2014.04.30, Bergensliga Spring 2014 nr 16

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk

Bergensliga Spring 2014 # 16 30.04.2014

Tabell Gruppespill


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Hans Chrisian Lonne, Stigarevolusjonen 24 18 2 4 99 46 53 38
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 24 18 2 4 86 51 35 38
3. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 24 16 5 3 74 43 31 37
4. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 24 17 3 4 96 43 53 37
5. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 24 12 6 6 63 56 7 30
6. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 24 14 1 9 69 42 27 29
7. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 24 11 3 10 61 48 13 25
8. Morten Aarflot, Jaren Bordhockey 24 8 2 14 62 60 2 18
9. Martin Hatlebrekke, BHK Graaveir 24 8 2 14 56 69 -13 18
10. Magnus Stendal, Minde Muthapuckers 24 6 5 13 48 75 -27 17
11. Andreas Zarman, BSI Bordhockey 24 7 0 17 29 70 -41 14
12. Endre Vestbo, Judasgeitene 24 4 3 17 33 73 -40 11
13. Andrzej Suslowicz, BSI Bordhockey 24 0 0 24 8 108 -100 0


Resultater Gruppespill 1


Espen Eidsnes - Magnus Stendal 5-2

Espen Eidsnes - Martin Hatlebrekke 8-1

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 3-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-1

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 2-3

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-2

Espen Eidsnes - Andrzej Suslowicz 4-1

Espen Eidsnes - Andreas Zarman 5-0

Espen Eidsnes - Endre Vestbo 6-1

Espen Eidsnes - Morten Aarflot 5-2

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 2-2

Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 6-4


Arne Johannes Holmin - Andreas Zarman 4-2

Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 4-2

Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 3-1

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-2

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 4-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-3

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 6-2

Arne Johannes Holmin - Martin Hatlebrekke 3-0

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-2

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 2-2

Arne Johannes Holmin - Andrzej Suslowicz 3-2


Hans Christian Lonne- Martin Hatlebrekke 6-2

Hans Christian Lonne- Svein Arne Fure 4-2

Hans Christian Lonne- Darko Mrdalj 5-3

Hans Christian Lonne- Trond Gangsoy 5-3

Hans Christian Lonne- Arne Johannes Holmin 3-4

Hans Christian Lonne- Andrzej Suslowicz 3-0

Hans Christian Lonne- Andreas Zarman 6-0

Hans Christian Lonne- Endre Vestbo 3-0

Hans Christian Lonne- Morten Aarflot 5-0

Hans Christian Lonne- Vegard Flatoy 2-4

Hans Christian Lonne- Espen Eidsnes 4-6

Hans Christian Lonne- Magnus Stendal 7-1


Trond Gangsoy - Endre Vestbo 2-1

Trond Gangsoy - Morten Aarflot 5-2

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 2-1

Trond Gangsoy - Hans Christian Lonne 3-5

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 3-2

Trond Gangsoy - Magnus Stendal 3-3

Trond Gangsoy - Martin Hatlebrekke 4-1

Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 3-1

Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 1-2

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-2

Trond Gangsoy - Andrzej Suslowicz 2-0

Trond Gangsoy - Andreas Zarman 3-1


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 2-1

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-5

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 1-2

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-2

Vegard Flatoy - Andrzej Suslowicz 4-3

Vegard Flatoy - Andreas Zarman 2-1

Vegard Flatoy - Endre Vestbo 1-1

Vegard Flatoy - Morten Aarflot 2-5

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 4-2

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-2

Vegard Flatoy - Magnus Stendal 5-0

Vegard Flatoy - Martin Hatlebrekke 3-2


Darko Mrdalj - Morten Aarflot 3-1

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 5-1

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 3-5

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-3

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 5-1

Darko Mrdalj - Martin Hatlebrekke 0-3

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 4-2

Darko Mrdalj - Trond Gangsoy 2-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-5

