Forskjell mellom versjoner av «2016.09.15 Bergensliga Autumn 2016 nr 5»
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Autumn 2016 #5 15.09.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border...) |
m (Puckno wiki flyttet siden 2016.09.015 Bergensliga Autumn 2016 nr 5 til 2016.09.15 Bergensliga Autumn 2016 nr 5) |
(Ingen forskjell)
|
Nåværende revisjon fra 22. sep. 2016 kl. 20:31
Tabell Gruppespill
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers | 18 | 17 | 1 | 0 | 77 | 20 | 57 | 35 |
2. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 18 | 10 | 3 | 5 | 53 | 31 | 22 | 23 |
3. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 18 | 9 | 3 | 6 | 51 | 38 | 13 | 21 |
4. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 18 | 7 | 3 | 8 | 50 | 48 | 2 | 17 |
5. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 18 | 6 | 1 | 11 | 41 | 63 | -22 | 13 |
6. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 18 | 6 | 1 | 11 | 39 | 63 | -24 | 13 |
7. | Milan Marcic, | 18 | 1 | 2 | 15 | 21 | 69 | -48 | 4 |
Resultater Gruppespill runde 1
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-0
Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-2
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 4-1
Darko Mrdalj - Milan Marcic 2-0
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-0
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 2-4
Vegard Flatoy - Milan Marcic 4-2
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-4
Vegard Flatoy - Henning Tvedten 7-4
Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 2-5
Milan Marcic - Espen Eidsnes 1-6
Milan Marcic - Vegard Flatoy 2-4
Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-4
Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-2
Milan Marcic - Henning Tvedten 1-3
Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-1
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-2
Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-1
Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-1
Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 5-2
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 4-2
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 4-2
Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 4-1
Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-2
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 0-2
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-3
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-4
Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-3
Henning Tvedten - Vegard Flatoy 4-7
Henning Tvedten - Milan Marcic 3-1
Tabell Gruppespill 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 7 | 11 | 9 |
2. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 9 |
3. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 9 | 4 | 6 |
4. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 | 19 | -3 | 4 |
5. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 18 | -8 | 2 |
6. | Milan Marcic, | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | -14 | 0 |
Resultater Gruppespill runde 2
Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-0
Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 4-3
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 5-0
Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 6-2
Espen Eidsnes - Henning Tvedten 7-1
Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-1
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 6-0
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-4
Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-5
Darko Mrdalj - Milan Marcic 5-0
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 0-4
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-5
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-0
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-3
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-1
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-4
Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 1-3
Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 2-2
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 0-3
Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 3-4
Vegard Flatoy - Milan Marcic 2-2
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 4-0
Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 3-1
Vegard Flatoy - Henning Tvedten 6-2
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-6
Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-4
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 4-2
Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-7
Henning Tvedten - Milan Marcic 4-1
Henning Tvedten - Vegard Flatoy 2-6
Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-6
Milan Marcic - Vegard Flatoy 2-2
Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-5
Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 1-6
Milan Marcic - Henning Tvedten 1-4
Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 2-2
Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-1
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-4
Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-6
Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 6-1
Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 1-3
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-3
Tabell Gruppespill runde 2
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers | 12 | 11 | 1 | 0 | 54 | 14 | 40 | 23 |
2. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 12 | 7 | 1 | 4 | 35 | 21 | 14 | 15 |
3. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 12 | 7 | 1 | 4 | 34 | 22 | 12 | 15 |
4. | Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers | 12 | 6 | 1 | 5 | 39 | 31 | 8 | 13 |
5. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 12 | 4 | 0 | 8 | 27 | 44 | -17 | 8 |
6. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 12 | 3 | 0 | 9 | 19 | 48 | -29 | 6 |
7. | Milan Marcic, | 12 | 1 | 2 | 9 | 16 | 44 | -28 | 4 |
Resultater Gruppespill runde 3
Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-0
Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 5-1
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 3-1
Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-1
Espen Eidsnes - Henning Tvedten 4-1
Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-2
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-2
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 3-1
Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-3
Darko Mrdalj - Milan Marcic 6-0
Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 1-1
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 3-3
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 3-3
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-3
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 6-3
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-2
Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-3
Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 3-2
Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 3-3
Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 1-5
Vegard Flatoy - Milan Marcic 3-2
Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 1-1
Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 1-3
Vegard Flatoy - Henning Tvedten 2-3
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 2-4
Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-7
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-2
Henning Tvedten - Espen Eidsnes 1-4
Henning Tvedten - Milan Marcic 2-0
Henning Tvedten - Vegard Flatoy 3-2
Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-6
Milan Marcic - Vegard Flatoy 2-3
Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-6
Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 1-5
Milan Marcic - Henning Tvedten 0-2
Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 2-3
Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 7-2
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-6
Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 1-2
Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 5-1
Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 3-1
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-3
Sluttspill
Kvartfinaler:
Espen Eidsnes - W.O.
Darko Mrdalj - Milan Marcic 1-0 (4-0)
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 1-0 (3-1)
Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 1-0 (6-2)
Semifinaler:
Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 0-1 (1-3)
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-1 (4-5)
Finale:
Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 0-1 (1-5)
Bronsefinale:
Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-0 (4-2)
Kamp om 5. plass
Finale:
Henning Tvedten - Milan Marcic 1-0 (1-0)