Forskjell mellom versjoner av «2017.03.15, Bergensliga Spring 2017 nr 10»

Fra Puckwiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2017 #10 15.03.2017--> ==Tabell Gruppespill runde 3== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f...)
(Ingen forskjell)

Revisjonen fra 15. mar. 2017 kl. 21:54



Tabell Gruppespill runde 3

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 15 11 1 3 60 31 29 23
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 15 10 1 4 51 35 16 21
3. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 15 8 2 5 53 37 16 18
4. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 15 8 1 6 40 40 0 17
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 15 3 1 11 31 51 -20 7
6. E. Pettersen, 15 2 0 13 11 52 -41 4

Resultater Gruppespill runde 1


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 3-6

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 3-3

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 4-3

Henning Tvedten - E. Pettersen 0-2

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 0-4


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-0

Trond Ove Gangsoy - E. Pettersen 3-2

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 3-4

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 4-1

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 4-3


E. Pettersen - Arne Johannes Holmin 3-0

E. Pettersen - Trond Ove Gangsoy 2-3

E. Pettersen - Darko Mrdalj 1-2

E. Pettersen - Henning Tvedten 2-0

E. Pettersen - Espen Eidsnes 2-4


Arne Johannes Holmin - E. Pettersen 0-3

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-3

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 2-3

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 4-2

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 3-4


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-5

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-8

Darko Mrdalj - E. Pettersen 2-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-4

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 4-0


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 6-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 8-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 3-2

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 1-4

Espen Eidsnes - E. Pettersen 4-2


Tabell Gruppespill runde 1

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 5 4 0 1 19 10 9 8
2. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 5 4 0 1 22 12 10 8
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 5 2 0 3 9 18 -9 4
4. E. Pettersen, 5 2 0 3 10 9 1 4
5. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 5 1 1 3 12 15 -3 3
6. Henning Tvedten, BHK Graaveir 5 1 1 3 10 18 -8 3

Resultater Gruppespill runde 2


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 3-6

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 1-3

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-3

Henning Tvedten - E. Pettersen 4-0

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 2-3


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-1

Trond Ove Gangsoy - E. Pettersen 4-0

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 3-1

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-4

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 6-6


E. Pettersen - Arne Johannes Holmin 0-4

E. Pettersen - Trond Ove Gangsoy 0-4

E. Pettersen - Darko Mrdalj 1-5

E. Pettersen - Henning Tvedten 0-4

E. Pettersen - Espen Eidsnes 0-5


Arne Johannes Holmin - E. Pettersen 4-0

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-1

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 4-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-4

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 6-6


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-5

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 2-2

Darko Mrdalj - E. Pettersen 5-1

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-2


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 6-3

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 2-2

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-4

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 4-2

Espen Eidsnes - E. Pettersen 5-0


Tabell Gruppespill runde 2

Pl Navn K S U T MS MI +/- P
1. Espen Eidsnes, Minde Muthapuckers 10 7 1 2 41 23 18 15
2. Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey 10 7 1 2 39 22 17 15
3. Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers 10 5 1 4 24 31 -7 11
4. Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen 10 4 2 4 32 28 4 10
5. Henning Tvedten, BHK Graaveir 10 2 1 7 21 33 -12 5
6. E. Pettersen, 10 2 0 8 11 31 -20 4

Resultater Gruppespill runde 3


Henning Tvedten - Espen Eidsnes 0-3

Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-5

Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-4

Henning Tvedten - E. Pettersen 5-0w

Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-6


Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-0

Trond Ove Gangsoy - E. Pettersen 4-0

Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-2

Trond Ove Gangsoy - Espen Eidsnes 2-5

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-6


E. Pettersen - Arne Johannes Holmin 0-2

E. Pettersen - Trond Ove Gangsoy 0-4

E. Pettersen - Darko Mrdalj 0-5w

E. Pettersen - Henning Tvedten 0-5w

E. Pettersen - Espen Eidsnes 0-5w


Arne Johannes Holmin - E. Pettersen 2-0

Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 5-2

Arne Johannes Holmin - Espen Eidsnes 5-2

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-4

Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 6-1


Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 0-1

Darko Mrdalj - Espen Eidsnes 1-4

Darko Mrdalj - E. Pettersen 5-0w

Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 4-3

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 6-1


Espen Eidsnes - Henning Tvedten 3-0

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 4-1

Espen Eidsnes - Arne Johannes Holmin 2-5

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 5-2

Espen Eidsnes - E. Pettersen 5-0w




Sluttspill

Kvartfinaler:

Espen Eidsnes - W.O.

Trond Ove Gangsoy - W.O.

Arne Johannes Holmin - W.O.

Darko Mrdalj - Henning Tvedten 1-0 (5-2)


Semifinaler:

Espen Eidsnes - Darko Mrdalj 1-0 (5-1)

Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 1-0 (4-2)


Finale:

Espen Eidsnes - Trond Ove Gangsoy 1-0 (3-2)


Bronsefinale:

Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 1-0 (5-4s)