Forskjell mellom versjoner av «Nidarospokalen 2003»
Linje 285: | Linje 285: | ||
==Endelig Rekkefølge== | ==Endelig Rekkefølge== | ||
− | ''' Rankingpoeng Ligapoeng''' | + | ''' Rankingpoeng Ligapoeng''' |
− | + | 1. Tore Lie, Pravda BHK 60 rankingpoeng 60 ligapoeng | |
− | 1. Tore Lie, Pravda BHK 60 rankingpoeng 60 ligapoeng | + | 2. Espen Selbæk, TBHK 55 rankingpoeng 55 ligapoeng |
− | + | 3. Daniel Remmem, TBHK 50 rankingpoeng 50 ligapoeng | |
− | 2. Espen Selbæk, TBHK 55 rankingpoeng 55 ligapoeng | + | 4. Jarle Eide, Kvernaland BHK 45 rankingpoeng 45 ligapoeng |
− | + | 5. Frode Horvath, Kvernaland BHK 40 rankingpoeng 40 ligapoeng | |
− | 3. Daniel Remmem, TBHK 50 rankingpoeng 50 ligapoeng | + | 6. Øyvind Rønne, TBHK 38 rankingpoeng 38 ligapoeng |
− | + | 7. Yngve Aasheim, TBHK 36 rankingpoeng 36 ligapoeng | |
− | 4. Jarle Eide, Kvernaland BHK 45 rankingpoeng 45 ligapoeng | + | 8. Jim Nordli, A2FPK 34 rankingpoeng 34 ligapoeng |
− | + | 9. Trygve Lie, Pravda BHK 30 rankingpoeng 30 ligapoeng | |
− | 5. Frode Horvath, Kvernaland BHK 40 rankingpoeng 40 ligapoeng | + | 10. Egil Berg, Risvollan BHK 29 rankingpoeng 29 ligapoeng |
− | + | 11. Dag Roar Nilsen, Terra Spiff 28 rankingpoeng 28 ligapoeng | |
− | 6. Øyvind Rønne, TBHK 38 rankingpoeng 38 ligapoeng | + | 12. Arne Solberg, A2FPK 27 rankingpoeng 27 ligapoeng |
− | + | 13. Peter Eriksson, Östersund 26 ligapoeng | |
− | 7. Yngve Aasheim, TBHK 36 rankingpoeng 36 ligapoeng | + | 14. Simen Johansen, Huldrabu Nøkkers 26 rankingpoeng 25 ligapoeng |
− | + | 15. Carl Fredrik Hersoug, TBHK 25 rankingpoeng 24 ligapoeng | |
− | 8. Jim Nordli, A2FPK 34 rankingpoeng 34 ligapoeng | + | 16. Roy Persen, Sth. Blues 24 rankingpoeng 23 ligapoeng |
− | + | 17. Are Horn, Risvollan 23 rankingpoeng 20 ligapoeng | |
− | 9. Trygve Lie, Pravda BHK 30 rankingpoeng 30 ligapoeng | + | 18. Fat Joe, Westpoint 20 rankingpoeng 19 ligapoeng |
− | + | 19. The Rock, Westpoint 19 rankingpoeng 18 ligapoeng | |
− | 10. Egil Berg, Risvollan BHK 29 rankingpoeng 29 ligapoeng | + | 20. Reidar Sliper, TBHK 18 rankingpoeng 17 ligapoeng |
− | + | 21. Trond Selseng, TBHK 17 rankingpoeng 16 ligapoeng | |
− | 11. Dag Roar Nilsen, Terra Spiff 28 rankingpoeng 28 ligapoeng | + | 22. Perra Svärd, Östersund 15 ligapoeng |
− | + | 23. Stian Furuhaug, Risvollan BHK 16 rankingpoeng 14 ligapoeng | |
− | 12. Arne Solberg, A2FPK 27 rankingpoeng 27 ligapoeng | + | 24. Hallvard Sægrov, TBHK 15 rankingpoeng 13 ligapoeng |
