Forskjell mellom versjoner av «2016.08.17, Bergensliga Autumn 2016 nr 1»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2016 #1 17.08.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; bord...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 17. aug. 2016 kl. 20:13




Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 15 8 2 5 46 40 6 18
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 15 7 2 6 37 38 -1 16
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 15 5 4 6 39 44 -5 14
4. Henning Tvedten, BHK Graaveir 15 5 2 8 38 38 0 12

Resultater Gruppespill runde 1


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-4

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-0


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-1


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 5-1

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-1


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-5

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-3


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 3 3 0 0 10 4 6 6
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 3 1 1 1 4 6 -2 3
3. Henning Tvedten, BHK Graaveir 3 1 0 2 7 5 2 2
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 3 0 1 2 4 10 -6 1

Resultater Gruppespill runde 2


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-2


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 1-7

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-1


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 7-1

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-3

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 2-4


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-2


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 6 5 0 1 16 12 4 10
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 6 3 1 2 10 12 -2 7
3. Henning Tvedten, BHK Graaveir 6 2 0 4 18 13 5 4
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 6 1 1 4 9 16 -7 3

Resultater Gruppespill runde 3


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 5-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 4-6

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-0


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 1-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-4

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 4-4


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-1

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-5

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-1


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-5

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 5-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-4


Tabell Gruppespill runde 3

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 9 6 1 2 27 22 5 13
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 9 5 1 3 20 20 0 11
3. Henning Tvedten, BHK Graaveir 9 3 0 6 22 20 2 6
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 9 2 2 5 20 27 -7 6

Resultater Gruppespill runde 4


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-4

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-4

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-3


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 4-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-3

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-3


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-3


Tabell Gruppespill runde 4

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 12 7 2 3 36 30 6 16
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 6 1 5 26 28 -2 13
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 4 3 5 30 33 -3 11
4. Henning Tvedten, BHK Graaveir 12 4 0 8 28 29 -1 8

Resultater Gruppespill runde 5


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 6-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-4

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-4


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-4

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-5


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 4-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-2

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 4-4


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-6

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 5-3




Sluttspill

Semifinaler:

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-0 (4-3,5-2,5-2)

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-2 (4-3s,4-1,0-3,2-3,1-0s)


Finale:

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-0 (4-0,4-3,3-2s)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-3 (2-3s,4-3,3-1,1-3,1-2)




Av Henning Tvedtet