http://puck.no/mediawiki126/index.php?title=2014.09.18,_Bergensliga_Autumn_2014_nr_5&feed=atom&action=history
2014.09.18, Bergensliga Autumn 2014 nr 5 - Revisjonshistorikk
2024-03-28T11:36:22Z
Revisjonshistorikk for denne siden
MediaWiki 1.26.2
http://puck.no/mediawiki126/index.php?title=2014.09.18,_Bergensliga_Autumn_2014_nr_5&diff=1843&oldid=prev
Puckno wiki på 25. apr. 2015 kl. 08:17
2015-04-25T08:17:37Z
<p></p>
<a href="http://puck.no/mediawiki126/index.php?title=2014.09.18,_Bergensliga_Autumn_2014_nr_5&diff=1843&oldid=1019">Vis endringer</a>
Puckno wiki
http://puck.no/mediawiki126/index.php?title=2014.09.18,_Bergensliga_Autumn_2014_nr_5&diff=1019&oldid=prev
Puckno wiki på 18. sep. 2014 kl. 21:33
2014-09-18T21:33:38Z
<p></p>
<a href="http://puck.no/mediawiki126/index.php?title=2014.09.18,_Bergensliga_Autumn_2014_nr_5&diff=1019&oldid=1017">Vis endringer</a>
Puckno wiki
http://puck.no/mediawiki126/index.php?title=2014.09.18,_Bergensliga_Autumn_2014_nr_5&diff=1017&oldid=prev
Puckno wiki: Ny side: ===Bergensliga Autumn 2014 #5 18.09.2014=== '''Tabell Gruppespill''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #a...
2014-09-18T19:01:34Z
<p>Ny side: ===Bergensliga Autumn 2014 #5 18.09.2014=== '''Tabell Gruppespill''' {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #a...</p>
<p><b>Ny side</b></p><div>===Bergensliga Autumn 2014 #5 18.09.2014===<br />
<br />
<br />
<br />
'''Tabell Gruppespill'''<br />
<br />
<br />
<br />
{| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;"<br />
| Pl ||Navn || K || S || U || T || MS|| MI|| +/- || P<br />
|-<br />
| 1. ||Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen || 12 || 11 || 1 || 0 || 54|| 18|| 36 || 23<br />
|-<br />
| 2. ||Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers || 12 || 7 || 2 || 3 || 39|| 23|| 16 || 16<br />
|-<br />
| 3. ||Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers || 12 || 7 || 2 || 3 || 34|| 24|| 10 || 16<br />
|-<br />
| 4. ||Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen || 12 || 7 || 1 || 4 || 43|| 38|| 5 || 15<br />
|-<br />
| 5. ||Morten Aarflot, Minde Muthapuckers || 12 || 3 || 1 || 8 || 25|| 37|| -12 || 7<br />
|-<br />
| 6. ||Daniel Flatoy, Tannverk || 12 || 2 || 0 ||10 || 20|| 48|| -28 || 4<br />
|-<br />
| 7. ||Endre Vestbo, Judasgeitene || 12 || 1 || 1 ||10 || 16|| 43|| -27 || 3<br />
|}<br />
<br />
<br />
'''Resultater Gruppespill runde 1'''<br />
<br />
<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Endre Vestbo 3-1<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 4-3<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 4-3<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Daniel Flatoy 3-0<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 7-1<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 5-1<br />
<br />
<br />
<br />
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 3-2<br />
<br />
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 1-0<br />
<br />
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 3-4<br />
<br />
Vegard Flatoy - Endre Vestbo 2-1<br />
<br />
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-0<br />
<br />
Vegard Flatoy - Daniel Flatoy 4-1<br />
<br />
<br />
<br />
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 4-1<br />
<br />
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 0-1<br />
<br />
Svein Arne Fure - Daniel Flatoy 5-0<br />
<br />
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 3-2<br />
<br />
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-5<br />
<br />
Svein Arne Fure - Endre Vestbo 5-2<br />
<br />
<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 1-4<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 3-4<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 6-1<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 0-4<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Daniel Flatoy 6-4<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 3-3<br />
<br />
<br />
<br />
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 2-3<br />
<br />
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 2-3<br />
<br />
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 2-3<br />
<br />
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 1-7<br />
<br />
Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-0<br />
<br />
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 3-3<br />
<br />
<br />
<br />
Endre Vestbo - Hans Christian Lonne 1-3<br />
<br />
Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 1-6<br />
<br />
Endre Vestbo - Vegard Flatoy 1-2<br />
<br />
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 4-2<br />
<br />
Endre Vestbo - Morten Aarflot 0-3<br />
<br />
Endre Vestbo - Svein Arne Fure 2-5<br />
<br />
<br />
<br />
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 3-2<br />
<br />
Daniel Flatoy - Svein Arne Fure 0-5<br />
<br />
Daniel Flatoy - Hans Christian Lonne 0-3<br />
<br />
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 2-4<br />
<br />
Daniel Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-6<br />
<br />
Daniel Flatoy - Vegard Flatoy 1-4<br />
<br />
<br />
<br />
'''Tabell Gruppespill runde 1'''<br />
<br />
<br />
<br />
{| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;"<br />
| Pl ||Navn || K || S || U || T || MS|| MI|| +/- || P<br />
|-<br />
| 1. ||Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen || 6 || 6 || 0 || 0 || 26|| 9|| 17 || 12<br />
|-<br />
| 2. ||Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers || 6 || 5 || 0 || 1 || 17|| 8|| 9 || 10<br />
|-<br />
| 3. ||Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers || 6 || 4 || 0 || 2 || 18|| 11|| 7 || 8<br />
|-<br />
| 4. ||Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen || 6 || 2 || 1 || 3 || 19|| 20|| -1 || 5<br />
