Forskjell mellom versjoner av «2017.04.05, Bergensliga Spring 2017 nr 13»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2017 nr 13 05.04.2017--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; bor...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 5. apr. 2017 kl. 21:14



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 8 4 1 3 20 17 3 9
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 8 3 3 2 19 16 3 9
3. Ewoud van Veen, Bergen Bordhockey 8 3 3 2 21 20 1 9
4. Jakob van Veen, Bergen Bordhockey 8 1 5 2 12 14 -2 7
5. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 8 2 2 4 15 20 -5 6

Resultater Gruppespill runde 1


Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 3-0

Trond Ove Gangsoy - Jakob van Veen 2-2

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-2


Jakob van Veen - Darko Mrdalj 2-3

Jakob van Veen - Trond Ove Gangsoy 2-2

Jakob van Veen - Ewoud van Veen 3-3

Jakob van Veen - Arne Johannes Holmin 2-4


Darko Mrdalj - Jakob van Veen 3-2

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-1

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-5

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 2-4


Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 0-3

Ewoud van Veen - Jakob van Veen 3-3

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 4-3

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 4-2


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-3

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-2

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-4

Arne Johannes Holmin - Jakob van Veen 4-2


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 4 2 1 1 12 7 5 5
2. Ewoud van Veen, Bergen Bordhockey 4 2 1 1 11 11 0 5
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 4 2 0 2 11 11 0 4
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 4 2 0 2 10 12 -2 4
5. Jakob van Veen, Bergen Bordhockey 4 0 2 2 9 12 -3 2

Resultater Gruppespill runde 2


Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 4-4

Trond Ove Gangsoy - Jakob van Veen 0-0

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-4

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 2-1


Jakob van Veen - Darko Mrdalj 1-1

Jakob van Veen - Trond Ove Gangsoy 0-0

Jakob van Veen - Ewoud van Veen 1-1

Jakob van Veen - Arne Johannes Holmin 1-0


Darko Mrdalj - Jakob van Veen 1-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-2

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-3


Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 4-4

Ewoud van Veen - Jakob van Veen 1-1

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-3

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-1


Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-1

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-2

Arne Johannes Holmin - Jakob van Veen 0-1




Sluttspill

Kvartfinaler:

Arne Johannes Holmin - W.O.

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Ewoud van Veen - W.O.

Jakob van Veen - Darko Mrdalj 0-3 (1-3,3-4,4-5)


Semifinaler:

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-1 (4-3s,4-3,1-3,2-1)

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 0-3 (1-2,1-5,2-3s)


Finale:

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 1-3 (0-2,3-4,6-2,2-3)


Bronsefinale:

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 0-3 (0-5w,0-5w,0-5w)