− | + | 25. Arve Oftedal, Kvernaland BHK 14 rankingpoeng 12 ligapoeng | |
− | 13. Peter Eriksson, Östersund 26 ligapoeng | + | 26. Jonas Eidenby, Östersund 11 ligapoeng |
− | + | 27. Crazy Kakk, Westpoint 13 rankingpoeng 10 ligapoeng | |
− | 14. Simen Johansen, Huldrabu Nøkkers 26 rankingpoeng 25 ligapoeng | + | 28. Vidar Hauan, Risvollan BHK 12 rankingpoeng 09 ligapoeng |
− | + | 29. The Kidd, Westpoint 11 rankingpoeng 08 ligapoeng | |
− | 15. Carl Fredrik Hersoug, TBHK 25 rankingpoeng 24 ligapoeng | + | 30. Stian Moursund, Spiss Express 10 rankingpoeng 07 ligapoeng |
− | + | 31. Sigbjørn Strømsnes, TBHK 09 rankingpoeng 06 ligapoeng | |
− | 16. Roy Persen, Sth. Blues 24 rankingpoeng 23 ligapoeng | + | 32. Fredrik Grande Lund, klubbløs 08 rankingpoeng 05 ligapoeng |
− | + | ||
− | 17. Are Horn, Risvollan 23 rankingpoeng 20 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 18. Fat Joe, Westpoint 20 rankingpoeng 19 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 19. The Rock, Westpoint 19 rankingpoeng 18 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 20. Reidar Sliper, TBHK 18 rankingpoeng 17 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 21. Trond Selseng, TBHK 17 rankingpoeng 16 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 22. Perra Svärd, Östersund 15 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 23. Stian Furuhaug, Risvollan BHK 16 rankingpoeng 14 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 24. Hallvard Sægrov, TBHK 15 rankingpoeng 13 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 25. Arve Oftedal, Kvernaland BHK 14 rankingpoeng 12 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 26. Jonas Eidenby, Östersund 11 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 27. Crazy Kakk, Westpoint 13 rankingpoeng 10 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 28. Vidar Hauan, Risvollan BHK 12 rankingpoeng 09 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 29. The Kidd, Westpoint 11 rankingpoeng 08 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 30. Stian Moursund, Spiss Express 10 rankingpoeng 07 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 31. Sigbjørn Strømsnes, TBHK 09 rankingpoeng 06 ligapoeng | + | |
− | + | ||
− | 32. Fredrik Grande Lund, klubbløs 08 rankingpoeng 05 ligapoeng | + |
Nåværende revisjon fra 14. mar. 2015 kl. 12:57
Innhold
Pulje A
Pl | Navn | K | S | U | T | /- | P |
