Forskjell mellom versjoner av «2017.03.22, Bergensliga Spring 2017 nr 11»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2017 #11 22.03.2017--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...)
 
Linje 16: Linje 16:
 
| 2. || Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen || 10||5||2||3||34||30||4||12  
 
| 2. || Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen || 10||5||2||3||34||30||4||12  
 
|-
 
|-
| 3. || Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey || 10||4||2||4||36||26||10||10  
+
| 3. || Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers || 10||4||2||4||34||28||6||10  
 
|-
 
|-
| 4. || Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers || 10||4||2||4||34||28||6||10  
+
| 4. || Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers || 10||5||0||5||24||24||0||10  
 
|-
 
|-
| 5. || Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers || 10||5||0||5||24||24||0||10  
+
| 5. || Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey || 10||4||2||4||36||26||10||10  
 
|-
 
|-
 
| 6. || Magnus Stendal, Brent Plast BHK || 10||1||0||9||22||46||-24||2  
 
| 6. || Magnus Stendal, Brent Plast BHK || 10||1||0||9||22||46||-24||2  
Linje 248: Linje 248:
  
 
Darko Mrdalj - Magnus Stendal                  0-1 (1-6)
 
Darko Mrdalj - Magnus Stendal                  0-1 (1-6)
 
 
 
----
 

Revisjonen fra 25. mar. 2017 kl. 15:08



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Anne Grethe Gangsoy, BSI Bordhockey 10 7 2 1 39 35 4 16
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 10 5 2 3 34 30 4 12
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 10 4 2 4 34 28 6 10
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 10 5 0 5 24 24 0 10
5. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 10 4 2 4 36 26 10 10
6. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 10 1 0 9 22 46 -24 2

Resultater Gruppespill runde 1


Espen Eidsnes - Magnus Stendal 8-2

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-2

Espen Eidsnes - Anne Grethe Gangsoy 3-5

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-0


Anne Grethe Gangsoy - Darko Mrdalj 5-2

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-4

Anne Grethe Gangsoy - Espen Eidsnes 5-3

Anne Grethe Gangsoy - Magnus Stendal 2-1

Anne Grethe Gangsoy - Trond Ove Gangsoy 3-3


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-1

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 4-4

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-3

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 3-6


Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-3

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-2

Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 6-3

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-5

Trond Ove Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 3-3


Darko Mrdalj - Anne Grethe Gangsoy 2-5

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 5-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-3

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 5-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-5


Magnus Stendal - Espen Eidsnes 2-8

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-5

Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 3-6

Magnus Stendal - Anne Grethe Gangsoy 1-2

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 6-3


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Anne Grethe Gangsoy, BSI Bordhockey 5 3 2 0 19 13 6 8
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 5 2 2 1 21 12 9 6
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 5 2 2 1 16 16 0 6
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 5 2 0 3 14 15 -1 4
5. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 5 1 2 2 13 16 -3 4
6. Magnus Stendal, Brent Plast BHK 5 1 0 4 13 24 -11 2

Resultater Gruppespill runde 2


Espen Eidsnes - Magnus Stendal 6-3

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 0-2

Espen Eidsnes - Anne Grethe Gangsoy 3-5

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-5

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-1


Anne Grethe Gangsoy - Darko Mrdalj 2-1

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-3

Anne Grethe Gangsoy - Espen Eidsnes 5-3

Anne Grethe Gangsoy - Magnus Stendal 6-4

Anne Grethe Gangsoy - Trond Ove Gangsoy 2-11


Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 5-3

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 3-5

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 5-2

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 3-1


Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-5

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-0

Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 5-0

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 2-3

Trond Ove Gangsoy - Anne Grethe Gangsoy 11-2


Darko Mrdalj - Anne Grethe Gangsoy 1-2

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 2-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-2

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-2

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-2


Magnus Stendal - Espen Eidsnes 3-6

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-2

Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 0-5

Magnus Stendal - Anne Grethe Gangsoy 4-6

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 1-3




Sluttspill

Kvartfinaler:

Anne Grethe Gangsoy - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Espen Eidsnes - Magnus Stendal 3-0 (5-4s,3-2,4-2)

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-3 (1-5,1-3,2-3s)


Semifinaler:

Anne Grethe Gangsoy - Trond Ove Gangsoy 0-3 (2-3,3-4,0-5w)

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-2 (4-2,2-3s,1-2,2-1,4-3s)


Finale:

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-1 (3-2,4-5s,4-2,4-3)


Bronsefinale:

Anne Grethe Gangsoy - Espen Eidsnes 0-3 (0-5w,0-5w,0-5w)




Sluttspill Kamp om 5. plass)

Finale:

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 0-1 (1-6)