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 12 | 6 | 2 | 4 | 44 | 35 | 9 | 14 |
4. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 12 | 6 | 2 | 4 | 28 | 35 | -7 | 14 |
5. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 12 | 4 | 2 | 6 | 35 | 39 | -4 | 10 |
6. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 12 | 4 | 1 | 7 | 32 | 34 | -2 | 9 |
7. | Milan Marcic, | 12 | 0 | 0 | 12 | 7 | 43 | -36 | 0 |
Resultater Gruppespill runde 1
Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-3
Milan Marcic - Hans Christian Lonne 0-5
Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 0-3
Milan Marcic - Espen Eidsnes 1-3
Milan Marcic - Svein Arne Fure 2-3
Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-5
Trond Ove Gangsoy - Svein Arne Fure 3-3
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 2-3
Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 3-0
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-4
Trond Ove Gangsoy - Hans Christian Lonne 4-3
Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 6-2
Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 1-2
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-2
Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-5
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 1-5
Darko Mrdalj - Milan Marcic 5-0
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-1
Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 2-1
Hans Christian Lonne - Milan Marcic 5-0
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 2-2
Hans Christian Lonne - Trond Ove Gangsoy 3-4
Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 5-2
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 5-1
Svein Arne Fure - Trond Ove Gangsoy 3-3
Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 1-6
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 5-1
Svein Arne Fure - Milan Marcic 3-2
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-1
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-5
Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 3-1
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 2-2
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-5
Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-3
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 1-1
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-4
Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 6-1
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-1
Espen Eidsnes - Milan Marcic 3-1
Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-1
Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 2-5
Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-6
Tabell Gruppespill runde 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 6 | 4 | 1 | 1 | 23 | 15 | 8 | 9 |
2. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | 10 | 12 | 9 |
3. | Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 15 | 6 | 8 |
4. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 18 | -4 | 6 |
5. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
6. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 16 | -4 | 4 |
7. | Milan Marcic, | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 22 | -18 | 0 |
Resultater Gruppespill runde 2
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 7-3
Trond Ove Gangsoy - Svein Arne Fure 1-2
Trond Ove Gangsoy - Hans Christian Lonne 2-7
Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 4-0
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-4
Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 3-4
Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 4-2
Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 5-2
Hans Christian Lonne - Trond Ove Gangsoy 7-2
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 2-5
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 4-2
Hans Christian Lonne - Milan Marcic 3-0
Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 6-1
Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 2-5
Espen Eidsnes - Milan Marcic 3-0
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-3
Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 4-3
Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 8-6
Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 1-6
Svein Arne Fure - Trond Ove Gangsoy 2-1
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 4-3
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 2-4
Svein Arne Fure - Milan Marcic 3-2
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 2-1
Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 2-4
Darko Mrdalj - Milan Marcic 6-0
Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 3-5
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-4
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-4
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 1-2
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-7
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-4
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 5-2
Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 2-1
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-1
Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 6-8
Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-6
Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-3
Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 0-4
Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-2
Milan Marcic - Svein Arne Fure 2-3
Milan Marcic - Hans Christian Lonne 0-3
Sluttspill
Kvartfinaler:
Hans Christian Lonne - W.O.
Espen Eidsnes - Milan Marcic 3-0 (3-0,5-0,4-1)
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 3-1 (1-3,5-1,2-1s,3-2)
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-3 (3-4s,2-1s,2-6,3-4)
Semifinaler:
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-1 (6-0,2-1,4-5,6-5s)
Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 3-0 (3-1,4-1,4-2)
Finale:
Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 0-3 (1-2s,2-3s,3-4)
Bronsefinale:
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 3-0 (2-1,4-2,3-2)
Kamp om 5. plass
Finale:
Darko Mrdalj - Milan Marcic 2-0 (4-0,2-0)