1. | Espen Selbæk, TBHK | 10 | 07 | 03 | 00 | 43-17 | 17 |
2. | Egil Berg, Risvollan BHK | 10 | 07 | 01 | 02 | 41-23 | 15 |
3. | Daniel Remmem, TBHK | 10 | 05 | 04 | 01 | 40-23 | 14 |
4. | Arne Solberg, A2FPK | 10 | 06 | 01 | 03 | 37-29 | 13 |
5. | Øyvind Rønne, TBHK | 10 | 04 | 03 | 03 | 25-21 | 11 |
6. | Roy Persen, Sth. Blues | 10 | 05 | 01 | 04 | 30-24 | 11 |
7. | The Rock, Westpoint | 10 | 04 | 01 | 05 | 21-30 | 09 |
8. | Arve Oftedal, Kvernaland BHK | 10 | 04 | 01 | 05 | 22-27 | 09 |
9. | Jonas Eidenby, Östersund | 10 | 04 | 00 | 06 | 36-46 | 08 |
10. | Vidar Hauan, Risvollan BHK | 10 | 01 | 01 | 08 | 21-34 | 03 |
11. | Fredrik Grande Lund, klubbløs | 10 | 00 | 00 | 10 | 17-59 | 00 |
Pulje B
Pl | Navn | K | S | U | T | /- | P |
1. | Tore Lie, Pravda BHK | 10 | 09 | 00 | 01 | 48-21 | 18 |
2. | Jarle Eide, Kvernaland BHK | 10 | 08 | 01 | 01 | 42-15 | 17 |
3. | Dag Roar Nilsen, Terra Spiff | 10 | 06 | 02 | 02 | 31-20 | 14 |
4. | Are Horn, Risvollan | 10 | 05 | 03 | 02 | 38-26 | 13 |
5. | Simen Johansen, Huldrabu Nøkkers | 10 | 05 | 01 | 04 | 30-25 | 11 |
6. | Peter Eriksson, Östersund | 10 | 04 | 02 | 04 | 30-26 | 10 |
7. | Sigbjørn Strømsnes, TBHK | 10 | 04 | 02 | 04 | 26-33 | 10 |
8. | Reidar Sliper, TBHK | 10 | 04 | 01 | 05 | 25-28 | 09 |
9. | Crazy Kakk, Westpoint | 10 | 03 | 00 | 07 | 21-42 | 06 |
10. | The Kidd, Westpoint | 10 | 01 | 00 | 09 | 15-44 | 02 |
11. | Tore Sørheim, A2FPK | 00 | 00 | 00 | 00 | 00-00 | 00 |
12. | Stian Moursund, Spiss Express | 10 | 00 | 00 | 10 | 08-34 | 00 |
Pulje C
Pl | Navn | K | S | U | T | /- | P |
1. | Yngve Aasheim, TBHK | 09 | 09 | 00 | 00 | 40-15 | 18 |
2. | Frode Horvath, Kvernaland BHK | 09 | 05 | 03 | 01 | 35-12 | 13 |
3. | Trygve Lie, Pravda BHK | 09 | 05 | 02 | 02 | 27-23 | 12 |
4. | Jim Nordli, A2FPK | 09 | 05 | 01 | 03 | 30-28 | 11 |
5. | Fat Joe, Westpoint | 09 | 05 | 00 | 04 | 21-27 | 10 |
6. | Carl Fredrik Hersoug, TBHK | 09 | 03 | 02 | 04 | 27-25 | 08 |
7. | Trond Selseng, TBHK | 09 | 03 | 02 | 04 | 21-23 | 08 |
8. | Perra Svärd, Östersund | 09 | 02 | 00 | 07 | 18-34 | 04 |
9. | Hallvard Sægrov, TBHK | 09 | 01 | 01 | 07 | 18-30 | 03 |
10. | Stian Furuhaug, Risvollan BHK | 09 | 01 | 01 | 07 | 16-36 | 03 |
11. | Henke L., Westpoint | 00 | 00 | 00 | 00 | 00-00 | 00 |
Play-off, kvalifisering til A-mellomspill
Trond Selseng - The Rock 2-7
Trond Selseng - Sigbjørn Strømsnes 1-2
The Rock - Sigbjørn Strømsnes 2-1
The Rock til A.
