2016.08.25, Bergensliga Autumn 2016 nr 2

Fra Puckwiki
Revisjon per 25. aug. 2016 kl. 20:25 av Puckno wiki (diskusjon | bidrag) (Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2016 #2 25.08.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)

(diff) ← Eldre revisjon | Nåværende revisjon (diff) | Nyere revisjon → (diff)
Hopp til: navigasjon, søk



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 12 9 1 2 48 22 26 19
2. Ewoud van Veen, Bizarro 12 6 3 3 43 28 15 15
3. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 12 6 1 5 42 32 10 13
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 5 3 4 29 34 -5 13
5. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 12 3 3 6 27 39 -12 9
6. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 3 2 7 18 32 -14 8
7. Henning Tvedten, BHK Graaveir 12 2 3 7 24 44 -20 7

Resultater Gruppespill runde 1


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-3

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 0-6

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 3-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-0

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-4


Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 1-4

Hans Christian Lonne - Ewoud van Veen 2-3

Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 6-0

Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 6-1

Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 1-4

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 2-3


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 1-2

Ewoud van Veen - Hans Christian Lonne 3-2

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 5-3

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 4-5

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 4-1

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 4-2


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 2-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 5-5

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 4-1

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 0-7


Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 4-1

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 4-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 5-4

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 0-2

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 7-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 7-0


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-1

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 5-5

Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 1-6

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 5-0

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 0-7

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 2-4


Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-4

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 3-5

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 2-3

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 0-5

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-2

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 3-2


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 6 5 0 1 27 9 18 10
2. Ewoud van Veen, Bizarro 6 4 0 2 21 15 6 8
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 6 3 1 2 16 18 -2 7
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 6 2 1 3 8 16 -8 5
5. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 6 2 0 4 18 15 3 4
6. Henning Tvedten, BHK Graaveir 6 1 2 3 14 23 -9 4
7. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 6 2 0 4 13 21 -8 4

Resultater Gruppespill runde 2


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 0-2

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-3

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 1-3

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 4-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 3-6

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-1


Hans Christian Lonne - Espen Eidsnes 4-3

Hans Christian Lonne - Ewoud van Veen 5-5

Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 3-1

Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 5-2

Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 5-3

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 2-3


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 6-0

Ewoud van Veen - Hans Christian Lonne 5-5

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 3-3

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-3

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 1-1

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 5-1


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 0-6

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-0

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 3-5

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-2


Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 3-4

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-1

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-3

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 4-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-2


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 2-0

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 0-3

Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 2-5

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 4-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-4

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 1-5


Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 1-3

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 3-3

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-4

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 4-4

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-2

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 3-2




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen 2 2 0 0 8 4 4 4
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 2 1 0 1 7 6 1 2
3. Henning Tvedten, BHK Graaveir 2 0 0 2 3 8 -5 0

Resultater Kamp om 5. plass


Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 2-5

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 5-1


Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 5-2

Hans Christian Lonne - Henning Tvedten 3-2


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-5

Henning Tvedten - Hans Christian Lonne 2-3




Sluttspill

Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - W.O.

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 3-0 (8-2,2-1,5-0)

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-1 (3-1,3-5,3-1,4-3)

Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 0-3 (0-3,2-6,2-5)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-0 (6-2,4-3s,3-1)

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 3-0 (5-4s,4-2,8-1)


Finale:

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-1 (0-4,3-1,4-2,3-1)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-1 (6-1,2-6,4-3s)




Av Vegard Flatøy