Forskjell mellom versjoner av «2016.10.20 Bergensliga Autumn 2016 nr 10»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Høst 2016 #10 20.10.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 21. okt. 2016 kl. 07:47



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 18 13 2 3 58 38 20 28
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 18 13 1 4 64 28 36 27
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 18 12 1 5 65 35 30 25
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 18 10 3 5 59 44 15 23
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 18 6 3 9 32 43 -11 15
6. Milan Marcic, 18 3 2 13 24 60 -36 8
7. Petar Mrdalj, Hello BHK 18 0 0 18 9 63 -54 0

Resultater Gruppespill runde 1


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 4-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-3

Trond Ove Gangsoy - Petar Mrdalj 2-1

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 1-1

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 5-3

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-3


Petar Mrdalj - Milan Marcic 1-2

Petar Mrdalj - Darko Mrdalj 0-6

Petar Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-2

Petar Mrdalj - Espen Eidsnes 2-5

Petar Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-3

Petar Mrdalj - Henning Tvedten 0-1


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 5-3

Darko Mrdalj - Petar Mrdalj 6-0

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-3

Darko Mrdalj - Milan Marcic 1-0

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-4

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-0


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-5

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-4

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-1

Arne Johannes Holmin - Petar Mrdalj 3-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-5

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 3-2


Milan Marcic - Petar Mrdalj 2-1

Milan Marcic - Henning Tvedten 1-1

Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-1

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 3-5

Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-5

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 2-3


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 1-4

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 1-4

Espen Eidsnes - Petar Mrdalj 5-2

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 5-1

Espen Eidsnes - Milan Marcic 5-0

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 0-2


Henning Tvedten - Milan Marcic 1-1

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-4

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-1

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-5

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 5-4

Henning Tvedten - Petar Mrdalj 1-0


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 6 5 1 0 20 12 8 11
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 6 5 0 1 21 10 11 10
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 6 3 0 3 20 18 2 6
4. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 6 3 0 3 17 13 4 6
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 6 2 2 2 12 15 -3 6
6. Milan Marcic, 6 1 1 4 8 16 -8 3
7. Petar Mrdalj, Hello BHK 6 0 0 6 5 19 -14 0

Resultater Gruppespill runde 2


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 6-2

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-3

Trond Ove Gangsoy - Petar Mrdalj 2-0

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 2-0

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 6-2

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-1


Petar Mrdalj - Milan Marcic 1-2

Petar Mrdalj - Darko Mrdalj 0-5

Petar Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-2

Petar Mrdalj - Espen Eidsnes 1-5

Petar Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-2

Petar Mrdalj - Henning Tvedten 0-4


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-2

Darko Mrdalj - Petar Mrdalj 5-0

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 5-1

Darko Mrdalj - Milan Marcic 5-0

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-4


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-3

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-6

Arne Johannes Holmin - Petar Mrdalj 2-0

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-0

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 4-3


Milan Marcic - Petar Mrdalj 2-1

Milan Marcic - Henning Tvedten 0-2

Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-5

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 2-6

Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-6

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 3-4


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-6

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 6-2

Espen Eidsnes - Petar Mrdalj 5-1

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-2

Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-0

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-0


Henning Tvedten - Milan Marcic 2-0

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-5

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 0-2

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 0-2

Henning Tvedten - Petar Mrdalj 4-0


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 12 10 2 0 42 20 22 22
2. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 9 0 3 40 20 20 18
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 12 8 0 4 43 24 19 16
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 6 1 5 35 33 2 13
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 12 4 2 6 21 27 -6 10
6. Milan Marcic, 12 2 1 9 15 40 -25 5
7. Petar Mrdalj, Hello BHK 12 0 0 12 7 39 -32 0

Resultater Gruppespill runde 3


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 3-5

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-7

Trond Ove Gangsoy - Petar Mrdalj 3-0

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-2

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 4-0

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-4


Petar Mrdalj - Milan Marcic 1-4

Petar Mrdalj - Darko Mrdalj 0-6

Petar Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-3

Petar Mrdalj - Espen Eidsnes 0-4

Petar Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-4

Petar Mrdalj - Henning Tvedten 0-3


Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-3

Darko Mrdalj - Petar Mrdalj 6-0

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 7-1

Darko Mrdalj - Milan Marcic 3-1

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-2


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-3

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 7-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-2

Arne Johannes Holmin - Petar Mrdalj 4-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-1

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 3-3


Milan Marcic - Petar Mrdalj 4-1

Milan Marcic - Henning Tvedten 0-2

Milan Marcic - Darko Mrdalj 1-3

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 0-4

Milan Marcic - Espen Eidsnes 1-7

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 3-3


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 5-3

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-4

Espen Eidsnes - Petar Mrdalj 4-0

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 2-2

Espen Eidsnes - Milan Marcic 7-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-1


Henning Tvedten - Milan Marcic 2-0

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-7

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-2

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-3

Henning Tvedten - Petar Mrdalj 3-0




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 2 2 0 0 5 2 3 4
2. Milan Marcic, 2 1 0 1 4 2 2 2
3. Petar Mrdalj, Hello BHK 2 0 0 2 2 7 -5 0

Resultater Kamp om 5. plass


Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 2-0

Arne Johannes Holmin - Petar Mrdalj 3-2


Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 0-2

Milan Marcic - Petar Mrdalj 4-0


Petar Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-3

Petar Mrdalj - Milan Marcic 0-4




Sluttspill

Kvartfinaler:

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Darko Mrdalj - Petar Mrdalj 1-0 (8-0)

Espen Eidsnes - Milan Marcic 1-0 (8-0)

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 0-1 (4-5s)


Semifinaler:

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 1-0 (4-0)

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-1 (1-3)


Finale:

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 0-1 (0-2)


Bronsefinale:

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 0-1 (1-3)