Darko Mrdalj - Andrzej Suslowicz 6-0

Darko Mrdalj - Andreas Zarman 1-2

Darko Mrdalj - Endre Vestbo 2-0


Morten Aarflot - Darko Mrdalj 1-3

Morten Aarflot - Trond Gangsoy 2-5

Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 1-3

Morten Aarflot - Andrzej Suslowicz 6-0

Morten Aarflot - Andreas Zarman 4-0

Morten Aarflot - Endre Vestbo 1-1

Morten Aarflot - Vegard Flatoy 5-2

Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 0-5

Morten Aarflot - Espen Eidsnes 2-5

Morten Aarflot - Magnus Stendal 6-0

Morten Aarflot - Martin Hatlebrekke 3-3

Morten Aarflot - Svein Arne Fure 2-3


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 1-2

Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 2-4

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 1-3

Svein Arne Fure - Magnus Stendal 2-2

Svein Arne Fure - Martin Hatlebrekke 2-1

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 2-4

Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 1-3

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-3

Svein Arne Fure - Andrzej Suslowicz 5-1

Svein Arne Fure - Andreas Zarman 1-2

Svein Arne Fure - Endre Vestbo 5-0

Svein Arne Fure - Morten Aarflot 3-2


Endre Vestbo - Trond Gangsoy 1-2

Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 2-4

Endre Vestbo - Andrzej Suslowicz 4-1

Endre Vestbo - Andreas Zarman 4-0

Endre Vestbo - Morten Aarflot 1-1

Endre Vestbo - Vegard Flatoy 1-1

Endre Vestbo - Hans Christian Lonne 0-3

Endre Vestbo - Espen Eidsnes 1-6

Endre Vestbo - Magnus Stendal 1-3

Endre Vestbo - Martin Hatlebrekke 4-0

Endre Vestbo - Svein Arne Fure 0-5

Endre Vestbo - Darko Mrdalj 0-2


Martin Hatlebrekke - Hans Christian Lonne 2-6

Martin Hatlebrekke - Espen Eidsnes 1-8

Martin Hatlebrekke - Magnus Stendal 2-2

Martin Hatlebrekke - Svein Arne Fure 1-2

Martin Hatlebrekke - Darko Mrdalj 3-0

Martin Hatlebrekke - Trond Gangsoy 1-4

Martin Hatlebrekke - Arne Johannes Holmin 0-3

Martin Hatlebrekke - Andrzej Suslowicz 4-0

Martin Hatlebrekke - Andreas Zarman 2-1

Martin Hatlebrekke - Endre Vestbo 0-4

Martin Hatlebrekke - Morten Aarflot 3-3

Martin Hatlebrekke - Vegard Flatoy 2-3


Andreas Zarman - Arne Johannes Holmin 2-4

Andreas Zarman - Andrzej Suslowicz 2-0

Andreas Zarman - Endre Vestbo 0-4

Andreas Zarman - Morten Aarflot 0-4

Andreas Zarman - Vegard Flatoy 1-2

Andreas Zarman - Hans Christian Lonne 0-6

Andreas Zarman - Espen Eidsnes 0-5

Andreas Zarman - Magnus Stendal 4-0

Andreas Zarman - Martin Hatlebrekke 1-2

Andreas Zarman - Svein Arne Fure 2-1

Andreas Zarman - Darko Mrdalj 2-1

Andreas Zarman - Trond Gangsoy 1-3


Magnus Stendal - Espen Eidsnes 2-5

Magnus Stendal - Martin Hatlebrekke 2-2

Magnus Stendal - Svein Arne Fure 2-2

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-5

Magnus Stendal - Trond Gangsoy 3-3

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 2-6

Magnus Stendal - Andrzej Suslowicz 5-0

Magnus Stendal - Andreas Zarman 0-4

Magnus Stendal - Endre Vestbo 3-1

Magnus Stendal - Morten Aarflot 0-6

Magnus Stendal - Vegard Flatoy 0-5

Magnus Stendal - Hans Christian Lonne 1-7


Andrzej Suslowicz - Andreas Zarman 0-2

Andrzej Suslowicz - Endre Vestbo 1-4

Andrzej Suslowicz - Morten Aarflot 0-6

Andrzej Suslowicz - Vegard Flatoy 3-4

Andrzej Suslowicz - Hans Christian Lonne 0-3

Andrzej Suslowicz - Espen Eidsnes 1-4

Andrzej Suslowicz - Magnus Stendal 0-5

Andrzej Suslowicz - Martin Hatlebrekke 0-4

Andrzej Suslowicz - Svein Arne Fure 1-5

Andrzej Suslowicz - Darko Mrdalj 0-6

Andrzej Suslowicz - Trond Gangsoy 0-2

Andrzej Suslowicz - Arne Johannes Holmin 2-3



Tabell Gruppespill 1


Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 12 10 1 1 52 20 32 21
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 12 9 2 1 41 23 18 20
3. Hans Chrisian Lonne, Stigarevolusjonen 12 9 0 3 53 25 28 18
