Forskjell mellom versjoner av «2015.02.26, Bergensliga Spring 2015 nr 8»
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga_Spring_2015_#_8 26.02.2015--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...) |
(Ingen forskjell)
|
Revisjonen fra 26. feb. 2015 kl. 23:53
Tabell Gruppespill
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 15 | 11 | 2 | 2 | 43 | 21 | 22 | 24 |
2. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 15 | 9 | 2 | 4 | 47 | 29 | 18 | 20 |
3. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 15 | 8 | 1 | 6 | 32 | 28 | 4 | 17 |
4. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 15 | 7 | 1 | 7 | 34 | 30 | 4 | 15 |
5. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 15 | 5 | 2 | 8 | 31 | 39 | -8 | 12 |
6. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 15 | 0 | 2 | 13 | 9 | 49 | -40 | 2 |
Resultater Gruppespill runde 1
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 0-1
Morten Aarflot - Darko Mrdalj 2-3
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 0-7
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 0-5
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 0-3
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 3-1
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 1-0
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 7-0
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 2-0
Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 2-2
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 2-0
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 0-1
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-3
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 5-0
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 0-3
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 0-2
Darko Mrdalj - Morten Aarflot 3-2
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 0-2
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-6
Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 2-2
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 1-3
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 1-3
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-2
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 6-1
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 3-0
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 1-0
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-1
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 2-0
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 0-2
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 3-0
Tabell Gruppespill runde 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 9 |
2. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 8 |
3. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 9 | 5 | 6 |
4. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 4 |
5. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 14 | -8 | 3 |
6. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 19 | -17 | 0 |
Resultater Gruppespill runde 2
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 0-1
Morten Aarflot - Darko Mrdalj 0-6
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 0-3
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 1-1
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 1-4
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 2-0
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 4-1
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 3-0
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 6-2
Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 2-2
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 4-3
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-4
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 3-2
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 1-1
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 3-5
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 3-4
Darko Mrdalj - Morten Aarflot 6-0
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 2-1
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-5
Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 2-2
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 0-2
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 4-0
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 2-3
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-4
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 4-1
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 1-0
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 0-4
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-2
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 2-6
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 5-3
Tabell Gruppespill runde 2
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Hans Christian Lonne, Stigarevolusjonen | 10 | 8 | 2 | 0 | 32 | 8 | 24 | 18 |
2. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 10 | 6 | 0 | 4 | 29 | 19 | 10 | 12 |
3. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 18 | 0 | 12 |
4. | Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers | 10 | 4 | 1 | 5 | 21 | 22 | -1 | 9 |
5. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 10 | 3 | 2 | 5 | 23 | 26 | -3 | 8 |
6. | Morten Aarflot, Minde Muthapuckers | 10 | 0 | 1 | 9 | 4 | 34 | -30 | 1 |
Resultater Gruppespill runde 3
Morten Aarflot - Vegard Flatoy 1-4
Morten Aarflot - Darko Mrdalj 0-3
Morten Aarflot - Hans Christian Lonne 1-3
Morten Aarflot - Svein Arne Fure 0-2
Morten Aarflot - Arne Johannes Holmin 3-3
Hans Christian Lonne - Arne Johannes Holmin 2-5
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 2-1
Hans Christian Lonne - Morten Aarflot 3-1
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 2-5
Hans Christian Lonne - Darko Mrdalj 2-1
Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 5-1
Svein Arne Fure - Hans Christian Lonne 1-2
Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 2-3
Svein Arne Fure - Morten Aarflot 2-0
Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 3-2
Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 1-5
Darko Mrdalj - Morten Aarflot 3-0
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 2-1
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-5
Darko Mrdalj - Hans Christian Lonne 1-2
Arne Johannes Holmin - Hans Christian Lonne 5-2
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 2-2
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-2
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-1
Arne Johannes Holmin - Morten Aarflot 3-3
Vegard Flatoy - Morten Aarflot 4-1
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-2
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-2
Vegard Flatoy - Hans Christian Lonne 5-2
Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 2-3
Sluttspill
Semifinaler:
Hans Christian Lonne - Svein Arne Fure 3-1 (3-0,2-5,3-1,4-1)
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 1-3 (4-0,2-6,3-4,3-4s)
Finale:
Hans Christian Lonne - Vegard Flatoy 3-0 (2-1s,2-0,6-3)
Bronsefinale:
Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-2 (1-0,0-2,5-4,1-2,4-2)
Kamp om 5. plass
Finale:
Darko Mrdalj - Morten Aarflot 2-0 (1-0,5-1)
1. Hans Christian Lonne:
2. Vegard Flatoy:
3. Arne Johannes Holmin:
4. Svein Arne Fure:
5. Darko Mrdalj:
6. Morten Aarflot: