Forskjell mellom versjoner av «2016.05.19 Bergensliga Spring 2016 nr 19»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2016 #19 19.05.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 19. mai 2016 kl. 20:07



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 12 12 0 0 50 22 28 24
2. Ewoud van Veen, Bizarro 12 8 0 4 32 21 11 16
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 5 0 7 34 30 4 10
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 5 0 7 24 34 -10 10
5. Milan Marcic, 12 0 0 12 8 41 -33 0

Resultater Gruppespill runde 1


Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 1-4

Ewoud van Veen - Milan Marcic 4-0

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 4-0

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-3


Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-5

Milan Marcic - Ewoud van Veen 0-4

Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-3

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 0-1


Espen Eidsnes - Milan Marcic 5-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-2


Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 4-1

Darko Mrdalj - Milan Marcic 3-0

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-4


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-5

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 0-4

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-1

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 1-0


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 4 4 0 0 17 6 11 8
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 4 2 0 2 10 7 3 4
3. Ewoud van Veen, Bizarro 4 2 0 2 11 7 4 4
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 4 2 0 2 5 10 -5 4
5. Milan Marcic, 4 0 0 4 0 13 -13 0

Resultater Gruppespill runde 2


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-2

Espen Eidsnes - Milan Marcic 3-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 5-2


Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 2-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-6

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-4

Darko Mrdalj - Milan Marcic 7-1


Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-2

Ewoud van Veen - Milan Marcic 1-0

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-5

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 4-2


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-5

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-2

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 2-0

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 2-4


Milan Marcic - Ewoud van Veen 0-1

Milan Marcic - Espen Eidsnes 2-3

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 0-2

Milan Marcic - Darko Mrdalj 1-7


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 8 0 0 36 14 22 16
2. Ewoud van Veen, Bizarro 8 5 0 3 21 16 5 10
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 4 0 4 15 21 -6 8
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 3 0 5 23 21 2 6
5. Milan Marcic, 8 0 0 8 3 26 -23 0

Resultater Gruppespill runde 3


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-4

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-2

Espen Eidsnes - Milan Marcic 4-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-0


Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-4

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-1

Darko Mrdalj - Milan Marcic 5-1


Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 4-1

Ewoud van Veen - Milan Marcic 3-1

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 0-2

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 4-1


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-5

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-3

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 3-1

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 1-4


Milan Marcic - Ewoud van Veen 1-3

Milan Marcic - Espen Eidsnes 2-4

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-3

Milan Marcic - Darko Mrdalj 1-5




Sluttspill

Semifinaler:

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-0 (3-2,3-2,7-3)

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 3-2 (2-5,2-4,3-2,5-1,4-2)


Finale:

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-3 (2-3,3-0,4-3,2-3,2-4)


Bronsefinale:

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-1 (3-2,2-1,3-4,3-2)