Forskjell mellom versjoner av «2017.03.29, Bergensliga Spring 2017 nr 12»
(Ny side: __TOC__ <!--Bergensliga Spring 2017 #12 29.03.2017--> ==Tabell Gruppespill== {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: #f9f9f9; borde...) |
(Ingen forskjell)
|
Revisjonen fra 29. mar. 2017 kl. 22:20
Tabell Gruppespill
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Magnus Stendal, Brent Plast BHK | 15 | 10 | 3 | 2 | 51 | 31 | 20 | 23 |
2. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 15 | 9 | 1 | 5 | 56 | 31 | 25 | 19 |
3. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 15 | 8 | 2 | 5 | 45 | 41 | 4 | 18 |
4. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 15 | 5 | 4 | 6 | 27 | 34 | -7 | 14 |
5. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 15 | 5 | 3 | 7 | 28 | 37 | -9 | 13 |
6. | Eivind Stolen, BHK Graaveir | 15 | 0 | 3 | 12 | 14 | 47 | -33 | 3 |
Resultater Gruppespill runde 1
Henning Tvedten - Magnus Stendal 0-6
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 5-0
Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 1-4
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-3
Henning Tvedten - Eivind Stolen 1-1
Trond Ove Gangsoy - Eivind Stolen 4-1
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-4
Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 4-1
Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 5-4
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 0-2
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 5-0
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 4-3
Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 2-1
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 3-2
Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 1-3
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 0-5
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 0-5
Darko Mrdalj - Magnus Stendal 0-1
Darko Mrdalj - Eivind Stolen 3-0
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 2-0
Eivind Stolen - Trond Ove Gangsoy 1-4
Eivind Stolen - Magnus Stendal 1-2
Eivind Stolen - Arne Johannes Holmin 1-2
Eivind Stolen - Darko Mrdalj 0-3
Eivind Stolen - Henning Tvedten 1-1
Magnus Stendal - Henning Tvedten 6-0
Magnus Stendal - Eivind Stolen 2-1
Magnus Stendal - Darko Mrdalj 1-0
Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 4-5
Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 3-1
Tabell Gruppespill runde 1
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Magnus Stendal, Brent Plast BHK | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 8 |
2. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 9 | 6 | 8 |
3. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 12 | 4 | 6 |
4. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 11 | -6 | 4 |
5. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 14 | -5 | 3 |
6. | Eivind Stolen, BHK Graaveir | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 1 |
Resultater Gruppespill runde 2
Henning Tvedten - Magnus Stendal 2-5
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 1-2
Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 2-2
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 2-5
Henning Tvedten - Eivind Stolen 2-1
Trond Ove Gangsoy - Eivind Stolen 7-0
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 3-5
Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 2-2
Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 3-0
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 1-4
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 2-2
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 5-3
Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 3-3
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 5-2
Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 3-4
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-2
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-1
Darko Mrdalj - Magnus Stendal 3-3
Darko Mrdalj - Eivind Stolen 2-1
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 4-1
Eivind Stolen - Trond Ove Gangsoy 0-7
Eivind Stolen - Magnus Stendal 0-3
Eivind Stolen - Arne Johannes Holmin 3-3
Eivind Stolen - Darko Mrdalj 1-2
Eivind Stolen - Henning Tvedten 1-2
Magnus Stendal - Henning Tvedten 5-2
Magnus Stendal - Eivind Stolen 3-0
Magnus Stendal - Darko Mrdalj 3-3
Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 0-3
Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 4-3
Tabell Gruppespill runde 2
Pl | Navn | K | S | U | T | MS | MI | +/- | P |
1. | Magnus Stendal, Brent Plast BHK | 10 | 7 | 1 | 2 | 31 | 18 | 13 | 15 |
2. | Arne Johannes Holmin, Stigarevolusjonen | 10 | 6 | 2 | 2 | 33 | 23 | 10 | 14 |
3. | Darko Mrdalj, Minde Muthapuckers | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 19 | -1 | 12 |
4. | Trond Ove Gangsoy, Bergen Bordhockey | 10 | 5 | 1 | 4 | 32 | 23 | 9 | 11 |
5. | Henning Tvedten, BHK Graaveir | 10 | 2 | 2 | 6 | 18 | 29 | -11 | 6 |
6. | Eivind Stolen, BHK Graaveir | 10 | 0 | 2 | 8 | 9 | 29 | -20 | 2 |
Resultater Gruppespill runde 3
Henning Tvedten - Magnus Stendal 3-3
Henning Tvedten - Darko Mrdalj 3-2
Henning Tvedten - Trond Ove Gangsoy 0-1
Henning Tvedten - Arne Johannes Holmin 3-2
Henning Tvedten - Eivind Stolen 1-0
Trond Ove Gangsoy - Eivind Stolen 9-1
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 5-1
Trond Ove Gangsoy - Henning Tvedten 1-0
Trond Ove Gangsoy - Magnus Stendal 4-5
Trond Ove Gangsoy - Darko Mrdalj 5-1
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-2
Arne Johannes Holmin - Trond Ove Gangsoy 1-5
Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 3-1
Arne Johannes Holmin - Henning Tvedten 2-3
Arne Johannes Holmin - Magnus Stendal 3-7
Darko Mrdalj - Arne Johannes Holmin 2-3
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 2-3
Darko Mrdalj - Magnus Stendal 2-2
Darko Mrdalj - Eivind Stolen 2-2
Darko Mrdalj - Trond Ove Gangsoy 1-5
Eivind Stolen - Trond Ove Gangsoy 1-9
Eivind Stolen - Magnus Stendal 1-3
Eivind Stolen - Arne Johannes Holmin 1-3
Eivind Stolen - Darko Mrdalj 2-2
Eivind Stolen - Henning Tvedten 0-1
Magnus Stendal - Henning Tvedten 3-3
Magnus Stendal - Eivind Stolen 3-1
Magnus Stendal - Darko Mrdalj 2-2
Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 5-4
Magnus Stendal - Arne Johannes Holmin 7-3
Sluttspill
Kvartfinaler:
Magnus Stendal - W.O.
Trond Ove Gangsoy - W.O.
Arne Johannes Holmin - Eivind Stolen 3-1 (4-0,2-3,2-0,4-3)
Darko Mrdalj - Henning Tvedten 3-1 (0-2,3-0,2-0,4-2)
Semifinaler:
Magnus Stendal - Darko Mrdalj 0-3 (1-4,2-3s,1-3)
Trond Ove Gangsoy - Arne Johannes Holmin 2-3 (3-4s,2-3s,4-3s,2-1,3-4)
Finale:
Arne Johannes Holmin - Darko Mrdalj 3-0 (3-2,3-2,4-3)
Bronsefinale:
Magnus Stendal - Trond Ove Gangsoy 3-0 (5-0w,5-0w,5-0w)