Forskjell mellom versjoner av «2016.04.14 Bergensliga Spring 2016 nr 14»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2016 #14 14.04.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 14. apr. 2016 kl. 22:12



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 9 7 1 1 41 12 29 15
2. Ewoud van Veen, Bizarro 9 6 1 2 25 14 11 13
3. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 9 5 2 2 27 21 6 12
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 9 5 1 3 25 20 5 11
5. Anne Grethe Gangsoy, BSI Bordhockey 9 3 3 3 29 28 1 9
6. Svein Arne Fure, Minde Muthapuckers 9 4 0 5 22 22 0 8
7. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 9 3 1 5 15 22 -7 7
8. Henning Tvedten, BHK Graaveir 9 3 1 5 24 34 -10 7
9. Lukas van Veen, Bizarro City 9 3 0 6 12 24 -12 6
10. Jonas Nordtveit, Bergen Bordhockey 9 1 0 8 8 31 -23 2

Resultater Gruppespill


Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 3-3

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-1

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 6-3

Vegard Flatoy - Lukas van Veen 3-1

Vegard Flatoy - Jonas Nordtveit 4-2

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 4-1

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 0-4

Vegard Flatoy - Anne Grethe Gangsoy 3-3

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 1-3


Jonas Nordtveit - Darko Mrdalj 1-6

Jonas Nordtveit - Svein Arne Fure 0-4

Jonas Nordtveit - Anne Grethe Gangsoy 0-4

Jonas Nordtveit - Ewoud van Veen 0-2

Jonas Nordtveit - Vegard Flatoy 2-4

Jonas Nordtveit - Espen Eidsnes 1-5

Jonas Nordtveit - Arne Johannes Holmin 3-2

Jonas Nordtveit - Henning Tvedten 0-2

Jonas Nordtveit - Lukas van Veen 1-2


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 4-2

Ewoud van Veen - Henning Tvedten 7-1

Ewoud van Veen - Lukas van Veen 1-2

Ewoud van Veen - Jonas Nordtveit 2-0

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 2-1

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 3-2

Ewoud van Veen - Anne Grethe Gangsoy 2-2

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 3-1

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 1-3


Lukas van Veen - Svein Arne Fure 2-3

Lukas van Veen - Anne Grethe Gangsoy 0-3

Lukas van Veen - Ewoud van Veen 2-1

Lukas van Veen - Vegard Flatoy 1-3

Lukas van Veen - Espen Eidsnes 0-3

Lukas van Veen - Arne Johannes Holmin 2-5

Lukas van Veen - Henning Tvedten 2-5

Lukas van Veen - Jonas Nordtveit 2-1

Lukas van Veen - Darko Mrdalj 1-0


Anne Grethe Gangsoy - Henning Tvedten 5-5

Anne Grethe Gangsoy - Lukas van Veen 3-0

Anne Grethe Gangsoy - Jonas Nordtveit 4-0

Anne Grethe Gangsoy - Darko Mrdalj 4-1

Anne Grethe Gangsoy - Svein Arne Fure 2-6

Anne Grethe Gangsoy - Ewoud van Veen 2-2

Anne Grethe Gangsoy - Vegard Flatoy 3-3

Anne Grethe Gangsoy - Espen Eidsnes 3-7

Anne Grethe Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-4


Henning Tvedten - Anne Grethe Gangsoy 5-5

Henning Tvedten - Ewoud van Veen 1-7

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 3-6

Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-6

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 3-4

Henning Tvedten - Lukas van Veen 5-2

Henning Tvedten - Jonas Nordtveit 2-0

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-3

Henning Tvedten - Svein Arne Fure 3-1


Svein Arne Fure - Lukas van Veen 3-2

Svein Arne Fure - Jonas Nordtveit 4-0

Svein Arne Fure - Darko Mrdalj 1-2

Svein Arne Fure - Anne Grethe Gangsoy 6-2

Svein Arne Fure - Ewoud van Veen 2-3

Svein Arne Fure - Vegard Flatoy 4-0

Svein Arne Fure - Espen Eidsnes 0-7

Svein Arne Fure - Arne Johannes Holmin 1-3

Svein Arne Fure - Henning Tvedten 1-3


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 2-4

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 1-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-0

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-3

Arne Johannes Holmin - Lukas van Veen 5-2

Arne Johannes Holmin - Jonas Nordtveit 2-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-1

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-1

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 4-3


Darko Mrdalj - Jonas Nordtveit 6-1

Darko Mrdalj - Svein Arne Fure 2-1

Darko Mrdalj - Anne Grethe Gangsoy 1-4

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 1-2

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-4

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-7

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 1-1

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1

Darko Mrdalj - Lukas van Veen 0-1


Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 3-3

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 0-3

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 6-1

Espen Eidsnes - Lukas van Veen 3-0

Espen Eidsnes - Jonas Nordtveit 5-1

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 7-0

Espen Eidsnes - Svein Arne Fure 7-0

Espen Eidsnes - Anne Grethe Gangsoy 7-3

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-1




Tabell Kamp om 5. plass

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Anne Grethe Gangsoy, BSI Bordhockey 3 2 1 0 9 7 2 5
2. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 3 2 0 1 12 7 5 4
3. Henning Tvedten, BHK Graaveir 3 1 1 1 9 8 1 3
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 3 0 0 3 3 11 -8 0

Resultater Kamp om 5. plass


Anne Grethe Gangsoy - Vegard Flatoy 3-2

Anne Grethe Gangsoy - Darko Mrdalj 3-2

Anne Grethe Gangsoy - Henning Tvedten 3-3


Darko Mrdalj - Henning Tvedten 0-3

Darko Mrdalj - Anne Grethe Gangsoy 2-3

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-5


Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-0

Henning Tvedten - Vegard Flatoy 3-5

Henning Tvedten - Anne Grethe Gangsoy 3-3


Vegard Flatoy - Anne Grethe Gangsoy 2-3

Vegard Flatoy - Henning Tvedten 5-3

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 5-1




Sluttspill

Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-0 (7-2,5-4,3-0)

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-2 (5-2,1-2s,5-1,4-5s,3-0)

Vegard Flatoy - Svein Arne Fure 0-3 (2-3,2-3,2-6)

Arne Johannes Holmin - Anne Grethe Gangsoy 3-2 (3-0,2-3,5-4s,1-2s,2-1)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-2 (4-3,2-4,3-1,3-4s,3-2s)

Ewoud van Veen - Svein Arne Fure 3-2 (3-4s,2-3,5-4,2-1s,4-2)


Finale:

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 3-0 (2-1s,4-2,5-1)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Svein Arne Fure 3-0 (4-3,6-1,3-2)




Sluttspill Kamp om 9. plass

Finale:

Lukas van Veen - Jonas Nordtveit 2-1 (2-3s,2-1,2-1)