Forskjell mellom versjoner av «2016.09.08, Bergensliga Autumn 2016 nr 4»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2016 #4 08.09.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 8. sep. 2016 kl. 21:04



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ewoud van Veen, Bizarro 14 13 0 1 55 23 32 26
2. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 14 9 3 2 55 36 19 21
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 14 7 3 4 40 36 4 17
4. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 14 5 4 5 40 37 3 14
5. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 14 6 1 7 51 42 9 13
6. Henning Tvedten, BHK Graaveir 14 6 0 8 32 39 -7 12
7. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 14 3 3 8 29 42 -13 9
8. Milan Marcic, 14 0 0 14 9 56 -47 0

Resultater Gruppespill runde 1


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 0-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 7-5

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-5

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 3-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 5-2


Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 4-4

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 4-2

Vegard Flatoy - Milan Marcic 4-1

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 5-3

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 3-3

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 3-6

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 3-2


Milan Marcic - Henning Tvedten 1-2

Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-4

Milan Marcic - Vegard Flatoy 1-4

Milan Marcic - Ewoud van Veen 0-8

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 1-6

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 2-3

Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-3


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-1

Espen Eidsnes - Milan Marcic 4-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-7

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-1

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-3

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 2-5

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 5-3


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 1-2

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 2-4

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 3-6

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 5-1

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 6-1

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 6-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-5


Henning Tvedten - Milan Marcic 2-1

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-2

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-6

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-5

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 1-2

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 5-2

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 2-3


Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 4-4

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-2

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 6-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-6

Darko Mrdalj - Milan Marcic 3-0


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 1-0

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 2-1

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 6-3

Ewoud van Veen - Milan Marcic 8-0

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 2-1

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 6-3

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 3-5


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Ewoud van Veen, Bizarro 7 6 0 1 28 13 15 12
2. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 7 4 2 1 26 21 5 10
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 7 4 1 2 22 18 4 9
4. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 7 3 2 2 22 20 2 8
5. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 7 2 3 2 18 18 0 7
6. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 7 3 0 4 25 20 5 6
7. Henning Tvedten, BHK Graaveir 7 2 0 5 15 21 -6 4
8. Milan Marcic, 7 0 0 7 5 30 -25 0

Resultater Gruppespill runde 2


Ewoud van Veen - Milan Marcic 4-0

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 4-3

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 3-0

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 2-1

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 5-3

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 4-1

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 5-2


Vegard Flatoy - Henning Tvedten 6-1

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 6-1

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-4

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 1-2

Vegard Flatoy - Milan Marcic 3-0

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 5-4

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 4-3


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-2

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 4-4

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-2

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 2-5

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 2-1


Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 0-3

Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-0

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-3

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-4

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 2-4


Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-2

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-6

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 0-2

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-3

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-4

Darko Mrdalj - Milan Marcic 3-2

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-5


Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-4

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 3-4

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 5-1

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 3-3

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 4-5

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-2

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-3


Henning Tvedten - Vegard Flatoy 1-6

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 2-0

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-1

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 3-5

Henning Tvedten - Milan Marcic 3-0

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 4-2


Milan Marcic - Ewoud van Veen 0-4

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 1-5

Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-6

Milan Marcic - Vegard Flatoy 0-3

Milan Marcic - Henning Tvedten 0-3

Milan Marcic - Darko Mrdalj 2-3

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-2




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 2 1 0 1 5 2 3 2
2. Milan Marcic, 2 1 0 1 2 3 -1 2
3. Henning Tvedten, BHK Graaveir 2 1 0 1 4 6 -2 2

Resultater Kamp om 5. plass


Henning Tvedten - Milan Marcic 3-1

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 1-5


Milan Marcic - Henning Tvedten 1-3

Milan Marcic - Vegard Flatoy 1-0


Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-1

Vegard Flatoy - Milan Marcic 0-1




Sluttspill

Kvartfinaler:

Ewoud van Veen - Milan Marcic 3-0 (8-1,3-1,5-0)

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 2-3 (4-2,2-3,4-2,1-3,1-2)

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-0 (5-4,4-3,3-2)

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-0 (5-2,3-1,4-3)


Semifinaler:

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 3-2 (3-0,1-6,4-3,1-4,4-3s)

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-0 (4-3,5-1,3-2)


Finale:

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-3 (1-3,2-8,3-0,5-4s,2-3s)


Bronsefinale:

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 0-3 (2-3s,4-6,0-7)