4. Trond Gangsoy, BSI Bordhockey 12 8 2 2 33 21 12 18
5. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 12 6 3 3 29 26 3 15
6. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 12 7 0 5 34 24 10 14
7. Morten Aarflot, Jaren Bordhockey 12 4 2 6 33 30 3 10
8. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 12 4 1 7 27 27 0 9
9. Endre Vestbo, Judasgeitene 12 3 2 7 19 28 -9 8
10. Martin Hatlebrekke, BHK Graaveir 12 3 2 7 21 36 -15 8
11. Andreas Zarman, BSI Bordhockey 12 4 0 8 15 32 -17 8
12. Magnus Stendal, Minde Muthapuckers 12 2 3 7 21 46 -25 7
13. Andrzej Suslowicz, BSI Bordhockey 12 0 0 12 8 48 -40 0



Resultater Gruppespill 2


Espen Eidsnes - Magnus Stendal 6-2

Espen Eidsnes - Martin Hatlebrekke 5-2

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 1-2

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-4

Espen Eidsnes - Trond Gangsoy 3-3

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-4

Espen Eidsnes - Andrzej Suslowicz 5-0w

Espen Eidsnes - Andreas Zarman 3-0

Espen Eidsnes - Endre Vestbo 7-0

Espen Eidsnes - Morten Aarflot 3-1

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-2

Espen Eidsnes - Hans Christian Lonne 3-3


Arne Johannes Holmin - Andreas Zarman 2-1

Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 9-0

Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 4-3

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 5-2

Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 2-5

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-3

Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 1-2

Arne Johannes Holmin - Martin Hatlebrekke 6-3

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 4-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-0

Arne Johannes Holmin - Trond Gangsoy 2-6

Arne Johannes Holmin - Andrzej Suslowicz 5-0w


Hans Christian Lonne- Martin Hatlebrekke 3-5

Hans Christian Lonne- Svein Arne Fure 5-1

Hans Christian Lonne- Darko Mrdalj 3-2

Hans Christian Lonne- Trond Gangsoy 4-1

Hans Christian Lonne- Arne Johannes Holmin 5-2

Hans Christian Lonne- Andrzej Suslowicz 5-0w

Hans Christian Lonne- Andreas Zarman 3-2

Hans Christian Lonne- Endre Vestbo 4-1

Hans Christian Lonne- Morten Aarflot 4-1

Hans Christian Lonne- Vegard Flatoy 2-2

Hans Christian Lonne- Espen Eidsnes 3-3

Hans Christian Lonne- Magnus Stendal 5-1


Trond Gangsoy - Endre Vestbo 3-2

Trond Gangsoy - Morten Aarflot 4-2

Trond Gangsoy - Vegard Flatoy 2-2

Trond Gangsoy - Hans Christian Lonne 1-4

Trond Gangsoy - Espen Eidsnes 3-3

Trond Gangsoy - Magnus Stendal 2-1

Trond Gangsoy - Martin Hatlebrekke 4-1

Trond Gangsoy - Svein Arne Fure 3-3

Trond Gangsoy - Darko Mrdalj 3-2

Trond Gangsoy - Arne Johannes Holmin 6-2

Trond Gangsoy - Andrzej Suslowicz 5-0w

Trond Gangsoy - Andreas Zarman 5-0w


Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 4-3

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-5

Vegard Flatoy - Trond Gangsoy 2-2

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-5

Vegard Flatoy - Andrzej Suslowicz 5-0w

Vegard Flatoy - Andreas Zarman 4-1

Vegard Flatoy - Endre Vestbo 2-2

Vegard Flatoy - Morten Aarflot 2-1

Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-2

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-3

Vegard Flatoy - Magnus Stendal 3-2

Vegard Flatoy - Martin Hatlebrekke 5-4


Darko Mrdalj - Morten Aarflot 3-2

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 5-1

Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 2-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 4-2

Darko Mrdalj - Magnus Stendal 3-3

Darko Mrdalj - Martin Hatlebrekke 2-1

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 1-2

Darko Mrdalj - Trond Gangsoy 2-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-1