|-<br />
| 5. ||Morten Aarflot, Minde Muthapuckers || 6 || 1 || 1 || 4 || 13|| 19|| -6 || 3<br />
|-<br />
| 6. ||Endre Vestbo, Judasgeitene || 6 || 1 || 0 || 5 || 9|| 21|| -12 || 2<br />
|-<br />
| 7. ||Daniel Flatoy, Tannverk || 6 || 1 || 0 || 5 || 10|| 24|| -14 || 2<br />
|}<br />
<br />
<br />
'''Resultater Gruppespill runde 2'''<br />
<br />
<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Endre Vestbo 7-0<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 4-1<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 4-2<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Daniel Flatoy 5-1<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 4-1<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 4-4<br />
<br />
<br />
<br />
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 3-2<br />
<br />
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 2-2<br />
<br />
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-4<br />
<br />
Vegard Flatoy - Endre Vestbo 2-2<br />
<br />
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-4<br />
<br />
Vegard Flatoy - Daniel Flatoy 5-2<br />
<br />
<br />
<br />
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-5<br />
<br />
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 2-2<br />
<br />
Svein Arne Fure - Daniel Flatoy 6-0<br />
<br />
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 4-1<br />
<br />
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 4-4<br />
<br />
Svein Arne Fure - Endre Vestbo 3-0<br />
<br />
<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 5-2<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 1-4<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 4-3<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 4-3<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Daniel Flatoy 4-3<br />
<br />
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 6-3<br />
<br />
<br />
<br />
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 2-3<br />
<br />
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 2-1<br />
<br />
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 1-4<br />
<br />
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 1-4<br />
<br />
Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-0<br />
<br />
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 3-6<br />
<br />
<br />
<br />
Endre Vestbo - Hans Christian Lonne 0-7<br />
<br />
Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 3-4<br />
<br />
Endre Vestbo - Vegard Flatoy 2-2<br />
<br />
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 2-3<br />
<br />
Endre Vestbo - Morten Aarflot 0-3<br />
<br />
Endre Vestbo - Svein Arne Fure 0-3<br />
<br />
<br />
<br />
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 1-2<br />
<br />
Daniel Flatoy - Svein Arne Fure 0-6<br />
<br />
Daniel Flatoy - Hans Christian Lonne 1-5<br />
<br />
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 3-2<br />
<br />
Daniel Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-4<br />
<br />
Daniel Flatoy - Vegard Flatoy 2-5<br />
<br />
<br />
<br />
----<br />
<br />
<br />
<br />
'''Tabell Ksmp om 5. plass'''<br />
<br />
<br />
<br />
{| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;"<br />
| Pl ||Navn || K || S || U || T || MS|| MI|| +/- || P<br />
|-<br />
| 1. ||Endre Vestbo, Judasgeitene || 4 || 3 || 0 || 1 || 12|| 7|| 5 || 6<br />
|-<br />
| 2. ||Morten Aarflot, Minde Muthapuckers || 4 || 3 || 0 || 1 || 10|| 6|| 4 || 6<br />
|-<br />
| 3. ||Daniel Flatoy, Tannverk || 4 || 0 || 0 || 4 || 5|| 14|| -9 || 0<br />
|}<br />
<br />
<br />
'''Resultater '''<br />
<br />
<br />
<br />
Endre Vestbo - Morten Aarflot 2-1<br />
<br />
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 2-1<br />
<br />
<br />
<br />
Morten Aarflot - Endre Vestbo 1-2<br />
<br />
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 3-2<br />
<br />
<br />
<br />
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 1-2<br />
<br />
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 2-3<br />
<br />
<br />
<br />
'''Tabell Kamp om 5. plass runde 1'''<br />
<br />
<br />
<br />
{| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;"<br />
| Pl ||Navn || K || S || U || T || MS|| MI|| +/- || P<br />
|-<br />
| 1. ||Endre Vestbo, Judasgeitene || 2 || 2 || 0 || 0 || 4|| 2|| 2 || 4<br />
|-<br />
| 2. ||Morten Aarflot, Minde Muthapuckers || 2 || 1 || 0 || 1 || 4|| 4|| 0 || 2<br />
|-<br />
| 3. ||Daniel Flatoy, Tannverk || 2 || 0 || 0 || 2 || 3|| 5|| -2 || 0<br />
|}<br />
<br />
<br />
'''Resultater Kamp om 5. plass runde 2'''<br />
<br />
<br />
<br />
Endre Vestbo - Morten Aarflot 2-3<br />
<br />
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 6-2<br />
<br />
<br />
<br />
Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-2<br />
<br />
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 3-0<br />
<br />
<br />
<br />
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 2-6<br />
<br />
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 0-3<br />
<br />
<br />
<br />
----<br />
<br />
<br />
<br />
'''Sluttspill'''<br />
<br />
<br />
<br />
'''Semifinaler:'''<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-2 (3-2,0-4,1-2s,3-2s,3-2)<br />
<br />
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-1 (2-3s,3-0,3-2s,5-0)<br />
<br />
<br />
<br />
'''Finale:'''<br />
<br />
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 3-1 (1-4,3-0,4-1,9-1)<br />
<br />
<br />
<br />
'''Bronsefinale:'''<br />
<br />
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-3 (3-2s,3-5,2-3,0-4)<br />
<br />
<br />
<br />
----<br />
<br />
<br />
<br />
'''Play-off om 5. plass'''<br />
<br />
<br />
<br />
'''Finale:'''<br />
<br />
Endre Vestbo - Morten Aarflot 1-0 (5-1)</div>
Puckno wiki