Forskjell mellom versjoner av «2016.11.24 Bergensliga Autumn 2016 nr 15»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2016 nr 16 24.11.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; bor...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 1. des. 2016 kl. 00:25



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 12 8 1 3 35 27 8 17
2. Espen Eidsnes, Brent Plast BHK 12 6 3 3 39 25 14 15
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 6 3 3 33 25 8 15
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 4 2 6 33 36 -3 10
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 12 1 1 10 16 43 -27 3

Resultater Gruppespill runde 1


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-3

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-2

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-1


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 0-4

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-2

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-5

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-1


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-0

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-0

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-6

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-4


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-3

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 5-3

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-2


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-4

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-4


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 4 3 1 0 16 9 7 7
2. Espen Eidsnes, Brent Plast BHK 4 2 2 0 14 7 7 6
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 4 2 0 2 11 10 1 4
4. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 4 1 1 2 9 12 -3 3
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 4 0 0 4 3 15 -12 0

Resultater Gruppespill runde 2


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-0

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 1-4

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 4-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-3


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-2

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 4-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-3

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 3-1


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 3-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 0-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-4

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-1

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-3


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Brent Plast BHK 8 4 3 1 24 16 8 11
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 4 3 1 22 15 7 11
3. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 4 1 3 20 19 1 9
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 3 2 3 22 21 1 8
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 8 0 1 7 10 27 -17 1

Resultater Gruppespill runde 3


Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 0-3

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-5

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 7-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-0


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-3

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 5-3

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-1

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 3-1


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-4

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-5

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-5


Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-0

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 1-3

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-4


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-4

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-7

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 3-2

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-3




Sluttspill

Kvartfinaler:

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Espen Eidsnes - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1 (2-4,4-1,2-1,5-2)


Semifinaler:

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-0 (2-1s,4-3s,9-1)

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-2 (1-2,2-1,4-1,2-4,4-1)


Finale:

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-3 (3-2,3-2,1-5,0-6,3-5)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-0 (4-3,2-1,3-2)




Av Arne Johannes Holmin