Forskjell mellom versjoner av «2017.03.08, Bergensliga Spring 2017 nr 9»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2017 #9 08.03.2017--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 8. mar. 2017 kl. 21:00



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 8 8 0 0 35 13 22 16
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 4 2 2 22 18 4 10
3. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 3 1 4 21 27 -6 7
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 1 4 3 17 22 -5 6
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 8 0 1 7 11 26 -15 1

Resultater Gruppespill runde 1


Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-4

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-2

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 5-1

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 0-5


Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 3-4

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-1


Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-3

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-1

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 5-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-2


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-3


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-3

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-5

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-3

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-1


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 4 4 0 0 15 6 9 8
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 4 2 1 1 11 8 3 5
3. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 4 2 0 2 9 12 -3 4
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 4 0 2 2 8 10 -2 2
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 4 0 1 3 5 12 -7 1

Resultater Gruppespill runde 2


Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-4

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 4-4

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-2

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 1-5


Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-6

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-4

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-1

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-1


Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-2

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 4-2

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 5-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 5-2


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-1

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-5


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 2-4

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-4

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-4

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-2




Sluttspill

Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-3 (1-0,2-4,3-4,2-3)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-1 (7-6,5-1,2-3s,4-1)

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-2 (3-4,1-2,4-1,3-2,3-1)


Finale:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-0 (6-2,5-1,3-2)


Bronsefinale:

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 0-3 (0-5w,0-5w,0-5w)