Tabell B-mellomspill
Pl | Navn | K | S | U | T | /- | P |
1. | Trond Selseng, TBHK | 12 | 10 | 00 | 02 | 39-16 | 20 |
2. | Reidar Sliper, TBHK | 12 | 08 | 01 | 03 | 39-27 | 17 |
3. | Hallvard Sægrov, TBHK | 12 | 07 | 03 | 02 | 30-19 | 17 |
4. | Perra Svärd, Östersund | 12 | 07 | 01 | 04 | 31-19 | 15 |
5. | Arve Oftedal, Kvernaland BHK | 12 | 06 | 03 | 03 | 29-23 | 15 |
6. | Stian Furuhaug, Risvollan BHK | 12 | 07 | 01 | 04 | 32-30 | 15 |
7. | Jonas Eidenby, Östersund | 12 | 06 | 01 | 05 | 38-28 | 13 |
8. | Crazy Kakk, Westpoint | 12 | 05 | 02 | 05 | 27-23 | 12 |
9. | Vidar Hauan, Risvollan BHK | 12 | 02 | 05 | 05 | 26-29 | 09 |
10. | The Kidd, Westpoint | 12 | 03 | 03 | 06 | 20-27 | 09 |
11. | Stian Moursund, Spiss Express | 12 | 02 | 03 | 07 | 17-29 | 07 |
12. | Sigbjørn Strømsnes, TBHK | 12 | 01 | 03 | 08 | 28-45 | 05 |
13. | Fredrik Grande Lund, klubbløs | 12 | 01 | 00 | 11 | 14-55 | 02 |
Tabell A-mellomspill
Pl | Navn | K | S | U | T | /- | P |
1. | Tore Lie, Pravda BHK | 18 | 14 | 02 | 02 | 83-39 | 30 |
2. | Espen Selbæk, TBHK | 18 | 13 | 01 | 04 | 83-36 | 27 |
3. | Frode Horvath, Kvernaland BHK | 18 | 12 | 02 | 04 | 73-38 | 26 |
4. | Øyvind Rønne, TBHK | 18 | 12 | 02 | 04 | 67-40 | 26 |
5. | Jarle Eide, Kvernaland BHK | 18 | 12 | 02 | 04 | 70-48 | 26 |
6. | Daniel Remmem, TBHK | 18 | 10 | 04 | 04 | 61-47 | 24 |
7. | Yngve Aasheim, TBHK | 18 | 10 | 01 | 07 | 73-55 | 21 |
8. | Jim Nordli, A2FPK | 18 | 10 | 01 | 07 | 58-47 | 21 |
9. | Trygve Lie, Pravda BHK | 18 | 09 | 02 | 07 | 49-46 | 20 |
10. | Egil Berg, Risvollan BHK | 18 | 08 | 02 | 08 | 59-50 | 18 |
11. | Dag Roar Nilsen, Terra Spiff | 18 | 08 | 02 | 08 | 41-47 | 18 |
12. | Arne Solberg, A2FPK | 18 | 06 | 02 | 10 | 39-56 | 14 |
13. | Peter Eriksson, Östersund | 18 | 06 | 01 | 11 | 48-67 | 13 |
14. | Simen Johansen, Huldrabu Nøkkers | 18 | 06 | 01 | 11 | 48-78 | 13 |
15. | Carl Fredrik Hersoug, TBHK | 18 | 05 | 02 | 11 | 40-57 | 12 |
16. | Roy Persen, Sth. Blues | 18 | 05 | 01 | 12 | 43-70 | 11 |
17. | Are Horn, Risvollan | 18 | 03 | 03 | 12 | 36-65 | 09 |
18. | Fat Joe, Westpoint | 18 | 03 | 01 | 14 | 26-59 | 07 |
19. | The Rock, Westpoint | 18 | 03 | 00 | 15 | 29-81 | 06 |
B-Sluttspill
Kvartfinaler:
Trond Selseng - Crazy Kakk 4-1 (5-2,3-2s,4-3s,2-4,3-2s)
Reidar Sliper - Jonas Eidenby 4-0 (2-0,3-2s,4-3s,4-3s)
Hallvard Sægrov - Stian Furuhaug 2-4 (2-0,0-1,0-4,1-2,4-1,0-2)
Perra Svärd - Arve Oftedal 4-2 (2-0,3-2s,3-0,1-2,0-3,3-0)
Semifinaler:
Trond Selseng - Perra Svärd 4-0 (3-2s,3-2,3-2,5-1)
Reidar Sliper - Stian Furuhaug 4-3 (2-1s,3-2,2-3,2-3,0-3,2-1,4-3s)