Darko Mrdalj - Andrzej Suslowicz 5-0w

Darko Mrdalj - Andreas Zarman 5-0w

Darko Mrdalj - Endre Vestbo 3-0


Morten Aarflot - Darko Mrdalj 2-3

Morten Aarflot - Trond Gangsoy 2-4

Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 3-4

Morten Aarflot - Andrzej Suslowicz 5-0w

Morten Aarflot - Andreas Zarman 1-3

Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-2

Morten Aarflot - Vegard Flatoy 1-2

Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 1-4

Morten Aarflot - Espen Eidsnes 1-3

Morten Aarflot - Magnus Stendal 6-1

Morten Aarflot - Martin Hatlebrekke 3-1

Morten Aarflot - Svein Arne Fure 1-3


Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 3-4

Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-5

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 2-1

Svein Arne Fure - Magnus Stendal 1-1

Svein Arne Fure - Martin Hatlebrekke 3-1

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 2-1

Svein Arne Fure - Trond Gangsoy 3-3

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 3-4

Svein Arne Fure - Andrzej Suslowicz 5-0w

Svein Arne Fure - Andreas Zarman 5-0w

Svein Arne Fure - Endre Vestbo 3-0

Svein Arne Fure - Morten Aarflot 3-1


Endre Vestbo - Trond Gangsoy 2-3

Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 0-9

Endre Vestbo - Andrzej Suslowicz 5-0w

Endre Vestbo - Andreas Zarman 0-2

Endre Vestbo - Morten Aarflot 2-3

Endre Vestbo - Vegard Flatoy 2-2

Endre Vestbo - Hans Christian Lonne 1-4

Endre Vestbo - Espen Eidsnes 0-7

Endre Vestbo - Magnus Stendal 0-4

Endre Vestbo - Martin Hatlebrekke 2-5

Endre Vestbo - Svein Arne Fure 0-3

Endre Vestbo - Darko Mrdalj 0-3


Martin Hatlebrekke - Hans Christian Lonne 5-3

Martin Hatlebrekke - Espen Eidsnes 2-5

Martin Hatlebrekke - Magnus Stendal 2-0

Martin Hatlebrekke - Svein Arne Fure 1-3

Martin Hatlebrekke - Darko Mrdalj 1-2

Martin Hatlebrekke - Trond Gangsoy 1-4

Martin Hatlebrekke - Arne Johannes Holmin 3-6

Martin Hatlebrekke - Andrzej Suslowicz 5-0w

Martin Hatlebrekke - Andreas Zarman 5-0w

Martin Hatlebrekke - Endre Vestbo 5-2

Martin Hatlebrekke - Morten Aarflot 1-3

Martin Hatlebrekke - Vegard Flatoy 4-5


Andreas Zarman - Arne Johannes Holmin 1-2

Andreas Zarman - Andrzej Suslowicz 5-0w

Andreas Zarman - Endre Vestbo 2-0

Andreas Zarman - Morten Aarflot 3-1

Andreas Zarman - Vegard Flatoy 1-4

Andreas Zarman - Hans Christian Lonne 2-3

Andreas Zarman - Espen Eidsnes 0-3

Andreas Zarman - Magnus Stendal 0-5w

Andreas Zarman - Martin Hatlebrekke 0-5w

Andreas Zarman - Svein Arne Fure 0-5w

Andreas Zarman - Darko Mrdalj 0-5w

Andreas Zarman - Trond Gangsoy 0-5w


Magnus Stendal - Espen Eidsnes 2-6

Magnus Stendal - Martin Hatlebrekke 0-2

Magnus Stendal - Svein Arne Fure 1-1

Magnus Stendal - Darko Mrdalj 3-3

Magnus Stendal - Trond Gangsoy 1-2

Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 2-1

Magnus Stendal - Andrzej Suslowicz 5-0w

Magnus Stendal - Andreas Zarman 5-0w

Magnus Stendal - Endre Vestbo 4-0

Magnus Stendal - Morten Aarflot 1-6

Magnus Stendal - Vegard Flatoy 2-3

Magnus Stendal - Hans Christian Lonne 1-5


Andrzej Suslowicz - Andreas Zarman 0-5w

Andrzej Suslowicz - Endre Vestbo 0-5w

Andrzej Suslowicz - Morten Aarflot 0-5w

Andrzej Suslowicz - Vegard Flatoy 0-5w

Andrzej Suslowicz - Hans Christian Lonne 0-5w

Andrzej Suslowicz - Espen Eidsnes 0-5w

Andrzej Suslowicz - Magnus Stendal 0-5w

