2014.09.18, Bergensliga Autumn 2014 nr 5
Bergensliga Autumn 2014 #5 18.09.2014
Tabell Gruppespill
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 12 | 11 | 1 | 0 | 54 | 18 | 36 | 23 |
2. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 12 | 7 | 2 | 3 | 39 | 23 | 16 | 16 |
3. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 12 | 7 | 2 | 3 | 34 | 24 | 10 | 16 |
4. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 12 | 7 | 1 | 4 | 43 | 38 | 5 | 15 |
5. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 12 | 3 | 1 | 8 | 25 | 37 | -12 | 7 |
6. | Daniel Flatoy, Tannverk | 12 | 2 | 0 | 10 | 20 | 48 | -28 | 4 |
7. | Endre Vestbo, Judasgeitene | 12 | 1 | 1 | 10 | 16 | 43 | -27 | 3 |
Resultater Gruppespill runde 1
Hans Christian Lonne - Endre Vestbo 3-1
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 4-3
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 4-3
Hans Christian Lonne - Daniel Flatoy 3-0
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 7-1
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 5-1
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 3-2
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 1-0
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 3-4
Vegard Flatoy - Endre Vestbo 2-1
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-0
Vegard Flatoy - Daniel Flatoy 4-1
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 4-1
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 0-1
Svein Arne Fure - Daniel Flatoy 5-0
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 3-2
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-5
Svein Arne Fure - Endre Vestbo 5-2
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 1-4
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 3-4
Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 6-1
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 0-4
Arne Johannes Holmin - Daniel Flatoy 6-4
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 3-3
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 2-3
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 2-3
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 2-3
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 1-7
Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-0
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 3-3
Endre Vestbo - Hans Christian Lonne 1-3
Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 1-6
Endre Vestbo - Vegard Flatoy 1-2
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 4-2
Endre Vestbo - Morten Aarflot 0-3
Endre Vestbo - Svein Arne Fure 2-5
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 3-2
Daniel Flatoy - Svein Arne Fure 0-5
Daniel Flatoy - Hans Christian Lonne 0-3
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 2-4
Daniel Flatoy - Arne Johannes Holmin 4-6
Daniel Flatoy - Vegard Flatoy 1-4
Tabell Gruppespill runde 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 9 | 17 | 12 |
2. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 8 | 9 | 10 |
3. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | 11 | 7 | 8 |
4. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 20 | -1 | 5 |
5. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 6 | 1 | 1 | 4 | 13 | 19 | -6 | 3 |
6. | Endre Vestbo, Judasgeitene | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 21 | -12 | 2 |
7. | Daniel Flatoy, Tannverk | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 24 | -14 | 2 |
Resultater Gruppespill runde 2
Hans Christian Lonne - Endre Vestbo 7-0
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 4-1
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 4-2
Hans Christian Lonne - Daniel Flatoy 5-1
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 4-1
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 4-4
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 3-2
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 2-2
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-4
Vegard Flatoy - Endre Vestbo 2-2
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-4
Vegard Flatoy - Daniel Flatoy 5-2
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-5
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 2-2
Svein Arne Fure - Daniel Flatoy 6-0
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 4-1
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 4-4
Svein Arne Fure - Endre Vestbo 3-0
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 5-2
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 1-4
Arne Johannes Holmin - Endre Vestbo 4-3
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 4-3
Arne Johannes Holmin - Daniel Flatoy 4-3
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 6-3
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 2-3
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 2-1
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 1-4
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 1-4
Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-0
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 3-6
Endre Vestbo - Hans Christian Lonne 0-7
Endre Vestbo - Arne Johannes Holmin 3-4
Endre Vestbo - Vegard Flatoy 2-2
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 2-3
Endre Vestbo - Morten Aarflot 0-3
Endre Vestbo - Svein Arne Fure 0-3
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 1-2
Daniel Flatoy - Svein Arne Fure 0-6
Daniel Flatoy - Hans Christian Lonne 1-5
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 3-2
Daniel Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-4
Daniel Flatoy - Vegard Flatoy 2-5
Tabell Ksmp om 5. plass
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Endre Vestbo, Judasgeitene | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 7 | 5 | 6 |
2. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 6 |
3. | Daniel Flatoy, Tannverk | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | -9 | 0 |
Resultater
Endre Vestbo - Morten Aarflot 2-1
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 2-1
Morten Aarflot - Endre Vestbo 1-2
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 3-2
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 1-2
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 2-3
Tabell Kamp om 5. plass runde 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Endre Vestbo, Judasgeitene | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 |
2. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 |
3. | Daniel Flatoy, Tannverk | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 |
Resultater Kamp om 5. plass runde 2
Endre Vestbo - Morten Aarflot 2-3
Endre Vestbo - Daniel Flatoy 6-2
Morten Aarflot - Endre Vestbo 3-2
Morten Aarflot - Daniel Flatoy 3-0
Daniel Flatoy - Endre Vestbo 2-6
Daniel Flatoy - Morten Aarflot 0-3
Sluttspill
Semifinaler:
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-2 (3-2,0-4,1-2s,3-2s,3-2)
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-1 (2-3s,3-0,3-2s,5-0)
Finale:
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 3-1 (1-4,3-0,4-1,9-1)
Bronsefinale:
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-3 (3-2s,3-5,2-3,0-4)
Play-off om 5. plass
Finale:
Endre Vestbo - Morten Aarflot 1-0 (5-1)