Finale:
Trond Selseng - Reidar Sliper 3-4 (3-5,4-1,2-3s,5-3,2-1,2-4,1-4)
Bronsefinale:
Perra Svärd - Stian Furuhaug 4-2 (2-1s,6-1,1-2,4-0,1-3,5-2)
A-Sluttspill
Kvartfinaler:
Tore Lie - Jim Nordli 4-1 (5-0,3-2,1-0,1-2,3-1)
Espen Selbæk - Yngve Aasheim 4-1 (2-3,3-2,5-1,7-3,5-0)
Frode Horvath - Daniel Remmem 0-4 (3-4,2-6,3-7,3-4)
Øyvind Rønne - Jarle Eide 1-4 (1-5,2-4,3-2,3-4s,1-4)
Semifinaler:
Tore Lie - Jarle Eide 4-1 (5-1,4-2,3-2,4-5,7-1)
Espen Selbæk - Daniel Remmem 4-3 (6-1,7-1,5-6s,1-2,2-3,4-3s,5-4)
Finale:
Tore Lie - Espen Selbæk 4-2 (0-2,5-2,2-3,4-2,6-1,2-1s)
Bronsefinale:
Jarle Eide - Daniel Remmem 3-4 (6-2,4-1,2-3s,3-4,1-3,2-0,1-2)
Loppecup-mester
Daniel Remmem
Loppekonge
Reidar Sliper
(satte norgeshistoriens siste loppe i B-finalen)
Endelig Rekkefølge
Rankingpoeng Ligapoeng 1. Tore Lie, Pravda BHK 60 rankingpoeng 60 ligapoeng 2. Espen Selbæk, TBHK 55 rankingpoeng 55 ligapoeng 3. Daniel Remmem, TBHK 50 rankingpoeng 50 ligapoeng 4. Jarle Eide, Kvernaland BHK 45 rankingpoeng 45 ligapoeng 5. Frode Horvath, Kvernaland BHK 40 rankingpoeng 40 ligapoeng 6. Øyvind Rønne, TBHK 38 rankingpoeng 38 ligapoeng 7. Yngve Aasheim, TBHK 36 rankingpoeng 36 ligapoeng 8. Jim Nordli, A2FPK 34 rankingpoeng 34 ligapoeng 9. Trygve Lie, Pravda BHK 30 rankingpoeng 30 ligapoeng 10. Egil Berg, Risvollan BHK 29 rankingpoeng 29 ligapoeng 11. Dag Roar Nilsen, Terra Spiff 28 rankingpoeng 28 ligapoeng 12. Arne Solberg, A2FPK 27 rankingpoeng 27 ligapoeng 13. Peter Eriksson, Östersund 26 ligapoeng 14. Simen Johansen, Huldrabu Nøkkers 26 rankingpoeng 25 ligapoeng 15. Carl Fredrik Hersoug, TBHK 25 rankingpoeng 24 ligapoeng 16. Roy Persen, Sth. Blues 24 rankingpoeng 23 ligapoeng 17. Are Horn, Risvollan 23 rankingpoeng 20 ligapoeng 18. Fat Joe, Westpoint 20 rankingpoeng 19 ligapoeng 19. The Rock, Westpoint 19 rankingpoeng 18 ligapoeng 20. Reidar Sliper, TBHK 18 rankingpoeng 17 ligapoeng 21. Trond Selseng, TBHK 17 rankingpoeng 16 ligapoeng 22. Perra Svärd, Östersund 15 ligapoeng 23. Stian Furuhaug, Risvollan BHK 16 rankingpoeng 14 ligapoeng 24. Hallvard Sægrov, TBHK 15 rankingpoeng 13 ligapoeng 25. Arve Oftedal, Kvernaland BHK 14 rankingpoeng 12 ligapoeng 26. Jonas Eidenby, Östersund 11 ligapoeng 27. Crazy Kakk, Westpoint 13 rankingpoeng 10 ligapoeng 28. Vidar Hauan, Risvollan BHK 12 rankingpoeng 09 ligapoeng 29. The Kidd, Westpoint 11 rankingpoeng 08 ligapoeng 30. Stian Moursund, Spiss Express 10 rankingpoeng 07 ligapoeng 31. Sigbjørn Strømsnes, TBHK 09 rankingpoeng 06 ligapoeng 32. Fredrik Grande Lund, klubbløs 08 rankingpoeng 05 ligapoeng