Andrzej Suslowicz - Martin Hatlebrekke 0-5w

Andrzej Suslowicz - Svein Arne Fure 0-5w

Andrzej Suslowicz - Darko Mrdalj 0-5w

Andrzej Suslowicz - Trond Gangsoy 0-5w

Andrzej Suslowicz - Arne Johannes Holmin 0-5w






1. Hans Christian Lonne: Bergar spaninga i Bergensligaen Vår 2014 med ein hårfin fyrsteplass på denne ekstraordinære supertosdagen, som vart spelt på månadens siste dag sidan 1. mai fall på ein tordsag i år. Før nest siste kamp trenger han å ta tre poeng mot Eidsnes og Stendal for å slå Holmin på innbyrdes. Presisjonen til HC kan vera ekstremt god til tider, noko han vinner denne ligaen på. Berre fjerdeplass på quiz.

2. Arne Johannes Holmin: Etter ein sterk siger over Eidsnes, som han såg som den farlegaste utfordraren til fyrsteplassen, vert det eit irriterande tap for Stendal, som spelar for klubben og surfar i land på ei tidleg 2-0-leiing. Prøvar å trena på smygar, med noko hell. Vinner quiz.

3. Trond Gangsoy: Slår litt tilbake frå 18. plassen på NM, men kjem ikkje skikkeleg i gang til å kunne gå til topps. Spelar ein vanvittig god kamp mot Holmin i si siste spelande runde, der tempo og presisjon klaffar optimalt.

4. Espen Eidsnes: Har ein glimrande sjanse til å vinna sin fyrste supertorsdag med siger i sin siste kamp, men kjem tidleg under mot HC, og må ta att 1-3 til 3-3 mot slutten. Har fleire sjansar, men manglar killeren frå anten venstre eller høgre ving. Kampen kokar ut i uavgjort, og Eidsnes fell heilt til 4. plass heller enn å kunne avgjera ligaen med omkamp mot Holmin.

5. Vegard Flatoy: Eit stykke bak topp-kvartetten, truleg grunna mangel på NM. Har 45 poeng å ta inn på Eidsnes i kamp om bronsemedaljen, noko han absolutt bør ta seg mål av å klara.

6. Darko Mrdalj: Kveldens tettaste forsvar, men til liks med Flatøy merkar han kanskje at dei som var på NM har ein ekstra snert i duellane. Kan gå for noko hardare støt med senter på skyflar.

7. Svein Arne Fure: Tidenes mest katastrofale start på ein supertorsdag med 1-1-6 gjorde det vanskeleg å oppnå god plassering. Merner han spelar som om han ikkje er der, og heller skal på liga til ordinær tid på torsdag. Får til ein uplanlagd Myllargut.

8. Morten Aarflot: Trond Ove meiner det er enormt sjokkerande at Morten unngår nedrykksplassering. Men faktum er at Morten vert betre og betre, er snart berre gode senterfinter frå å urfordra medaljane. Set Stendal skikkeleg på plass.

9. Martin Hatlebrekke: Spelar hockey som søkjer etter nye triks. Skal delta på mange ligaer på rad frametter, og finner kanskje tilbake til dei gode plasseringane frå tidlegare.

10. Magnus Stendal: Spelar altfor rotete hockey når han ligger under, men kan snu det til trygg og effektiv hockey når han verkeleg vil. Likar ikkje supertorsdag, sidan han ikkje kan skrell-slå-ut nokon i sluttspel.

11. Andreas Zarman: Kjem etterkvart bra i gang med den rolege spelestilen sin, men må gå med fem kampar att mot spelarar han to 6 poeng mot i fyrste runde, og kunne klatra med fullspelt liga. Sjukt god på alle tenkjelege variantar av Bulldozar.

12. Endre Vestbo: Leverar ikkje som då han om til A i NM, noko som hovudsakleg skuldast berre eitt poeng i spelte kampar i andre runde. Kanskje masterskrivinga tyngjer?

13. Andrzej Suslowicz: Kompis av Morten som spelar for fyrste gong på 16 år, og nesten tek poeng mot Holmin i fyrste kamp. Må heim og retta matteprøver etter fyrste runde.