Forskjell mellom versjoner av «2016.10.13 Bergensliga Autumn 2016 nr 9»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga #9 Høst 2016 13.10.2016--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; border:...)
 
Linje 65: Linje 65:
  
  
Vegard Flatoy - Lukas van Veen                  0-5
+
Vegard Flatoy - Lukas van Veen                  0-5w
  
 
Vegard Flatoy - Ewoud van Veen                  1-3
 
Vegard Flatoy - Ewoud van Veen                  1-3

Revisjonen fra 16. okt. 2016 kl. 13:02



Tabell Gruppespill

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 14 11 1 2 61 24 37 23
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 14 9 3 2 55 29 26 21
3. Ewoud van Veen, Bizarro 14 9 2 3 40 26 14 20
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 14 7 4 3 41 28 13 18
5. Lukas van Veen, Bizarro City 14 6 3 5 41 34 7 15
6. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 14 4 2 8 34 43 -9 10
7. Milan Marcic, 14 2 1 11 18 43 -25 5
8. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 14 0 0 14 6 69 -63 0

Resultater Gruppespill runde 1


Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-1

Espen Eidsnes - Lukas van Veen 5-2

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 5-2

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 0-5

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-0

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 5-0w

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-3


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 3-2

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-2

Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 6-5

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 5-0

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 2-3

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 5-1

Trond Ove Gangsoy - Lukas van Veen 5-3


Vegard Flatoy - Lukas van Veen 0-5w

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 1-3

Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 5-6

Vegard Flatoy - Milan Marcic 0-5w

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 0-5w

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 0-5w

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 0-5w


Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-3

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 3-1

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 2-5

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-3

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 3-2

Ewoud van Veen - Lukas van Veen 2-1

Ewoud van Veen - Milan Marcic 3-0


Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 3-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 2-2

Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 1-1

Arne Johannes Holmin - Lukas van Veen 4-3

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 5-0w

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 6-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 3-3


Lukas van Veen - Vegard Flatoy 5-0w

Lukas van Veen - Espen Eidsnes 2-5

Lukas van Veen - Darko Mrdalj 3-3

Lukas van Veen - Arne Johannes Holmin 3-4

Lukas van Veen - Milan Marcic 2-0

Lukas van Veen - Ewoud van Veen 1-2

Lukas van Veen - Trond Ove Gangsoy 3-5


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-3

Darko Mrdalj - Milan Marcic 4-0

Darko Mrdalj - Lukas van Veen 3-3

Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 3-3

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 0-6

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-6

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 5-0w


Milan Marcic - Espen Eidsnes 1-6

Milan Marcic - Darko Mrdalj 0-4

Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-1

Milan Marcic - Vegard Flatoy 5-0w

Milan Marcic - Lukas van Veen 0-2

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 1-5

Milan Marcic - Ewoud van Veen 0-3


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 7 5 1 1 28 16 12 11
2. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 7 4 3 0 24 13 11 11
3. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 7 5 1 1 30 13 17 11
4. Ewoud van Veen, Bizarro 7 4 1 2 18 15 3 9
5. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 7 2 2 3 19 21 -2 6
6. Lukas van Veen, Bizarro City 7 2 1 4 19 19 0 5
7. Milan Marcic, 7 1 1 5 8 21 -13 3
8. Vegard Flatoy, Minde Muthapuckers 7 0 0 7 6 34 -28 0

Resultater Gruppespill runde 2


Trond Ove Gangsoy - Vegard Flatoy 5-0w

Trond Ove Gangsoy - Lukas van Veen 3-3

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 3-5

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-2

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 5-0

Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-1

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 4-2


Arne Johannes Holmin - Milan Marcic 2-1

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-4

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 2-2

Arne Johannes Holmin - Vegard Flatoy 5-0w

Arne Johannes Holmin - Lukas van Veen 2-4

Arne Johannes Holmin - Ewoud van Veen 1-2


Espen Eidsnes - Lukas van Veen 6-3

Espen Eidsnes - Ewoud van Veen 2-0

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 4-2

Espen Eidsnes - Milan Marcic 6-0

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 6-2

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 2-4

Espen Eidsnes - Vegard Flatoy 5-0w


Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-0

Ewoud van Veen - Espen Eidsnes 0-2

Ewoud van Veen - Trond Ove Gangsoy 5-3

Ewoud van Veen - Vegard Flatoy 5-0w

Ewoud van Veen - Lukas van Veen 2-2

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 2-1

Ewoud van Veen - Milan Marcic 5-3


Darko Mrdalj - Ewoud van Veen 0-3

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-3

Darko Mrdalj - Milan Marcic 3-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-6

Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-5

Darko Mrdalj - Vegard Flatoy 5-0w

Darko Mrdalj - Lukas van Veen 2-4


Lukas van Veen - Espen Eidsnes 3-6

Lukas van Veen - Trond Ove Gangsoy 3-3

Lukas van Veen - Vegard Flatoy 5-0w

Lukas van Veen - Ewoud van Veen 2-2

Lukas van Veen - Arne Johannes Holmin 4-2

Lukas van Veen - Milan Marcic 1-0

Lukas van Veen - Darko Mrdalj 4-2


Milan Marcic - Arne Johannes Holmin 1-2

Milan Marcic - Darko Mrdalj 1-3

Milan Marcic - Espen Eidsnes 0-6

Milan Marcic - Trond Ove Gangsoy 0-5

Milan Marcic - Vegard Flatoy 5-0w

Milan Marcic - Lukas van Veen 0-1

Milan Marcic - Ewoud van Veen 3-5


Vegard Flatoy - Trond Ove Gangsoy 0-5w

Vegard Flatoy - Lukas van Veen 0-5w

Vegard Flatoy - Ewoud van Veen 0-5w

Vegard Flatoy - Arne Johannes Holmin 0-5w

Vegard Flatoy - Milan Marcic 0-5w

Vegard Flatoy - Darko Mrdalj 0-5w

Vegard Flatoy - Espen Eidsnes 0-5w




Sluttspill

Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - W.O.

Trond Ove Gangsoy - Milan Marcic 3-0 (3-1,3-0,4-1)

Ewoud van Veen - Darko Mrdalj 3-1 (1-2,3-1,6-2,3-0)

Arne Johannes Holmin - Lukas van Veen 3-0 (3-2,2-1,3-2)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-1 (3-2,1-5,4-2,6-3)

Trond Ove Gangsoy - Ewoud van Veen 3-2 (1-5,3-5,4-1,3-2,3-1)


Finale:

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 3-0 (4-2,6-2,4-2)


Bronsefinale:

Ewoud van Veen - Arne Johannes Holmin 0-3 (0-5w,0-5w,0-5w)




Kamp om 5. plass


Finale:

Lukas van Veen - Milan Marcic 2-1 (1-0s,0-2,4-1)