Forskjell mellom versjoner av «2016.11.17 Bergensliga Autumn 2016 nr 14»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2016 #14 17.11.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 17. nov. 2016 kl. 21:23



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 12 8 1 3 46 23 23 17
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 12 7 1 4 52 38 14 15
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 7 1 4 35 31 4 15
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 5 1 6 25 34 -9 11
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 12 1 0 11 23 55 -32 2

Resultater Gruppespill runde 1


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-2

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 3-7

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 3-5

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-5


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 4-3

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 7-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-4


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 3-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 0-4

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 5-1

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 8-3


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-2

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-3

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-8


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-0

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 5-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-2


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 4 3 1 0 16 8 8 7
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 4 3 0 1 15 10 5 6
3. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 4 2 0 2 16 12 4 4
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 4 1 1 2 8 14 -6 3
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 4 0 0 4 8 19 -11 0

Resultater Gruppespill runde 2


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-1

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-6


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 5-1

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 0-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-3


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 1-5

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 6-7

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 6-2

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-2


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-0

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-1

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-4


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 7-6

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-2


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 5 1 2 28 21 7 11
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 5 0 3 25 16 9 10
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 4 1 3 18 22 -4 9
4. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 4 0 4 33 28 5 8
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 8 1 0 7 16 33 -17 2

Resultater Gruppespill runde 3


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-3

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 3-9

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-4

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-6


Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 4-4

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 9-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-0


Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 4-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-1

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 6-2

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-3


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-5

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-2

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-4


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 1-5

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 0-3




Sluttspill

Semifinaler:

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-0 (5-2)

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 0-1 (0-2)


Finale:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 0-1 (4-5s)


Bronsefinale:

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 0-1 (0-5w)